Koroze střechy

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Inpeti40
Příspěvky: 4
Registrován: 25 úno 2017, 19:58

Re: Koroze střechy

Příspěvek od Inpeti40 »

i40 combi 1,7 - 10/2014. Prvním puchýřům trvalo něco přes dva roky, než vylezly...
i40 combi 1.7CRDi-2014
Reklama
 

Inpeti40
Příspěvky: 4
Registrován: 25 úno 2017, 19:58

Re: Koroze střechy

Příspěvek od Inpeti40 »

ještě barva - černá metal.
i40 combi 1.7CRDi-2014
RacerSK
**
Příspěvky: 181
Registrován: 28 led 2017, 20:50
Bydliště: Bratislava

Re: Koroze střechy

Příspěvek od RacerSK »

Ludia, typ farby nebude problem, ked tak citam toto forum a aj ostatne UK a pod....najviac sa prejavuje problem s koroziou a lakom na autach ktore su vyrobene Made In Korea - i40 a Santa Fe ostatne novsie auta ktore sa vyrabaju v EU nemaju taky problem.... :-k
i40 combi 1,7 manual CRDi PREMIUM 2015

HYUNDAI je uplna katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kosino
*
Příspěvky: 29
Registrován: 15 úno 2017, 12:21

Re: Koroze střechy

Příspěvek od kosino »

začal jsem to řešit přímo s importérem... zatím vypadají překvapeně, protože ze servisu jim nedorazilo nic na posouzení, takže nejspíš jim servis nic neposlal a mě poslal do...

Takže mají fotky a nehezkej 100 řádkovej dopis... Mají na to do konce příštího týdne, jinak předávám na ČOI, DAS a soudnímu znalci...

Jinak přešel jsem na fázi že nereklamuji lak, ale antikorozní úpravu karoserie...
i40 Premium 1,7 CRDi 8/2015
Inpeti40
Příspěvky: 4
Registrován: 25 úno 2017, 19:58

Re: Koroze střechy

Příspěvek od Inpeti40 »

Držím palce a přeji pevné nervy...
JSem si jist, že reklamaci importér uzná, protože by byli sami proti sobě. Tohle není normální a odůvodnění na nějaké mech.poškození je naprosto irelevantní.
Jen ten nepříjemný pocit, že zánovní auto v této třídě "hnije" dřív, než např. favority z revolučních let, zůstává a vyvolává ve mně další otazníky, co ještě ve skrytých částech auta koroduje a kdy mohu čekat např. díru v podlaze...

Jedním dechem ale musím podtoknout, že s i40 jsem jinak spokojený, pohodlné a prostorné auto, samozřejmě 1,7 trošku lenivější při nutnosti předjíždění... Předchozí auto jsem měl Toyotu avensis II, což byl neuvěřitelný držák, do 320tis, než jsem ji prodal, pouze provozní údržba, vše fungovalo. A když mi dcera odřela pravé dveře a blatník o svodidla, tak ještě dva měsíce po nehodě zůstala odřená místa jen pozink, rez se neobjevila žádná. Takže kvalitní povrchová úprava.
i40 combi 1.7CRDi-2014
RacerSK
**
Příspěvky: 181
Registrován: 28 led 2017, 20:50
Bydliště: Bratislava

Re: Koroze střechy

Příspěvek od RacerSK »

kosino píše:začal jsem to řešit přímo s importérem...
Ahoj, vies mi posunut kontakt na mportera CR kde to riesis, ja este cakam na vyjadrenie SR ale precital som si opat toto vlakno kde novy uzivatel pise svoj problem... sa nam to tu zacina pekne zbierat... a ty pises a potvrdzujes len moju skusenost ze dojdes do salonu :hyu: a ten sa tvari ze nieco riesi s importerom ale realne ta len a len natahuju....dnes som si pozeral detailne cele auto a nasiel som dalsie dve miesta - problem s lakom kde mi uz nemozu povedat ze ide o mechanicke poskodenie od kamienka, vid. foto su to predne dvere z vnutra kde je zvar ako je ram okna.....tiez by som to rad posunul priamo na IMPORTERA CR.... bol si tam priamo alebo si pisal len list + foto?

LP dvere:
Obrázek

PP dvere:
Obrázek
i40 combi 1,7 manual CRDi PREMIUM 2015

HYUNDAI je uplna katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Koroze střechy

Příspěvek od petzl62 »

Racer:
člověče nevím,jak se tak na to dívám asi bych byl hooodně,hooodně nepříjemný. :evil:
Tohle přece není normální...To je jako by jsi koupil nepovedeně opravenou bouračku v nejmenovaném Autobazaru ](*,)
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
RacerSK
**
Příspěvky: 181
Registrován: 28 led 2017, 20:50
Bydliště: Bratislava

Re: Koroze střechy

Příspěvek od RacerSK »

Ani nehovor, a to som si kupoval akoze nove auto z dovodu aby som sa vyhol prblemom pri jazdenkach, buranice, stocene km, podvody na DPH atd. . Teraz sa pre zmenu motam s tymto. Aaach :cry: ](*,)
i40 combi 1,7 manual CRDi PREMIUM 2015

HYUNDAI je uplna katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kosino
*
Příspěvky: 29
Registrován: 15 úno 2017, 12:21

Re: Koroze střechy

Příspěvek od kosino »

Pošli to na info@hyundai.cz, tam to prý předají dál. Obešel jsem 6 servisů, chtěl jsem kontakt přímo na někoho z centrály kdo schvaluje reklamace. Dozvěděl jsem se, že to pro ČR dělá jen 1 člověk na kterého mi nesmí dát kontakt... je jasné že pokud by ten kontakt někdo dostal, tak by se týpek mohl jít oběsit jak by mu zvonil telefon...

RacerSK píše:
kosino píše:začal jsem to řešit přímo s importérem...
Ahoj, vies mi posunut kontakt na mportera CR kde to riesis, ja este cakam na vyjadrenie SR ale precital som si opat toto vlakno kde novy uzivatel pise svoj problem... sa nam to tu zacina pekne zbierat... a ty pises a potvrdzujes len moju skusenost ze dojdes do salonu :hyu: a ten sa tvari ze nieco riesi s importerom ale realne ta len a len natahuju....dnes som si pozeral detailne cele auto a nasiel som dalsie dve miesta - problem s lakom kde mi uz nemozu povedat ze ide o mechanicke poskodenie od kamienka, vid. foto su to predne dvere z vnutra kde je zvar ako je ram okna.....tiez by som to rad posunul priamo na IMPORTERA CR.... bol si tam priamo alebo si pisal len list + foto?

LP dvere:
Obrázek

PP dvere:
Obrázek
i40 Premium 1,7 CRDi 8/2015
RacerSK
**
Příspěvky: 181
Registrován: 28 led 2017, 20:50
Bydliště: Bratislava

Re: Koroze střechy

Příspěvek od RacerSK »

Tak isto to funguje aj v SR, 1 clovek schvaluje reklamacie na centrale. To je na blvanie pri tak velkej znacke a pocte predanych aut. Kazdopadne dik za info. musim este pockat na to vyjadrenie SR, ak by som mal pracovnu cestu do CZ medzitym, tak by som sa isiel osobne porozpravat do salonu odkial mam auto.... :twisted:
Kazdopadne budem informovat co a ako....proste s :hyu: sa nenudis ](*,)
i40 combi 1,7 manual CRDi PREMIUM 2015

HYUNDAI je uplna katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Koroze střechy

Příspěvek od idam.i »

Určite informuj ako si pochodil.Držím palce.
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
RacerSK
**
Příspěvky: 181
Registrován: 28 led 2017, 20:50
Bydliště: Bratislava

Re: Koroze střechy

Příspěvek od RacerSK »

Dam to sem nech je to pokope ako problem s lakom atd....

Tak len doplnam ako som dopadol, vyjadrenie SR importera po 14 dnoch:
tak reklamovane veci:
XENON ( rozdiel vo farbe + slabsia ucinnost ): zamieta sa - na to sa zaruka nevztahuje ](*,)

Odkladaci priestor na okuliare ( vrzga ): uznane

Kufor ( zle zlozena jedna plastova cast ): uznane

Lak ( odlupeny pod svetlom a na prahoch, hrdzave oderky od kamienkov ): zamieta sa - mechanicke poskodenie laku ](*,) [-o<

novo objaveny problem na laku z vnutra dveri - prasknuty a hrdza: uznane .... predpokladam ze len preto lebo je to z vnutra a nemaju sa na co vyhovarat. Pre mna je nepochopitelne ze ked reklamujete auto na ktorom je evidentne nie vsetko OK s lakom tak Vam budu este selektovat co je a nie je mechanicke poskodenie, normalne grcam z :hyu: . Teraz mi uz ostava len ist do CZ do salonu odkial je moje auto a podat reklamaciu tam + CR importer....uplna radost.

Obrázek
i40 combi 1,7 manual CRDi PREMIUM 2015

HYUNDAI je uplna katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RacerSK
**
Příspěvky: 181
Registrován: 28 led 2017, 20:50
Bydliště: Bratislava

Re: Koroze střechy

Příspěvek od RacerSK »

... Mají na to do konce příštího týdne, jinak předávám na ČOI, DAS a soudnímu znalci...

Ahoj, mas uz nejake vyjadrenie, ako postupujes dalej?
Ja som sa este k tomu nedostal, predpokladam ze cez weekend budem posielat tak isto pisomne na ten kontakt co si mi dal, skorej to nestiham. :-k :(
i40 combi 1,7 manual CRDi PREMIUM 2015

HYUNDAI je uplna katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kosino
*
Příspěvky: 29
Registrován: 15 úno 2017, 12:21

Re: Koroze střechy

Příspěvek od kosino »

Tak aktualizace, všichni mě poslali do ...

Ale teď začal lézt puchýř na druhé straně auta - na hraně střechy u pátých dveří. V pondělí s tím jedu opět do servisu, tak doufám že mi neřeknou že kamínky lítají i zezadu...
i40 Premium 1,7 CRDi 8/2015
RacerSK
**
Příspěvky: 181
Registrován: 28 led 2017, 20:50
Bydliště: Bratislava

Re: Koroze střechy

Příspěvek od RacerSK »

... :lol: , ja viem ono to nie je smiesne ale clovek sa natom musi ... :D :lol: .

Tak to je mazec... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) , kazdopadne ma tato tvoja info uplne demotivuje [-o<

Mohol by si sem pridat foto, nech sa to tu dokumentuje.

Drzim palce v pondelok a daj info ako si dopadol. :wink:
i40 combi 1,7 manual CRDi PREMIUM 2015

HYUNDAI je uplna katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět

Zpět na „i40“