Záruka 5let a kompletni pece?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Falko
*
Příspěvky: 52
Registrován: 10 říj 2010, 19:33
Bydliště: Nýrsko

Záruka 5let a kompletni pece?

Příspěvek od Falko »

Dobry den vespolek
jsem sice zatim jen cekatel na ix35 nicmene

se chci dotazat co si podtimto predstavit .Nemam sice skusenost ze zarukou na auta,ale na jine veci znam akorat same vymluvy.

myslite ze zde to bude jine a snazsi s uplatnovanim pripadnych zarucnich problemu??

Diky a omlouvam se za mozna nevhodnou otazku
Reklama
 

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Záruka 5let a kompletni pece?

Příspěvek od FISHkaa »

nemám zatím zkušenost, ale záruční podmínky jsou přesně definované při koupi vozu. Nepamatuji si přesně celý "článek", ale je tam definováno co řeší záruka a co ne... S uplaťnováním záruky sem nikdy neměl problém ( :hyu: mám však poprvé)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
jiří1
*
Příspěvky: 26
Registrován: 11 led 2011, 11:07

Re: Záruka 5let a kompletni pece?

Příspěvek od jiří1 »

ahoj, od 28,1 máme :hyu: hyundai ix 35 1,6 comfort a v Pardubicích kde jsme ho kupovali nám řekli že se zárukou není problém, proto že to neplatí oni a vždy výjdou vstříc,proto že jsem jim říkal že záruka jestli není žádná a nebo 5 let tak to výjde na stejno? Před 6 lety jsme si koupili škodovku ? po roce jsme reklamovali řízení a olejové střikovací ventilky cena zhruba 24 000 kč nejdřív řekli že je to špatné že se to musí opravit a po dvouch dnech volali že je to vpořádku? druhou garančku též v pořádku a po dalším půr roce hrozdný randál motor a řízení o tom se ani nedá mluvit to šlo do servisu vždy to byl jiný značkoví servis . A vtom nám řekli proč se to hnedka neopravilo, tak nás to stálo 28,550 kč ? TAK POTOM VĚŘTE ZÁRUKÁM ? mě teda řekli v hyundei že se to u hich takhle nedělá tak uvidíme. Jiří
Uživatelský avatar
Žemla
*
Příspěvky: 21
Registrován: 05 led 2012, 15:03
Bydliště: Brno

Re: Záruka 5let a kompletni pece?

Příspěvek od Žemla »

Chci se zeptat ohledně hyundai assistance,jestli jste při přebírání auta dostali nějakou kartu nebo kontakt kam v případě nutnosti zavolat a jestli jste nafasovali servisní knížku.
Já totiž jaksi obě věci postrádám,respektive jsem je nedostal :(
Hyu ix35 1.6
chorche
*
Příspěvky: 21
Registrován: 01 led 2012, 17:26

Re: Záruka 5let a kompletni pece?

Příspěvek od chorche »

Žemla píše:Chci se zeptat ohledně hyundai assistance,jestli jste při přebírání auta dostali nějakou kartu nebo kontakt kam v případě nutnosti zavolat a jestli jste nafasovali servisní knížku.
Já totiž jaksi obě věci postrádám,respektive jsem je nedostal :(
Dostal jsem oboje.Ještě k tomu mě ústně upozornili že od nového roku mám také nárok na náhradní vůz.Na kartě hyundai assistance je propiskou dopsán WIN a datum do kdy platí.V mém případě do 18.12.2016
:hyu: IX35 1.6 GDI Comfort
Uživatelský avatar
Žemla
*
Příspěvky: 21
Registrován: 05 led 2012, 15:03
Bydliště: Brno

Re: Záruka 5let a kompletni pece?

Příspěvek od Žemla »

Tak to tam na ně budu muset jít :x
Hyu ix35 1.6
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Záruka 5let a kompletni pece?

Příspěvek od JoKo »

ja som mal trojrocnu zaruku a musim povedat, ze s uplatnovanim zaruky ziaden problem...
asistencne sluzby vtedy neboli poskytovane hyundaiom, ale brat kupoval i30tku a dostal k autu asistencnu kartu...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
budu
*
Příspěvky: 15
Registrován: 28 lis 2010, 18:11
Bydliště: Bytča

Re: Záruka 5let a kompletni pece?

Příspěvek od budu »

tiez mam asistencnu karticku.....uz som ju aj raz vyuzil...upadla palivova hadicka /spatne nasadena po garancke/....volal som na asistenciu....bez problemov do 45min dosli a opravili.....platil som len obsah kanistru benzinu....tusim 8lit benzinu, ostatne vsetko gratis......som spokojny
Hyundai IX35 Premium 4x4 2.0i 5M/T Biela , od 20.12.2011
Dacia Logan MCV 1,4 dci strieborná
Fiat Tipo 1,7D - out
Škoda 100D - out
Odpovědět

Zpět na „ix35 Pokec“