Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
runner
*
Příspěvky: 51
Registrován: 05 bře 2015, 13:18

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od runner »

ty vase prizpevky uz zacinaji byt vtipne... okta za 800, superb za million...
Ty auta zacinaji mnohem niz - skoro na polovine. To ze si muzete vybrat ruzna radia, navigace, asistenty, potahy, nekolik typu motoru, atd... tady uz neresite.
Takze ano - okta za 800 [ dle ceniku treba Octavia kombi RS v nejvyssi vybave, bez priplat. vybavy ] naprasi jakkoli vybavenemu :hyu: I30 ve vsech smerech... takze opet hrusky s jabkama.
:hyu: proste nenabizi takovou paletu vybav ani motoru - a nemyslim si ze je to zrovna vyhoda.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Dalin »

kongresman píše:
Dalin píše:Rád si počtu něco od odborníka, trochu to rozveď! :D
To ti nestačí ?

http://www.autoforum.cz/technika/spoleh ... a-chvostu/
Na to. že nejsi nic chytrého mi stačil už ten první příspěvek.
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od abdulzabak »

runner píše:ty vase prizpevky uz zacinaji byt vtipne... okta za 800, superb za million...
Ty auta zacinaji mnohem niz - skoro na polovine. To ze si muzete vybrat ruzna radia, navigace, asistenty, potahy, nekolik typu motoru, atd... tady uz neresite.
Takze ano - okta za 800 [ dle ceniku treba Octavia kombi RS v nejvyssi vybave, bez priplat. vybavy ] naprasi jakkoli vybavenemu :hyu: I30 ve vsech smerech... takze opet hrusky s jabkama.
:hyu: proste nenabizi takovou paletu vybav ani motoru - a nemyslim si ze je to zrovna vyhoda.
Já jsem několikrát psal, že jsem právě měl velmi malá očekávání, protože jsem šel z maximální oktavky.
A jsem mnohem víc spokojen než jsem čekal, i30 mě překvapila příjemně, to auto má poloviční cenu, ale dokáže snést srovnání ve spoustě věcí a pro mě překvapivě v celkové úrovni kvality a zpracování... Reálně jsem to nečekal, myslel jsem, že najdu mnohem víc much.
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
kongresman
**
Příspěvky: 261
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od kongresman »

Dalin píše:
kongresman píše:
Dalin píše:Rád si počtu něco od odborníka, trochu to rozveď! :D
To ti nestačí ?

http://www.autoforum.cz/technika/spoleh ... a-chvostu/
Na to. že nejsi nic chytrého mi stačil už ten první příspěvek.

Za to ty jsi ze všech nejchytřejší, viz. příspěvky na zdejší diskuzi napříč vlákny. Běž a povoz se koncernovým vozem, určitě se ti uleví.
Hyundai Tucson 1,6 GDI, Fiery Red, edice Best of Czech (v provozu od 28.11. 2017)
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Dalin »

Před chvílí jsem se svez, paráda! I když mi nic nebylo, je mi líp! :mrgreen:
Podobných nic nevypovídajících tabulek se čas od času objevuje docela dost. Jestli používáš hlavu, tak my vysvětli různé výsledky stejných motorů, Nissan-Renault, Hyundai-Kia, VW-Audi-Seat-Škoda, Peugeot-Citroen
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1468
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od JoKo »

vidim, ze 3/4 z vas si ani neprecitala o com je ta statistika...

Kód: Vybrat vše

Indexy poruchovosti v tabulce níže ukazují pravděpodobnost, že když se vyskytne s autem nějaký problém, je to problém s motorem. Nízké číslo u auta celkově nespolehlivého znamená, že motor je relativně spolehlivou součástí. Naopak vysoké číslo u auta celkově spolehlivého znamená, že motor je slabým dílkem - opět relativně ke zbytku auta. Statistika ovšem ukazuje údaje jen za celou značku, takže pár černých ovcí mezi neprůstřelnými motory té značky může výsledek zkreslit, ale to jistě nebude obvyklý stav.

takze cislo len hovori, ze aka je pravdepodobnost, ze budes mat problem s motorom, alebo s niecim inym v aute {napr. elektronikou} danej znacky. nehovori nic o samotnej spolahlivosti motora voci ostatnym automobilkam.

a myslim si, ze je to relativne najpresnejsia statistika. poistovna potrebuje mat relativne presne cisla, nebude predsa poistovat veci, na ktorych bude stratova {vid. nepoistenie tsi motorov autotrustom}.
ale warranty direct ma posobenie na ostrovoch {v. britania} ak sa nemylim, tak vzorka nebude nejaka extra velka a zohladnovat specifika nasho uzemia...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Dalin »

Takže, když budeš mít u jedné značky 100 závad na všem možném a 5 závad na motoru, budeš na tom podle této statistiky lépe, než kdyby jsi měl jinou značku která bude mít 5 závad a 1 na motoru. :mrgreen:
Nebo, když budeš mít 3x dražší servis, tak budeš horší i kdyby jsi měl polovinu závad(AUDI vs Škoda). :mrgreen:
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od abdulzabak »

Ono se to da prokombinovat s celkovymi spolehlivostmi podle pojistovny http://www.autoforum.cz/zajimavosti/nej ... che-u-dna/ a Pokud by se to bralo podle reliability indexu, tak Hyundai je 9., Skoda 8., Seat 20.
Cili spojeno dohromady, napriklad u Skody a Hundai je tak nejak stejna sance (u :hyu: o kousicek vetsi), ze se neco pokazi, ale u Hyundai to bude s mnohem mensi pravdepodobnosti motor. Seat ani nemluvit... :-)
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Dalin »

Kdyby jsem si měl vybrat, tak by jsem šel do ještě horšího BMW. :mrgreen:
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Espero »

To je všechno hezké, ale o ničem pro praktický život. U jednotlivce, majitele auta, jde hlavně o to, jak se povedl ve výrobě právě ten jeho automobil. A tady mohou odchylky od těch statistik být až absolutní bez ohledu na značku a typ vozu.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od abdulzabak »

Dalin píše:Kdyby jsem si měl vybrat, tak by jsem šel do ještě horšího BMW. :mrgreen:
ja mel se sestivalcem od soudruhu z Mnichova 2 problemy, ale motor to byl suprovej... Ale bylo to ojety auto ne novy...
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Dalin »

Taky tak, 525TDS r.v.1993 s automatem, později předěláno na manuál. Pořád vzpomínám, to byl koráb a uměl to za 7,5l nafty. Dnes už je 525 jen čtyřválec :cry:
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
kongresman
**
Příspěvky: 261
Registrován: 08 dub 2014, 17:33

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od kongresman »

Něco pro škodovko-koncerno naivní blby....

kvalitní auta, bez emisí, vše nej, kdejaký vůl věří tomu a ještě ti podsouvá, že na 100 km jede za 3 litry, výrobce zase, že nemá téměř žádné emise a pak z toho vyleze takové svinstvo. Někteří giganti zde porovnávají Rapidy a i30, což je totální úchylárna, 1,2 TSi, 66 kW NEJ motor, všem natrhne prdel, max. jeho řidiči buzíkovi v motorestu na WC... jo, pár už jich se mnou závodilo, ale z kopce, do kopce chcíplotina, VW a Škodu bych nechtěl ani zadarmo, design jeden velký hnus. Jediný VW stojí jakž takž za to a to nový Passat Kombík, ale cena základní verze jako i40 v plné palbě


http://www.novinky.cz/ekonomika/381330- ... vkach.html
Hyundai Tucson 1,6 GDI, Fiery Red, edice Best of Czech (v provozu od 28.11. 2017)
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Alf6 »

ja už se lekl, že s tebou zavodili na tom WC v motorestu :mrgreen:
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od airwaves »

...já se lekl že mu při tom závodění na wc natrhli.....jinak nechápu vůbec smysl co chtěl národu ohlásit????
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“