Jak se stát členem HCCZ? Výhody?

Vše o webu Hyundaiclub.cz / Hccz.cz

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Jak se stát členem HCCZ? Výhody?

Příspěvek od Hardcam »

Pajk píše:v poslední době,asi dva roky mě připadá fórum už jen jako solidní podpora pro některé prodejce dílů a příslušenství na auta
Tento vyrok mi prijde ponekud chudy (zamerne nepisu ubohy). At uz je urcen me (v coz predpokladam) nebo komukoli jinemu. Na klubech to tak uz chodi, kdo co umi, tak nabidne a tim spis, pokud jinym pomuze nebo usetri leckdy i spoustu penez. Ze se s tim nedokazes smirit je ale Tvuj boj :D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se stát členem HCCZ? Výhody?

Příspěvek od David PLEVA »

Tak tyhle slovní přestřelky jsou přesně to, čemu jsem chtěl zabránit. Vím, že to Pajk myslel dobře, ale na druhou stranu je Hardcam pro mnoho lidí, jedna, ne-li jediná možnost, jak sehnat díly o něco levněji, protože každý z nás je určitě rád za každou ušetřenou korunu. I já jsem zde již od různých lidí koupil několik dobrých a levných věciček na auto a zároveň jsem přes forum prodal kolegovi jeho Grandeura.

Já znám Harda osobně pouze rok, ale stačil jsem si o něm udělat obrázek. Je to fajn kluk a jsem rád, že jsem ho mohl poznat osobně.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Jak se stát členem HCCZ? Výhody?

Příspěvek od matysekul »

David PLEVA píše:to matysekul: Kdybychom se od fora distancovali, nemáme na hlavní stránce přímé tlačítko pro vstup na forum a v odkazech není miloshova ikonka (mimochodem jsem rád, že ji tam máme). Mrzí mě, že považuješ názor jednotlivce za názor všech členů. Více jsem ti napsal do vlákna Pokec o HCCZ.
Těch jednotlivců z vedení HCCZ bylo poněkud víc,jestli si dobře pamatuji...Nemluvím o tobě :wink:
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
S0T0
***
Příspěvky: 508
Registrován: 09 říj 2010, 22:28

Re: Jak se stát členem HCCZ? Výhody?

Příspěvek od S0T0 »

jeden dotaz: bylo by možno podat přihlášku čistě e-cestou? (stahnout formulář-vytisknout-vyplnit-oskenovat-poslat mailem)?
EX - i30 1.4 CVVT Patriot BRC SQ 24
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se stát členem HCCZ? Výhody?

Příspěvek od FISHkaa »

@S0T0: Rozhodně, nejsme v době kamenné :wink: Osobně ti doporučuji se zastavit na srazu "Čechy 2011" https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=24&t=21946, který sice není oficiálním srazem HCCZ (letos byla GMP MIX Morava 2011 - https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=24&t=21040) a podat přihlášku u žejdlíku něčeho dobrého a pokecat :wink: Když tam nebudu já, jistě se tam budou pohybovat lidé z vedení HCCZ.
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Jak se stát členem HCCZ? Výhody?

Příspěvek od milosh »

Me by zajimala vyhoda byt clenem podobneho klubu? Zde na foru je clenstvi zdarma a placene nikdy nebude, protoze z vlastni zkusenosti vim, kdyz jsem jeste mel nexii a aktivne vedl nexiaclub.com ze jakmile se rekne ze bude neco placeneho tak ze 100 lidi kteri do te doby na web chodili a hlasili ze to zaplati je clenu tak desetina kteri prachy poslou. Samozrejme musi byt taky nejake vyhody ale takove aby rekneme rocni poplatek napr. 200kc nebyl vyssi nez vyhody ktere za ten rok vyuziji.
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se stát členem HCCZ? Výhody?

Příspěvek od FISHkaa »

Ahoj,
odpovím ti výňatkem z interních směrnic HCCZ + příkladem:

Finanční prostředky budou používány zejména k úhradě nákladů na členské průkazy, klubové samolepky, na pořádání národních nebo mezinárodních srazů, na zajištění členských výhod a k úhradě nákladů na provoz a organizaci HCCZ, o.s.

Z principu registrovaného občanského sdružení je vedeno pečlivé účetnictví, které je transparentně vedeno a na pravidelných valných hromadách probíráno. Kdokoli z členů HCCZ se může k principu přerozdělování peněz (placení účtů) vyjádřit. Rozhodně to není o tom, že roční příjem jde na osobní účty vedení HCCZ (IMHO : i když v tomto případě bych v některých případech naopak rád organizátorům oficiálních HCCZ setkání platil schválené výdaje při organizaci srazů :wink: )

Krásným příkladem je poslední oficiální sraz HCCZ (GMP MIX Morava 2011), který byl pro členy HCCZ zdarma. Mrkni se na program http://hccz.cz/program2011.php, který byl velmi bohatý. Myslím si, že "vstupné" i pro nečleny HCCZ bylo velmi příjemné - v porovnání s programem...

Co se týká počtu členů: Tvoje fórum těží z maximálního počtu jedinečných přístupů na stránky (větší zisky z reklamy). HCCZ tyto ambice nemá, zde je prioritou mít aktivní členy, kteří se chtějí potkávat v rámci podstatně menší skupině členů, kde je vysoká stabilita a nízká fluktuace členů. Poplatek by se mohl taky brát za určitou hranici pro "mrtvé duše" a "aktivní členy". Oněch 25,- CZK / měsíčně je cena jednoho piva v hospodě...

Osobně si myslím, že je to nastaveno správně (volné fórum majitelů :hyu: ) a HCCZ fanoušků :hyu: ochotných dát něco víc... 8)

Výše uvedené věty je můj názor o kterém budu rád konstruktivně diskutovat a právě na tomto fóru :wink:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Jak se stát členem HCCZ? Výhody?

Příspěvek od milosh »

Dik za vysvetleni 8)
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se stát členem HCCZ? Výhody?

Příspěvek od Pajk »

Hardcam píše:
Pajk píše:v poslední době,asi dva roky mě připadá fórum už jen jako solidní podpora pro některé prodejce dílů a příslušenství na auta
Tento vyrok mi prijde ponekud chudy (zamerne nepisu ubohy). At uz je urcen me (v coz predpokladam) nebo komukoli jinemu. Na klubech to tak uz chodi, kdo co umi, tak nabidne a tim spis, pokud jinym pomuze nebo usetri leckdy i spoustu penez. Ze se s tim nedokazes smirit je ale Tvuj boj :D
Nějak mi uniklo,že bych se o tobě v mém příspěvku zmiňoval.Jestli se v něm vidíš,tak to mi je líto.Pak už jen nechápu,proč cituješ jen jednu větu.V příspěvku jsem se vyjadřoval k výhodám členství v HCCZ a fungování fóra. Samozřejmě naprosto podporuju,když tady prodává někdo náhradní díly z aut která už dosloužila,nebo svoje stará auta.Nebo naopak něco shání.Dále rozhodně podporuju e-shopy zaměřené na vozy Hyundai,nebo prodejce náhradních dílů na tuto značku.Ale už nemám rád inzeráty toho typu,jako že ti prodám čepičky na ventilky značky VW apod.Dále se mi nelíbí,že když se tu objeví někdo novej,zoufale hledá nějakou radu a ještě nemá žádnou orientaci jak fórum funguje,napíše příspěvek třeba do jiné sekce,tak se občas stane,že dostane dosti navybíravou odpověď.Kdysi dávno sem toto fórum tímto způsobem objevil a rozhodně mě nikdo hned neodkazoval,že mám použít tlačítko hledat.Prostě mě poradili,nebo dali odkaz,kde hledat.Prostě i solidní a vstřícné chování některých by určitě dokázalo do HCCZ přilákat více členů.
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Jak se stát členem HCCZ? Výhody?

Příspěvek od Hardcam »

Pajk: psal jsi nahradnich dilu a doplnku...nahradnich dilu na jine vozy nez :hyu: jsem se tu nevsiml. Pokud napises nektere, tezko se z tzoho da vycist, co a koho tim vlastne myslis.
Tlacitko hledat od toho je stejne jako na jinych forech, aby se odpoved NASLA. Promin, ale ty sam na 99% tech "novackovskych" dotazu neodpovidas a pochybuju, ze by Te bavilo xkrat odpovidat na ty same otazky, na ktere tu davno dopoved je. Najdi si cas a odpovidej, uvidis sam.
Na vyhody jsem nijak nechtel reagovat, proto jsem te necitoval, protoze se me jako neclena netykaji a tykat nebudou, jak uz bylo zmineno, tak vetsina jich je diky Davidovi v moravskoslezskem kraji a ty, ktere jsou mimo, ty kazdy posoudi individualne - tady u Kladna stoji rucni myti 170Kc bez slev, bez front a v plnem programu vcetne vosku, odstraneni hmyzu a suseni. Jasne, cim blize Praze mycka sidli, tim cena rekneme stoupa, takze ceny zminovane mycky ve Vasem programu je pro prilehle obyvatele jiste dobra - treba sit WashPlus (napr. Zlicin) zacina na 385Kc ( ](*,) ) se zakladnim programem a i tak maji plno. Vzhledem k tomu, ze obden prsi resp. jeden den v tydnu je hezky, zakazniky celkem obdivuju.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Hyundai Club CZ“