Náboj

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Náboj

Příspěvek od Jerry159 »

Tak chlapy minulý týden v pátek jsem si dával do kupy náboj...mám dva v boudě na zahradě hozný jeden je můj z toho mého auta ale na něm je prasklý kotouč a na druhým ten je z bouračky je ohlá těhlice...tak jsem z toho dělal jeden kloudný....vzal jsem ten muj s prasklým kotoučem a začal jsem ho rozebírat..dělal jsem to poprvé ....takže jsem moc nevěděl tak abych nic nezkurvyl....takže jsem začal ...povoli¨l jsem brzdový třmen...sundal ...vyhodil destičky...pak držák třmenu....no a pak mi zustal náboj a to jsem si myslel že se začne tím že sundám tu podložku ve které drží števty na kola...tak jsem koukal a zkoušel povolit samořjemně nic nejde jednoduše tak to dopadlo tak že se mi smekal klíč na to abych povolilk srouby tak jsem je uřízl stím že je nahradím...no tak jsem je uřízl no pak jsem teda zjistil že mi začne plandat kotouč :lol: no äle to nevadilo ....jsem šel na lis a začal jsem vylisovat ložisko no a podložiljsem si kotouč a krásně lezlo ložisko ale jak se říka vnitřní kroužel na té podložce....no tak jsem se dal do druhého naboje rozdělal uplně stejně a tentokrát mi krásně zůstalo ložisko v náboji....no a pak jsem začal čistit všechno na Ocelovím kotouči na stojanové brusce no a pak začal kompletovat ....no takže jsem vzal kloudný kotouč očistěný a pak tu podložku a náboj ...naboj jsem vymyl ložiska které tam držely v tom plastovím nebo z čeho to bylo pouzdro co bylo v ložisku no a pak jsem to hodně namazal :) a začal kompletovat .....všechno šlo dobře a ložisku se nic nestalo naboj se točí dobře a na autě se bude točit ještě líp až se utáhne poloosou ložisko ....to bylo taky umění vymezit tu vůly protože když jsem to zalisoval hodně tak se mi naboj netočil a když málo tak mi hazel kotouč....takže jsem musel najít v tom zlatou střední cestu....foto je tady ...poslední jsou jak náboj vypadá ted ale nekoukejte na třmen a držák třmenu ....to budu ještě naqtírat ...nenatřel jsem to jenom zkrz to že jsem to dělal v práci a barvy mám doma ...


Fotky jsou tady .... http://uloz.to/1278263/Fotky%20náboj.rar
Hyundai Coupé 2.0 16v
Alu 17" 205/40/17 Pirelli a Michelin
Sportovní výfuky Fireball
Sportovní vzduchoví filtr
Eonon E1015 Kicker 12l7 1500w
Xenony H1 6000k
brutus hudba :)
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „COUPE“