Nový budoucí majitel Atose

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jurajc
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 kvě 2007, 23:42
Bydliště: Bojnice

Příspěvek od Jurajc »

No u nas to brzdi velmi dobre takze je to zaujimave co pises.
Na zaciatok ho velmi nezen i ked ani ja som nemohol odolat a tiez som ho trochu prevetral tiez tak do 130km. :D
U nas babinka si tiez nevie vynachvalit ten vysoky posed a nastup a vystup. Kedze ma problem s chrbticou.
Najhorsie sa jej zvykalo na plyn. Ked si vies predstavit, ze mali 20 rokov skodovku 105S. Kde si musel stale plyn turovat aby to malo nejaky ten smrnc a aby sa pohlo. Prechod na Atoska bol zo zaciatku velmi kruty. Rev motora bolo pocut pekne daleko. Vsetko, sa casom clovek nauci a teraz je to sepot kvietin.
Tak vela stastnych km a vitaj v klube Atosakov.
Hyundai Atos Prime, r.v. V/2007
Renault Clio Grandtour r.v. XII/2009
Reklama
 

atík
*
Příspěvky: 32
Registrován: 26 bře 2008, 19:44

Příspěvek od atík »

zdravím, i já se připojuji k tomu, že brzdí dobře. měl jsem feldu a přijde mi to stejné. Vrátím se k tomu motoru jak jsem psal o tom marastu. Vypadá, že se jednalo o to, že jsem musel projet bahnem kvůli nehodě a zřejmě se dostalo na klínový řemen a ten ho rozhodil po celém motoru. Takže jsem motor vyčistil a zatím pohoda. Koukal jsem do seata ten taky nemá pod motorem plech, ale pod klíňákem má kryt. Je to ale zase o ceně vozu. Takže beru předešlé příspěvky zpět a doufám, že se to stává jen v extrémních situacích. Jinak najeto cca 1300 km a celková spokojenost.
Uživatelský avatar
gogo
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 bře 2008, 11:15

Příspěvek od gogo »

Že Atos brzdí líp než Škoda 105 nebo Felicia, tak to je bez debat. Ale ve srovnání s Loganem mi to prostě přijde horší. Ale pro někoho by zase třeba měl ten Logan nástup brzd moc ostrej...
Atos, kterýho jsem zkoušel před koupí toho naše Bóbika, měl tu reakci zhruba stejnou jako ten náš. Takže bych to neviděl na závadu, jako spíš prostě na vlastnost brzd. Koneckonců je to auto za pár korun, takže se na něj nedají klást nějaký superpožadavky...
Peugeot 301 Active 1.2 VTi - 53 kW, rok výroby 2013
Hyundai Atos Prime Dynamic 1,1i - 46,3 kW, rok výroby 2008 (prodán v květnu 2013)
Dacia Logan "Social Edition" 1.4 MPI - 55 kW, rok výroby 2005 (prodán v květnu 2011)
Uživatelský avatar
gogo
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 bře 2008, 11:15

Příspěvek od gogo »

Tak je 15. dubna a Bóbik, kterýho jsem přebíral 1. dubna, už je na značkách. Platnost převozní značky byla překročena pouze o den (vyřešeno dopsáním jedničky před datum 1. 4. 2008 :D )
Peugeot 301 Active 1.2 VTi - 53 kW, rok výroby 2013
Hyundai Atos Prime Dynamic 1,1i - 46,3 kW, rok výroby 2008 (prodán v květnu 2013)
Dacia Logan "Social Edition" 1.4 MPI - 55 kW, rok výroby 2005 (prodán v květnu 2011)
hlavnick
Příspěvky: 2
Registrován: 21 dub 2008, 08:48
Bydliště: Litvínov 6,Komenského 1201

Atos

Příspěvek od hlavnick »

Prodám 4ks disků s letními pneu 175/60/R13 (orig. Hyundai Atos Prime). Perf. stav, jeté 1 sezonu + darem 4 ks poklic Hyundai. případnému zájemci mohu zaslat foto. Manželce letos opilec zdemoloval 1 rok starého Atose, totálka na zimních gumách. Letní orig. disky s pneu a poklicemi mi zbyly. cena dohodou.
email: hlavnick@seznam.cz
mob:776888081
Uživatelský avatar
gogo
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 bře 2008, 11:15

Příspěvek od gogo »

Zdarec vespolek, tak Bóbik překročil hranici 1.000 ujetých km bez poruchy a bez havárie :D :D :D
Jel jsem s ním jen párkrát, jinak ho okupuje manželka, takže jízdní dojmy pořád stejné, snad jen to, že aby trojka dobře táhla (ve čtyřech lidech - 2 dospělí a 2 děti), musí se motor docela vytočit, což je - předpokládám - u aut této pidimotorizace očekávatelné.
Objevil jsem dvě drobné "mušky":
1) u jednoho zadního okýnka je dost odfláknutě nalepené těsnění (asi v délce 2 cm), jaksi tak nakřivo
2) přední okýnko u spolujezdce jde tlačítkem u řidiče ovládat bez problémů, zatímco spolujezdcovo tlačítko se chová jaksi divně - je-li okýnko stažené tak pouze cca 2cm směrem dolů - nejde s ním vyjet nahoru, musí se nejdřív popojet dolů na větší vzdálenost od rámu okna a pka znovu najet nahoru.
Mno s takovejma blbinama do servisu nepoběžím, založím seznam a pak to tam nahlásím při garančce. :D
Zdarec!
Peugeot 301 Active 1.2 VTi - 53 kW, rok výroby 2013
Hyundai Atos Prime Dynamic 1,1i - 46,3 kW, rok výroby 2008 (prodán v květnu 2013)
Dacia Logan "Social Edition" 1.4 MPI - 55 kW, rok výroby 2005 (prodán v květnu 2011)
vladot
Příspěvky: 1
Registrován: 25 črc 2014, 18:35

Re: Nový budoucí majitel Atose

Příspěvek od vladot »

Ahojte,
v minulosti som bol majiteľom Accenta a zvažujem kúpu Atosa pre manželku. Zatiaľ "snorím" na stránkach bazároch, zisťujem čo-to ohľadne tohto auta, ale nikde som sa nedočítal či má Atos ročník 2005 - 2008 pozinkovanú karosériu a či obsahuje štandardne servo? Ako to je?

Ďakujem za rady
Odpovědět

Zpět na „ATOS“