Nova i30 facelift, LED, 1.5TGDI, 7DCT

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MIKIM69
**
Příspěvky: 105
Registrován: 15 dub 2021, 22:06

Re: Nova i30 facelift, LED, 1.5TGDI, 7DCT

Příspěvek od MIKIM69 »

A nárazník?...Je možnosť cúvnuť im do predajne a prehnať to cez havarijnú... :D :D :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
Maras
*****
Příspěvky: 1693
Registrován: 09 srp 2020, 14:44

Re: Nova i30 facelift, LED, 1.5TGDI, 7DCT

Příspěvek od Maras »

No je to mrzuté, tyhle drobnosti.Super je, že ses s tím nenechal rozhodit. Jinak držím palce a ať dlouho dobře auto slouží.Jo a ještě ti pošlu během odpoledne SZ.
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81 Kw Smart
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81kw Comfort
Hyundai i30 GDW 1.6 MPI 88 kW Ambassador
HONDA Jazz 1.4 73kW
Ford Focus II Combi 1.6 74kW
Š.120,Favorit,Fabia...
Uživatelský avatar
MIKIM69
**
Příspěvky: 105
Registrován: 15 dub 2021, 22:06

Re: Nova i30 facelift, LED, 1.5TGDI, 7DCT

Příspěvek od MIKIM69 »

Dík moc..
V predajni mi tvrdili,že ten nástrek tak robia všetci..Nedalo mi to,spravil som si malý prieskum..Okrem :hyu: tak nerobí nikto..Ani kia rio.. :D :D

A terach z ineho..Čítanie dopravných značiek ich len zobrazuje na palubke? Nemalo by to pri prekročení rýchlosti pípnuť alebo tak nejak? V nastaveniach som to nenašiel..V služobných oploch sa to nastaviť dá..Kolegom tak robím nervy.. :D
Uživatelský avatar
Maras
*****
Příspěvky: 1693
Registrován: 09 srp 2020, 14:44

Re: Nova i30 facelift, LED, 1.5TGDI, 7DCT

Příspěvek od Maras »

Na tohleto odpověď neznám, já tyhle"vymoženosti"v autě nemám a i proto jsem chtěl verzi Comfort.Jsem tak trochu staromilec a nepotřebuji, aby za mne auto všechno hlídalo.
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81 Kw Smart
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81kw Comfort
Hyundai i30 GDW 1.6 MPI 88 kW Ambassador
HONDA Jazz 1.4 73kW
Ford Focus II Combi 1.6 74kW
Š.120,Favorit,Fabia...
Uživatelský avatar
MIKIM69
**
Příspěvky: 105
Registrován: 15 dub 2021, 22:06

Re: Nova i30 facelift, LED, 1.5TGDI, 7DCT

Příspěvek od MIKIM69 »

Ja som tiež stará flinta :D Ale nevidím v tom potom význam. Ak si značku nevšimnem cez okno,na palubke určite nie... :D
kolomaz
**
Příspěvky: 371
Registrován: 01 led 2021, 18:02

Re: Nova i30 facelift, LED, 1.5TGDI, 7DCT

Příspěvek od kolomaz »

MIKIM69 píše: 20 dub 2021, 10:45 Tak som prišiel zo servisu..Ani klavír sa nedá tak rozladiť. :D
-Nástrek priestoru kufra. Fastback čo mali na predajni,tiež Dark Knight mal nástrek stejný..Viac neriešim.
-Medzery medzi kufrom a blatníkom. Technik to doladil dorazmi..Je to fajn,len pri zatváraní sa s tým musí tresknúť.Pri otváraní vyskočí jak
vyskakovačka..Dám tomu čas,ono sa to vymlátí.. :D
-Prehnutý podnárazník.. Tu som reklamáciu podával už v piatok.Garančný technik vyhrabal vyjadrenie,vraj to zamietli..Nejde o výrobnú vadu,prehol to podla nich nápor vzduchu..Šetrenie materiálu..V tých miestach nie je vraj výstuha.Neni to výrobná vada..Ohradil som sa,že ak mi nápor vzduchu zvlní kapotu a vykrúti dvere,či ani to nebude výrobná vada..Reklamácia sa podala znova.. :D Ale moc tomu nedávam.
a to si chci objednat v květnu auto, abych ho na podzim měl ...... no pokud takto funguje servis a podpora .... děs , měl jsem lecos , máme spoustu služebáků, kamarádi a¨mají lecos , ale od větru ohnutý nárazník ? To je už jako pohádka o smolíčkovi
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova i30 facelift, LED, 1.5TGDI, 7DCT

Příspěvek od Stringo »

Trochu té zklamu, ale všeobecně je jen málo Hyundai servisů (dealerů) se kterými nemají členové fóra problémy. Je to ale i u jiných značek bohužel...
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“