Zelená metalíza?

Lak, koroze, výměna dílů karoserie.

Moderátoři: amaize, Moderátoři

Uživatelský avatar
bartiik18
**
Příspěvky: 212
Registrován: 12 dub 2011, 21:03
Bydliště: U České Lípy

Zelená metalíza?

Příspěvek od bartiik18 »

Ahoj,
Co říkáte na tu zelenou metalízu co mají v nabídce u i20ky? Myslíte si, že to je holčičí barva? Nebo ne? Jsem trošku ve stresu chlapy v práci si ze mě dělají srandu až mě to štve :-( :-D no vybral jsem si tuhle barvu protože to byla předváděčka s výbavou family plus a navíc zimáky za cenu 215 000kč a odjezdem za pár dní :-) což si myslím, že je super. Mě se ta barva líbí chci tomu dát tmavý skla a pěkný alu a to auto bude cool. Trošku mě to trápí. Nemyslím si - teda doufám, že by to nějak bylo určený pro ženský, ale chtěl bych slyšet Váš názor. Moc díky... Jinak jsem rád, že jsešm si vybral i20 fakt super auto ;-) snad dlouho vydrží... teda aspoň těch 5 let co je záruka ... uvidím po pár tisících :-) mějte se Jirka
teď : Hyundai i20, od 2.5.2011, 1.2 kappa, zelená metalíza, 40 000+km (zatím spokojenost ;-))
bývalo: Fiat Punto 1. generace (2009-2011) cca 33 000km; black
Reklama
 

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od Josef »

Pokud jsi ho viděl na živo a líbí se Ti, tak je to jenom tvoje volba :!: Na názory "jakoby odborníků" S*R
Uživatelský avatar
MiLo_CzE
*
Příspěvky: 64
Registrován: 20 dub 2009, 07:22
Bydliště: Chodov, karlovy Vary

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od MiLo_CzE »

Chodim v práci kolem zaparkované zelené i20 a kolegové z práce říkaj že je to hezká barva tak bych z toho strach neměl. Ja si koupil pohřebáka ale rakev se mi tam nevejde ](*,) , holt to budu muset vyřešit přímím spalovaním 8)
i20 1.6 CRDi 94KW, Diamond Black, Style Edition.
Od 11 září 2009, najeto 38000 km
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od Hardcam »

Kasli na barvu, bud rad, ze to je Family Plus. A pokud jde o barvu, tak zelenou nemusim, ale tahle je supr, holcici barva je snad cervena, ne?...chtel jsem objednat to samy, co ty, ale u tchana to neproslo :roll:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od tatchwud »

A co třeba že z nich mluví tak trochu závist? Kašli na ně,já jsem tu zelenou chtěl na i30,ale ta se nedělá. :D/
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
bartiik18
**
Příspěvky: 212
Registrován: 12 dub 2011, 21:03
Bydliště: U České Lípy

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od bartiik18 »

Díky kluci :-) já jsem za ní rád :-) Ta výbava za ty peníze nemá konkurenci :-) a myslím si, že až tomu dám liťáky tak to taky ase bude vypadat jinak :-) je to jako louka prostě :-) přemýšlím, že si tam dám kytičku :-D a nad to panáčka co na nmí čůrá :-D to by bylo docela jedinečný :-) no uvidím, zatím jí mám 3 dny tak nemůžu dělat závěry, zatím panuje spokojenost :-) motor skvělej a výbava ještě lepší :-)
teď : Hyundai i20, od 2.5.2011, 1.2 kappa, zelená metalíza, 40 000+km (zatím spokojenost ;-))
bývalo: Fiat Punto 1. generace (2009-2011) cca 33 000km; black
Uživatelský avatar
isquash
**
Příspěvky: 204
Registrován: 05 lis 2010, 10:23
Bydliště: Litoměřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od isquash »

bartiiik18: Na ostaní kašli, hlavně, že se líbí Tobě. Ta zelená je pěkná a u nás v rodině se líbí moc všem, kolegům v práci se také líbí a auto je pěkně vidět. Nehledě na to, že mi říkají, jak ho mám pěkně umyté a naleštěné, :D a já za těch 5 měsíců jsem ho myl jenom 1x. Takže tohle je takový bonus, že vypadá čistě, aniž by bylo umyté. :D/

Jo a výbava je Family Plus, což je další plus k té pěkné barvě. Zepředeu s těma mlhovkama a chromovou lištou vypadá na 1. Mnohem lépe než bez. Když jsem auto přezouval, tak jsem to tam postavil vedle předváděčky a prostě ten předek je hezčí. Jinak bezva cena. Kolik to mělo najeto?
HYUNDAI i20, motor 1,2 57kW, výbava Family Plus, barva Electric green, od 9.12.2010
http://www.spotreby.cz/hyundai-i20-1,2i-dohc-16v-57-kw-78-hp-a6018/
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od Hardcam »

Daj se najit za stejnou dcenu skladovky s 0km. Porad ty i20 sleduju a vzdycky se akorat nase.u :|
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
bartiik18
**
Příspěvky: 212
Registrován: 12 dub 2011, 21:03
Bydliště: U České Lípy

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od bartiik18 »

No koukal jsem na skladovky a tam právě nebyla ta výbava Family + ... což jsem nechtěl, mě šlo o klimu a kůží potažený volant. se přece jen líp drží než ten plastový. Najeto mělo 2 000km to není tak hrozný z toho jsem najel já 350 km když jsem ho měl půjčený. Plus k tomu zimáky Pirelli, koberečky a povinná výbava. Taky jsem sledoval skladovky denně :-) našel jsem tam v týhle výbavě dvě jedno světle modrý a druhý zelený, ale nešli pod 230 000 kč. Právě, že skladovky mají zatím výbavu bez toho teď paketu konfort (dříve Family+) . Tak jsem se rozhodl takhle. Jinak za ty peníze hodně prostorný auto se nedá s fábií srovnat. Přemýšlel jsem i o fabii, ale 3 válec? a mačkat si kolena? Děkuju nehci :-) Pak jsem měl ještě na mušce Seata ibizu jen škoda, že zase 3 válec za stejný peníz. A servis bych měl daleko. Na hyundai 5 let tak to taky rozhodlo. Ještě jsem měl v pácu Kiu Rio dokonce s 1.4motorem. Ale je vidět, že rio už je pár let na trhu i když taky nebyla špatná. Myslím, že jsem udělal dobře :-) kdo přebírá přebere :-)
teď : Hyundai i20, od 2.5.2011, 1.2 kappa, zelená metalíza, 40 000+km (zatím spokojenost ;-))
bývalo: Fiat Punto 1. generace (2009-2011) cca 33 000km; black
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od Hardcam »

Rio taky sleduju. Kia ma hodne skladovek a Rio proslo faceliftem, za 214tKc maj 1.4ku v hodne pekny vybave, jen nevim, jak je to podmineno financovanim.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
havros
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 10:30
Bydliště: Plzeň

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od havros »

Zelená metalíza je nejlepší. Kdyby se dělala na i30, mám ji tam :mrgreen:
Kdo tvrdí, že je to barva pro ženský, tak má doma favorita (v lepším případě filcku, v úplně nejlepším případě 10 let starou octavii) a jen závidí :wink:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od Hardcam »

Kdyby tenkrat byla skladvka i30 v tyhle barve, taky bych do ni sel :)
Kamarad ji ma (ne moc aktivni clen :hyu: clubu) a i chlapovi ta barva sedne. A on je poradnej chlap :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Poka
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 úno 2011, 10:29
Bydliště: Vratimov

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od Poka »

Ta zelená je úžasná!
Taky jsme na na ni zírali.Dokonce ji měli přímo na prodejně a byla by do druhého dne.
Jenomže, je to tak krásně zářivé autíčko, že pokud se nějaký magor na parkovišti bude chtít
pětikorunou nebo klíčema realizovat, tak ho potáhne jak magnet! :twisted:
Proto jsme si týden počkali a vzali klasickou červenou. :(
Parkovat v garáži, tak ta zelená je jasná volba. =D>
Hyundai i20 Family Plus 1,2i / 57 kW Elektric Red
Uživatelský avatar
koloman.brutus
**
Příspěvky: 358
Registrován: 24 dub 2009, 16:39
Bydliště: Prešov

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od koloman.brutus »

Mne sa osobne zelena paci ale je to pre mna taka dzigi (pre nevychodnarov a cechov ,,trafena, sialena,,) farba. Ak sa paci TEBE a chces auto v zelenej tak nevahaj. Proste si to kup. Ludom nikdy nevyhovies tak bud sam sebou. A na obranu im mozes povedat, ZE SA TI PACI a bodka.

A k tym skrabancom. Je jedno, ci bude zelene, fialove alebo cierne. Vidiet to bude vzdy. Momentalne je tolko aut na ceste, ze auto bez skrabanca je uz podozrive. Mne napriklad niekto zaparkoval s nakupnym vozikom do kufra pri Baumaxe v Presove. Teraz tam mam preliacinku.
R.I.P. Opel ASCONA 1,6D 40kW (r.v 1985)
HAIL to new Hyundai i20 1,2 DOHC 57kW/77HP (model Kappa) - Berry Red
58 000km - motoricka porucha ziadna
Uživatelský avatar
Amalfi
***
Příspěvky: 832
Registrován: 17 bře 2009, 08:25
Bydliště: Ostrava

Re: Zelená metalíza?

Příspěvek od Amalfi »

Jo tak tahle zelena je super, to te nikdo neprehlidne a i20 rozhodne slusi. Manzelce se taky libi a ja bych proti ni nic nemel. Barvy se nedeli na holcici a klucici. Jen lidi se deli na ty kterym se dana barva libi nebo ne. Moje auto je taky cervene a nikdo nerika ze je holcici.
Kia Sportage 2016 aktualne
Uz uplne bez Hyundai, ale bylo to fajn.
i10 1.2 - byvavalo
i20 1.6 - byvavalo
Getz 1.6 - byvavalo
Odpovědět

Zpět na „i20 Karosérie“