Hyundai Atos Prime

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Michaela Standová
Příspěvky: 1
Registrován: 07 čer 2014, 19:36

Hyundai Atos Prime

Příspěvek od Michaela Standová »

Ahoj všichni :-)
mám problém se svým autem,je to Hyundai Atos Prime 1.1,rok výroby 2005.
Mám ho necelé 3 měsíce,koupila jsem ho z Áček za 60 000,-- kč.
Zpočátku bylo vše v pohodě,naprosto jsem se do něj zamilovala.Jenže pak jsem do něj jednou nasedla a nešlo mi nastartovat.Kamarád myslel,že je to baterka,tak jsme koupili novou,vyměnili a nic.Pak jsme mrkli na pojistky a byla praskla malá 15 a pod kapotou ta hlavní 100.Koupila jsem nové,vyměnila a v poho.Za dalších pár dní to samý,takže jsem šla na jistotu na pojistky a všechny v pořádku.Tak jsem to dala známýmu,co má autoservis,ten jen dobyl baterku,řekl,že utáhl skříňku na pojistky,která byla uvolněná,a zase auto jezdilo.Až do včerejška.Zase naskočim do auta,otočim klíčkem a nic.Je tam zřejmě ňákej kraťas,kterej vždycky vybyje baterku a auto je nepojízdný.Důležitý je říct,že auto je nepojízdný vždycky po dešti,proto si myslím,že je to zřejmě kraťas.
Můžete mi prosím někdo poradit,co by to mohlo být??Už vážně nevim,co mám dělat a v Áčkách na mě prděj a jejich problém to není.Mnohokrát všem děkuju,pěkný den přeju,zatím paaa :-)

Hnězdenská 767/4a
Praha 8
Naposledy upravil(a) Michaela Standová dne 08 čer 2014, 09:47, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Hyundai Atos Prime

Příspěvek od milosh »

Ahoj Michaelo, dopln si prosim bydliste a tim ulehcis praci lidem co bydli okolo aby se ti na auto mohli podivat nebo doporucit kvalitni Hyundai servis v okoli :wink:
rcc
**
Příspěvky: 144
Registrován: 13 úno 2012, 12:34

Re: Hyundai Atos Prime

Příspěvek od rcc »

Zdravím, pokud se stále vybíjí baterka, chce to změřit odběr v klidovém stavu. Rozpojí se svorka na + pólu a mezi svorku a + pól baterky se vloží měřák a přepne se na měření miliamérů. Všechny spotřebiče musí být vypnuté, ani světlo interiéru nesmí svítit. Oběr v klidovém stavu musí být do 100mA. Pokud je auto holota (bez alarmu a dalšch věcí) pak by se odběr měl blížit nule. S vybíjením jsem měl problém na staré fiestě (holota) a odběr byl 140mA. Pokud auto stálo čtyři dny, nenastartovalo. Problém zjištěn, bylo špatně zapojené palivové čerpado. Vyměnilo se nějaké relé a bylo to v pohodě. Také jsem tenkrát kupoval přes bazarníka, podle mě bořenice a nějaký *ebil to blbě zapojil.
Škoda Fabia 1.0 Junior
Hyundai i20 1,2i/57kw Inclusive Plus New 10/2011 sold 12/2013
Jenda21
Příspěvky: 4
Registrován: 09 črc 2014, 21:04

Re: Hyundai Atos Prime

Příspěvek od Jenda21 »

Zdravím, rozhoduji se mezi těmito dvěma vozy: http://www.tipcars.com/hyundai-atos/pri ... 17430.html a http://www.tipcars.com/hyundai-atos/pri ... 40286.html. U prvního se bojím o převodovku ( v městkém provozu). Můžete mi prosím poradit?
PROOF
*
Příspěvky: 29
Registrován: 17 srp 2011, 15:07

Re: Hyundai Atos Prime

Příspěvek od PROOF »

Ahoj , být tebou tak vezmu Atíka s klasickou převodovkou která je prověřená a nejsou u ní známy žádné chronické vady. Jelikož má auto najeto 93553 km dej pozor aby byla vyměněná rozvodová sada. :wink:
Odpovědět

Zpět na „ATOS“