WolfNCU

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

Čaute, tak ako som sľúbil, pridávam prvé postrehy po nainštalovaní WOLFNCU.

Inštalácia je celkom jednoduchá a zaberie podstatne menej času ako aktualizácia máp. Netreba ani nechávať naštartované auto.

Skin, ktorý bol original v balíku sa mi nepáčil a preto som si urobil nový, jednoduchý, len na prezeranie videa a obrázkov.

Pridávam aj fotky. Ak bude mať niekto záujem, upravený skin a návod sprístupním dočasne na mojom Dropboxe.

https://www.dropbox.com/s/30gn7bzukxprx ... U.zip?dl=0
Přílohy
P1010986.JPG
P1010986.JPG (80.88 KiB) Zobrazeno 15448 x
P1010989.JPG
P1010989.JPG (57.64 KiB) Zobrazeno 15448 x
P1010990.JPG
P1010990.JPG (80.66 KiB) Zobrazeno 15448 x
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 21 dub 2017, 13:36, celkem upraveno 4 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Reklama
 

Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

Pozadie z môjho skinu. Ak sa vám páči stači len vybrať skin i40.
Přílohy
navi.jpg
navi.jpg (194.18 KiB) Zobrazeno 15525 x
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 08 srp 2013, 20:36, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
fikusino
*
Příspěvky: 73
Registrován: 03 bře 2013, 18:52

Re: WolfNCU

Příspěvek od fikusino »

robertbulko píše:Pozadie z môjho skinu. Ak sa vám páči stači len vybrať skin i40.
To vyzera dobre, este tam pridaj nejake fancy logo H i40 na zaciatku, pekny tachometer pre cestujucich(ta funkcia sa mi celkom paci)
a mozno to bude hit ;)
tie obrazky a videa sa daju prehravat klasika z USB potom? Nemas problem s tym softom po nainstalovani? nebije sa to nejak s
Hyundai firmware, nie su ziadne problem s tym?
Hyundai i40 cw black (STYLE +navi)
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

fikusino píše:
robertbulko píše:Pozadie z môjho skinu. Ak sa vám páči stači len vybrať skin i40.
To vyzera dobre, este tam pridaj nejake fancy logo H i40 na zaciatku, pekny tachometer pre cestujucich(ta funkcia sa mi celkom paci)
a mozno to bude hit ;)
tie obrazky a videa sa daju prehravat klasika z USB potom? Nemas problem s tym softom po nainstalovani? nebije sa to nejak s
Hyundai firmware, nie su ziadne problem s tym?

Čau, tie fancy hovadiny som nechel. Mám rád easy veci, preto som si urobil vlastný skin. Funguje to super, nemyslím že by to malo vplyv na funkcie NAVI a filmy to ťahá z USB na ktorom musíš mať súbor dummy.mp3 Pozri návod :D/
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
fikusino
*
Příspěvky: 73
Registrován: 03 bře 2013, 18:52

Re: WolfNCU

Příspěvek od fikusino »

robertbulko píše:
fikusino píše:
robertbulko píše:Pozadie z môjho skinu. Ak sa vám páči stači len vybrať skin i40.
To vyzera dobre, este tam pridaj nejake fancy logo H i40 na zaciatku, pekny tachometer pre cestujucich(ta funkcia sa mi celkom paci)
a mozno to bude hit ;)
tie obrazky a videa sa daju prehravat klasika z USB potom? Nemas problem s tym softom po nainstalovani? nebije sa to nejak s
Hyundai firmware, nie su ziadne problem s tym?

Čau, tie fancy hovadiny som nechel. Mám rád easy veci, preto som si urobil vlastný skin. Funguje to super, nemyslím ýe by to malo vplyv na funkcie NAVI a filmy to ťahá z USB na ktorom musíš mať súbor dummy.mp3 Pozri návod :D/
ok, pozrem na to, pravdepodobne to vecer aj vyskusam.
ked to nebudem chciet, alebo to bude robit nej. problem, ako to spatne odinstalujem?
Hyundai i40 cw black (STYLE +navi)
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

Myslím, že stačí keď to zmažeš z disku. Pokiaľ to nespustíš a verím tomu že sa to nestane náhodou, ani nevieš že to máš :lol:
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
paja
*
Příspěvky: 55
Registrován: 30 čer 2011, 18:58

Re: WolfNCU

Příspěvek od paja »

to robertbulko:
dobrá práce =D> , potvrzuji, že to funguje, včera večer jsem to na své ix20 provedl podle návodu, chce to si vzít např. obyčejnou tužku na klikání po displeji, no a dnes ráno cestou do práce už jsem si prohlížel film v avi z USB disku.
ix20 Premium, 1.6 CVVT (92 kW), LPG BRC od 4/2012
Cashmere Brown, 1/2011
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

Upravil som inštalačný balíček a návod na inštaláciu. Teraz je tam všetko a netreba sťahovač nič iné. Ponechal som len môj skin a vymenil som media player za stabilnejšiu verziu. Malo by to frčať na 100%

Pre skeptikov. Windows CE ktorý je v NAVI je tzv "EMBEDDED" vloženy/vstavaný. Nedá sa pokaziť. Nehrozí poškodenie NAVI. :-k

VolfNCU so skinom:

http://db.tt/CtHOfKQn

Nezodpovedám za prípadné poškodenie vášho zariadenia. Akýkoľvek zásah robíte na vlastnú zodpovednosť!
Naposledy upravil(a) robertbulko dne 13 srp 2013, 08:02, celkem upraveno 7 x.
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: WolfNCU

Příspěvek od idam.i »

Nevieš to upraviť aj do môjho rádia bez navi ? :wink: To by sa mi celkom páčilo. :mrgreen:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
bugsbunny
*
Příspěvky: 35
Registrován: 22 čer 2013, 14:20

Re: WolfNCU

Příspěvek od bugsbunny »

robertbulko píše:Upravil som inštalačný balíček a návod na inštaláciu. Teraz je tam všetko a netreba sťahovač nič iné. Ponechal som len môj skin a vymenil som media player za stabilnejšiu verziu. Malo by to frčať na 100%

Pre skeptikov. Windows CE ktorý je v NAVI je tzv "EMBEDDED" vloženy/vstavaný. Nedá sa pokaziť. Nehrozí poškodenie NAVI. :-k

VolfNCU so skinom:

http://db.tt/CtHOfKQn

Nezodpovedám za prípadné poškodenie vášho zariadenia. Akýkoľvek zásah robíte na vlastnú zodpovednosť!

Ahoj, mam zopar otazok, wolf funguje, len fotky mi nejdu, vzdy dostanem chybu o tom ze folder sa nenasiel, ako sa ma teda volat folder s obrazkami? Ako sa da zmenit skin, je treba upravit subor WolfNCU.ini , alebo to ide aj inak? A aky je rozdiel medzi tymi tvojimi dvomi verziami ktore si postol 8.8. a 9.8. ?
i40cw 1,7 CRDi, AT r.v.:2017
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

bugsbunny píše:
robertbulko píše:Upravil som inštalačný balíček a návod na inštaláciu. Teraz je tam všetko a netreba sťahovač nič iné. Ponechal som len môj skin a vymenil som media player za stabilnejšiu verziu. Malo by to frčať na 100%

Pre skeptikov. Windows CE ktorý je v NAVI je tzv "EMBEDDED" vloženy/vstavaný. Nedá sa pokaziť. Nehrozí poškodenie NAVI. :-k

VolfNCU so skinom:

http://db.tt/CtHOfKQn

Nezodpovedám za prípadné poškodenie vášho zariadenia. Akýkoľvek zásah robíte na vlastnú zodpovednosť!

Ahoj, mam zopar otazok, wolf funguje, len fotky mi nejdu, vzdy dostanem chybu o tom ze folder sa nenasiel, ako sa ma teda volat folder s obrazkami? Ako sa da zmenit skin, je treba upravit subor WolfNCU.ini , alebo to ide aj inak? A aky je rozdiel medzi tymi tvojimi dvomi verziami ktore si postol 8.8. a 9.8. ?
čau, začnem od konca. Rozdiel medzi verziami je v tom, že 1. verzia obsahuje skin (projektor s foťákom) a 2. verzia je priamo a len video prehrávač.

Teraz ostatné, keď si klikneš na obrazovku na prázdne miesto zobrazí sa ti guľatá červeno sfarbená ikona wolfa. po kliknutí na túto ikonu sa ti spustí základné wolf prostredie, kde jednou z možností je nastavenie. Keď tam klikneš budeš mať na výber ďalšie možnosti a jednou z nich bude myslím "folders". Tam si nastavíš cestu k obrázkom. V základnom zobrazení wolfa si zmeníš aj skin. Potom ti príde na radu kopec ďalších otázok, napr. ako nastaviť komunikáciu s GPS a možno iné. To som už neriešil ..... :-$
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
bugsbunny
*
Příspěvky: 35
Registrován: 22 čer 2013, 14:20

Re: WolfNCU

Příspěvek od bugsbunny »

Skusal si sa dostat po instalacii wolfa k systemovym informaciam podrzanim tlacidla nastavenie? Nedari sa mi to, na prve dlhe podrzanie to nereaguje a po druhom nabehne wolf. Zeby strata tejto moznosti?
i40cw 1,7 CRDi, AT r.v.:2017
Uživatelský avatar
robertbulko
****
Příspěvky: 1039
Registrován: 10 črc 2013, 15:05
Bydliště: Trenčín

Re: WolfNCU

Příspěvek od robertbulko »

bugsbunny píše:Skusal si sa dostat po instalacii wolfa k systemovym informaciam podrzanim tlacidla nastavenie? Nedari sa mi to, na prve dlhe podrzanie to nereaguje a po druhom nabehne wolf. Zeby strata tejto moznosti?
Hmmm, neviem ani za svet ako sa tam dostať asi sa budeš musieť zmieriť s tým, že to menu je preč :-k
Hyundai i40 CW EAGLE edition • Style • 1.7 CRDi • 100kw • 6A/T
Uživatelský avatar
paja
*
Příspěvky: 55
Registrován: 30 čer 2011, 18:58

Re: WolfNCU

Příspěvek od paja »

Pokud je zde někdo, kdo instaloval WolfNCU jen jednou, a nebo neinstaloval vůbec, tak mi prosím napište SZ, potřeboval bych poskytnout jeden důležitý soubor, který jsem si nevědomě přepsal a už se nemohu dostat k systémovým informacím své navi.
ix20 Premium, 1.6 CVVT (92 kW), LPG BRC od 4/2012
Cashmere Brown, 1/2011
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: WolfNCU

Příspěvek od Hardcam »

paja: ja ten soft nechci, v aute si klipy ani filmy nepoustim, jestli je ziskani souboru jednoduchy, pokusim se ti ho nahrat.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „i40“