Nejde zamknout auto

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Mamon
Příspěvky: 8
Registrován: 15 říj 2021, 08:40

Nejde zamknout auto

Příspěvek od Mamon »

Ahoj, přijedu domů z práce a auto nejde zamknout přes dálkač. Tak jako první mě napadlo vybitá baterka, ale klíč normálně bliká. Jdu domů pro náhradní klíč a taky bliká, ale auto na to vůbec nereaguje ](*,) . Zamkl jsem ho zevnitř. Říkal jsem si že ho nechám chvíli tak a uvidím, no po čtyřech hodinách auto stále na ovladače nereaguje. Někdo podobnou zkušenost? Díky. Rok21
i30 2021 1.5DPI Smart
Reklama
 

thaischumi
**
Příspěvky: 191
Registrován: 05 srp 2020, 09:03

Re: Nejde zamknout auto

Příspěvek od thaischumi »

Jestli jsou nějaké dveře nebo kufr otevřené tak na zamýkání vůbec nereaguje. A na odemýkání reaguje? Ikdyž už je auto odemkčené, měly by cvakat zámky a 2x blinkat.
i30 kombi 2019 1.4 T-GDI Comfort "Clean slate blue"
Focus mk2 kombi FL 2008 1.6 TDCi 66kW 28x xxx km
RIP Focus mk1 kombi 2004 1.8 TDCi 74kW 414xxx km
Mamon
Příspěvky: 8
Registrován: 15 říj 2021, 08:40

Re: Nejde zamknout auto

Příspěvek od Mamon »

Tak se to po dalších dvou hodinách vyřešilo samo a vše funguje :shock: . Ano dveře jsem předtím zkoušel otevírat, zavírat, na tlačítko odemykání a zamykání uvnitř auta zámky normálně fungovaly. Jediné co mě napadá je že kousek od domu dělali protlak pod cestou a když jsem přijížděl k domu tak vypadlo i bezdrátové android auto. Že by nějaké rušení :-k
i30 2021 1.5DPI Smart
Uživatelský avatar
mozecek
**
Příspěvky: 381
Registrován: 02 bře 2023, 10:47
Bydliště: Olomouc

Re: Nejde zamknout auto

Příspěvek od mozecek »

ted bude kazdej chytrej (vcetne me) :) tak asi kdyby se mi to stalo znovu ... nasedl bych do auta dverma ktery jsem ted neotviral tj. treba i zadnima v nejhorsim pripade kufrem (otevreny kufr zamceni dveri nebrani) a koukl jestli displej po strceni klicku neukazuje ze jsou nejake dvere otevrene :) jakoze by zlobil nejaky spinac dveri .. to se ted hezky povida a radi :D
i30 kombi family smart 1.5 DPI 2023 engine red
ex. VW Golf V 1.6 MPI 75kW trendline, Škoda Superb II 2.0 TDI 103kW DSG ambition, Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW
dibarbora
*****
Příspěvky: 2095
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: Nejde zamknout auto

Příspěvek od dibarbora »

Na takéto nevysvetliteľné chovanie stačí úplne nejaký wifi router v horšej kondícii… a
priestor je dokonale zarušený….
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Ostatní“