problém hyundai xg

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od Kony5 »

tak jako určitě to výjde levnějši než pořád nové gumy a hlavně to vyřeší problem! z mojí skušenosti je pičovina jezdit po všech autrizovaných servisech (dělal sem tam) protože to sou maximálně antitalenti co tomu nerozumí z drahým vybavením které stejně nepoužívaj....každý kutil co tomu rozumí to auto hodí na zvedák sundá nápravy skontroluje si to a pokud nepřijde na to že je něco špatný...tak je prostě špatná kastle...a reklamace je na místě!
BTW když nemáte x tisic na nápravu tak si nekupujte tak drahé auto :lol: ....každý problem má své řešení je to jen stroj...
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rybář
*****
Příspěvky: 1615
Registrován: 23 bře 2008, 15:29
Bydliště: Praha

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od Rybář »

No jistě, já bych tu nápravu vyměnil a je klid... Co může na vrakáči stát??? Možná míň než nový gumy.....
Hyundai Lantra GLS, 1,6i 16V 84kW, r.v.1996
Hyundai New Accent Elegance, 1,6i 16V 82kW, r.v.2008
bylo: 2x Hyundai Accent GLS, 1.3i 12V 55kW, r.v. 1994
VAZ 21011, 1.3 50kW, r.v. 1977
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od black_sheep »

to je opravdu domrseny kousek - asi bych si to teda nenechal libit a otravoval je kazdy den klidne dokud by nezasahli a nedali mi pokud mozno novy XGcko.. :)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Tommy350
*
Příspěvky: 15
Registrován: 11 úno 2008, 17:54

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od Tommy350 »

.
Naposledy upravil(a) Tommy350 dne 19 led 2012, 11:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od David PLEVA »

Tommy350 píše:.....Jedno je jisté, do Hyundaie bych už nešel.
Kromě dvou Hyundai (já už mám třetí 1x Lantra 1997, 1x Sonata 1996, 1x Sonata 2005 a pokaždé spokojenost) máme doma i Fabii 2004 a tam je poruchovost daleko větší, než u všech tří mých :hyu: háček. Jenom si prostě natrefil na blbý kus. A je mi to líto, že to v tobě nechalo takovou nedůvěru vůči této značce.
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od black_sheep »

David PLEVA píše:
Tommy350 píše:.....Jedno je jisté, do Hyundaie bych už nešel.
Kromě dvou Hyundai (já už mám třetí 1x Lantra 1997, 1x Sonata 1996, 1x Sonata 2005 a pokaždé spokojenost) máme doma i Fabii 2004 a tam je poruchovost daleko větší, než u všech tří mých :hyu: háček. Jenom si prostě natrefil na blbý kus. A je mi to líto, že to v tobě nechalo takovou nedůvěru vůči této značce.
napodobne. ja jedu teda ve starejch herkach scoupe 1992, scoupe 1993, coupe 1996 a lantra 1999 ale vzdy spokojenost a spolehlivost, tka nevidim duvod proc by mela novejsi produkce bejt horsi :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od Hardcam »

Skoda. Prodejce si svym pristupem odradil nekoho, kdo je ochoten za vuz dat bezmala 900tKc. Auto ta nejsou spickovy, ale nejsou ani spatny. Bohuzel kvalitu vyrobku ovlivni vzdycky jenom clovek. Co se tyce spolehlivost, jsem na tom jako David a co se tyce pneu, jedna sada mi vydrzi cca 45-55tkm na vsech autech.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od Kony5 »

no možné to je že to bude v kastli ale tu náúravu ste měli řešit už dávno a ne přes autorizovaný servis...svár chybět je celkem asi blbost protože sou tam sváry bodový plus lepidlo....to že by stroj vynechal se muže stát...ale poznal bys to hodně rychle protože celá kastle by se začala hroutit....je to jak stavebnice...
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Tommy350
*
Příspěvky: 15
Registrován: 11 úno 2008, 17:54

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od Tommy350 »

.
Naposledy upravil(a) Tommy350 dne 19 led 2012, 11:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od Rexcor »

No to už je až k nevíře, co na na tom všechno zlobí. Už jedině zkusit nějakého pořádného opraváře. Jak to tu někdo psal pořádně na to jukne. Ale Tenhle kus vypadá opravdu jako ten jeden z xy tisíc co schytal všechny možné neduhy.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Tommy350
*
Příspěvky: 15
Registrován: 11 úno 2008, 17:54

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od Tommy350 »

Tak jsem poslal dopis přímo do Koreje. Je to už více jak čtvrt roku a stále nebyli schopni odvovědět. Zasláno jak písemně dopisem, tak elektronicky e-mailem.
Ted už člověk ví, co si má o společnosti Hyundai myslet. =D>
kolchis
*
Příspěvky: 38
Registrován: 25 lis 2009, 17:48

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od kolchis »

Zdar, upřímnou soustrast. Má běžná zkušenost je taková, že jsou auta do kterých se leje palivo a potom ty co se stále seřou - jen opravíš jedno, následuje druhé. To Ti samozřejmě nepomůže, tak několik poloodborných poznámek /zkušenosti z karosárny Škoda Auto a prodeje ND/. Ani v současné době karoserii komplet nesváří automat, možná naopak. A. Sváří dlouhé sváry třeba na střeše a tam kam se jednoduše dostane. Pořád je levnější /obvzláště v Asii/ naučit dělníka krkolomným pohybům s bodovkou, než složitě a draze vyvýjet nový automat. Na lince se běžně "opravují" poničené díly /karosářské/ a pokud to jenom trochu jde, do auta se nacpou. Svár může chybět ne jenom jeden a nebo nemusí být svařen pořádně. To co píšeš je na znalecký posudek, ale ústavu, ne jednotlivce-ten se dá lehce oponovat jiným znaleckým posudkem, protože v podstatě kdo platí, určuje výsledek. Nevím ale, zda by k tomu nebyly třeba údaje z výroby-schéma kde a jak se sváří, a pod. Jinak místní medializace je pěkná, ale nemůže ovlivnit kolos jako :hyu: Trh ČR není a nebude pro svou velikost tak zajímavý a XG je v podstatě v současné době neexistující model. Tlačil bych to cestou řídící struktury :hyu: pro Evropu-nevím komu podlehá ČR, určitě ne přímo Korejcům. Posudek ústavu nebude levný a udělat mediální rozruch v němcích také ne. Možná bude při aktuální ceně auta rozumnější najít kvalitní karosárnu s rámem, kde prostě auto potahají tak, aby porovnali co ve výrobě zmršili. Přeju hodně sil v boji s obrem :D/ Jinak je to opravdu smutný přístup našich obchodníků. Mělo by se za to vzít zastoupení ČR . Další věc je, že prodejce vykasoval svých 30 % provize a už nemá zájem nic řešit.
Tommy350
*
Příspěvky: 15
Registrován: 11 úno 2008, 17:54

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od Tommy350 »

kolchis píše:Další věc je, že prodejce vykasoval svých 30 % provize a už nemá zájem nic řešit.
Tohle bude jediný důvod, proč nikdo nechce nic s tím dělat. :lol:
Uživatelský avatar
bufan1
*
Příspěvky: 92
Registrován: 05 zář 2009, 20:40
Bydliště: Praha

Re: problém hyundai xg

Příspěvek od bufan1 »

Jo jo, taky bych zkusil experimentovat s geometrií. Pak bych taky zkusil jestli se nevyrábí zátěžové pneu těchto rozměrů. (jako pro dodávku) A ty tam dát. Určitě vydrží déle.
Co uložení zadních ramen, nebo nápravy? Nevím jestli to má tuhou nápravu. Třeba je v klidovém stavu geometrie OK, ale při záběru se vše někam hodně posune. 8-[
A ještě takový dodatek. Vlastnil jsem Mercedes Viano. Zcela nové po vyjetí z prodejny táhlo doprava. Nikdy a nikomu se to nepodařilo odstranit.
Tímto zdravím Mercedes a ať chcípnou! :D/
Co nejde silou, jde ještě větší silou :-)
Odpovědět

Zpět na „XG“