tlačí olej

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
nalim823
Příspěvky: 5
Registrován: 23 lis 2009, 18:59

tlačí olej

Příspěvek od nalim823 »

Ahojte potreboval by som radu po vymene hlavy motora mam velky problem ked nastartujem motor tak po chvíli zacne dymiť hustým bielim dymom a zistil som ze mi tlaci olej do vyfuku poradte co to moze byt hlava je po zbrúsení nove ventily +gufera uz som skusal aj druhu hlavu stale tlaci olej myslel som ze to je tesnenie pod hlavou tak som kupil nove no nepomohlo a zozralo mi to skoro vsetok olej
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: tlačí olej

Příspěvek od ivan »

Ještě jsi měl napsat,jestli Ti ten motor předtím jezdil normálně a proč jsi sundaval hlavu dolů?? Jakej byl důvod?? :o
Takhle Ti těžko někdo poradí :?
Můj názor je ,že Ti pravděpodobně nesedí těsnění pod hlavou,i když jsi kupoval dvě :!: ,myslím si,že obě mají nějakou vadu,nebo jsi koupil jiný :? Kontroloval jsi je podle,toho úplně prvního?? :o Všechny díry jak na vodu tak i na olej?? Vím,že to vypadá divně,že se takto ptám,ale mě se to taky už stalo :oops: Jak se říká třikrát měř,jednou řež :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
nalim823
Příspěvky: 5
Registrován: 23 lis 2009, 18:59

Re: tlačí olej

Příspěvek od nalim823 »

motor isiel pred tym normalne a hlavu som daval dole preto lebo som mal zohnute ventily tak som kupil druhu a spravil som ju na komplet a tie tesneni som pozeral ale pre istotu to mrknem este raz
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: tlačí olej

Příspěvek od ivan »

nalim823 píše:motor isiel pred tym normalne a hlavu som daval dole preto lebo som mal zohnute ventily tak som kupil druhu a spravil som ju na komplet a tie tesneni som pozeral ale pre istotu to mrknem este raz
Aha ,ty jsi dával jinou hlavu :-k ,hm ,se Ti to potkalo,ohnutý ventil jeden nebo více?? A co vačka a klemy na vačce,přežily nebo taky praskly??
Protože vyhazovat hlavu kvůly 1 nebo klidně 4 řem ventilů je blbost [-X se to dá koupit samostatně :) Pokud to sedla ventilů přežila a uchycení vačky taktéž, já si myslím,že ta Tvá druhá hlava bude možná někde prdlá :shock: Je možnost,že těsnění byly gut #-o Tak tu druhou hlavu jsi nechal přebrousit a nechal jsi ji natlakovat,nebo prohlídnout pod rentgenem ???
Popřípadě,jestli ta první hlava je jinak vpohodě,přehoď ventily,nech jí líznout a hoď ji na blok,no jsem zvědav jestli napíšeš :mrgreen:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
nalim823
Příspěvky: 5
Registrován: 23 lis 2009, 18:59

Re: tlačí olej

Příspěvek od nalim823 »

no takto..aby sme sa rozumeli.Ja som daval hlavu robit preto,lebo na tej mojej odlomilo sedlo na sacom ventile a takisto na výfukovom...nebol to len môj rozmar ale musel som to urobit lebo mi motor zral pomaly olej :roll: nie nedaval som ju tlakovat ani rentgenovat pretoze to stojí dalsie love ktore teraz nanestastie nemam #-o daval som tam druhu hlavu s plne pojazdneho motora a bolo to uplne to iste..normalne sa zacínam opustat [-o<
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“