Sekane startovanie

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátor: Moderátoři

petermeterkilometer
*
Příspěvky: 22
Registrován: 22 srp 2019, 17:12

Re: Sekane startovanie

Příspěvek od petermeterkilometer »

Zdravim,,,dnes ma odtiahli do servisu a ... :shock:
predsa ukostrovaci kabel, ako tu naznacovali niektori =D> =D> ale bol to kabel od baterie, ktory skratoval...To zistili az cez diagnostiku pri zatazi..
Inak diky za kazdu radu, clovek sa uci cely zivot :D/
Pan Richard555, to som urobil tiez na zaciatku,,,kabel ktory ide do magneta,,,pri zatazi padal prud v pravidelnych intervaloch, ako prerusovanie smeroviek,,,ked som ho udpojil a meral pri starte, drzal,,,nastali (zbytocne) obavy, ze pricina bude v riadiacej jednotke. A co sa tyka spinacej skrinky, dost na prd sa to skusalo, mam tlacitkovy start,,,hlavne, ze sa chyba nasla...
Reklama
 

dibarbora
*****
Příspěvky: 2085
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: Sekane startovanie

Příspěvek od dibarbora »

Buď rád, že sa máš na čom voziť…. takéto problémy často končia v plameňoch….
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
petermeterkilometer
*
Příspěvky: 22
Registrován: 22 srp 2019, 17:12

Re: Sekane startovanie

Příspěvek od petermeterkilometer »

dibarbora píše: 19 črc 2021, 20:27 Buď rád, že sa máš na čom voziť…. takéto problémy často končia v plameňoch….
To ano, ale stava sa to castejsie u benzinaku...
petermeterkilometer
*
Příspěvky: 22
Registrován: 22 srp 2019, 17:12

Re: Sekane startovanie

Příspěvek od petermeterkilometer »

Takze este nieco na zaver,,,,,ak by niekto z vas potreboval skontrolovat auto, urcite navstivte autorizovany servis Hyundai Puchov, oni vam budu ochotni skontrolovat aj zostatok paliva v nadrzi, hlavne si nachystajte kred. Card, uz sa postaraju, ako vas osklbat....
Damy a pani pracujuci v servise,,,ked uz kontrolujete "specialnou" diagnostikou (ako som bol upozorneny vasim pracovnikom) robte to zodpovedne!!!!
neodhalit skratujuci kabel od baterie, je neprofesionalne a nehanbim sa zakricat,,,OSTUDA.
Vytiahnut 72€ za hodinu prace a este si vymysliet zaverecnu spravu, ze chyba je v startery, co nebola nakoniec pravda a musel som navstivit dalsi servis, aby odhalili problem,,,"zarobit za kazdu cenu",,,,to by ste mali mat motto firmy...
PS: dufam, ze admin nezmaze tuto spravu!!!!!
Foxy
**
Příspěvky: 126
Registrován: 08 čer 2021, 17:57

Re: Sekane startovanie

Příspěvek od Foxy »

Takže Hyundai Púchov = špatná zkušenost. Co jsem slyšel o Púchově obecně jací jsou tam lidé, tak jsi dopad ještě dobře... Vyhněte se celému tomu městu, obloukem...
i30 Fastback 1,5 T-GDI MHEV IMT Family Smart (11/2021)
dibarbora
*****
Příspěvky: 2085
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: Sekane startovanie

Příspěvek od dibarbora »

petermeterkilometer píše: 20 črc 2021, 07:27
dibarbora píše: 19 črc 2021, 20:27 Buď rád, že sa máš na čom voziť…. takéto problémy často končia v plameňoch….
To ano, ale stava sa to castejsie u benzinaku...
Požiar od elektrinštalácie je nezávislý od paliva v nádrži… auto Ti nezničí horiace palivo ale horiaca elektroinštalácia…

ešte k servisu v Puchove… :hyu: tam servis ani oficiálne nemá, tam kde si bol robia pod pečiatkou AutoMp trenčín…
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
Foxy
**
Příspěvky: 126
Registrován: 08 čer 2021, 17:57

Re: Sekane startovanie

Příspěvek od Foxy »

Není tam KIA? Jsem myslel že tam servisují i Hyundai, ne ?
i30 Fastback 1,5 T-GDI MHEV IMT Family Smart (11/2021)
petermeterkilometer
*
Příspěvky: 22
Registrován: 22 srp 2019, 17:12

Re: Sekane startovanie

Příspěvek od petermeterkilometer »

dibarbora píše: 23 črc 2021, 20:17
petermeterkilometer píše: 20 črc 2021, 07:27
dibarbora píše: 19 črc 2021, 20:27 Buď rád, že sa máš na čom voziť…. takéto problémy často končia v plameňoch….
To ano, ale stava sa to castejsie u benzinaku...
Požiar od elektrinštalácie je nezávislý od paliva v nádrži… auto Ti nezničí horiace palivo ale horiaca elektroinštalácia…

ešte k servisu v Puchove… :hyu: tam servis ani oficiálne nemá, tam kde si bol robia pod pečiatkou AutoMp trenčín…
Na tom nezalezi hyundai nehyundai,,,,,chcel som iba poukazat na tento servis ](*,) "nas zakaznik, nas pan"
Odpovědět

Zpět na „ix35 Ostatní“