Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od t0x!n »

Pro odlehčení jsem měl dnes vtipnej zážitek v Olympii v Brně :D Přijel jsem s náhradním autem co mám půjčený po dobu opravy té mé slavné i30, vidím mega vlajek Hyundai, muzika jak u kolotočářů, aspoň 10ks i20tek a nějaká ta nová Fábia na hanění Škodovky (v tomhle musím říct pouze, že v Hyundai je opravdu marketing vtipnej a jsou to pěkní troubové).

Objiždím kolem nich nikde místo a ejhle ze zadní strany stanu Hyundai vidím místo, tak to tam hodím, však si běžím s klukama z práce jen pro něco k snědku na 10min., vracím se zpátky jako první je mi nabízena masáž mediální i20kou, po mém vyjádření, že mám i30, že už se měnil motor, teď spojka, že si ten krám můžou nechat mi už nic radši neodpovídají :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Přicházím k autu, kolem něj 3 lidi od Hyundaie a začíná to ihned co si jako myslím, že ať vypadnu, řvou tam na mě, že zavolají nějakýmu maníkovi, dohledal jsem si, že to je majitel servisu kde mám teď auto a že bude zle :D dál nemají žádnou argumentaci, protože na parkovišti kde si někde někdo postaví vlajky Hyundai bez jakékoli dopravní značky mi můžou foukat leda moučkový cukr do řiti :lol: Asi se jim to nelíbí, že tam stojí auto permanentní mobility, když to je tak bezporuchová značka :D Tak jsem se zasmál, blbečci přímo z Hyundaie asi ani sami neví, že mají nějaký program permanentní mobility a že auta půjčují a nejezdí v nich zaměstnanci servisu, kterým by pak následně mohli vyhrožovat majitelem, no po tom, jak tam na mě 30ti letej výrostek pořvával jim ještě budu dělat pěknou reklamu v okolí ať si užijou :D Fakt jsem docela čuměl co si dovolí nějakej zasranej reklamní blbec na parkovišti na cizího člověka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Takže toť vše, odnesl jsem si z toho vtipné odpo s kolegama z práce :D

Pro zasmání mě kolega ještě fotil :D Obrázek
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
jk001
*
Příspěvky: 19
Registrován: 12 bře 2015, 14:59
Bydliště: Slovensko

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od jk001 »

Keby nevidím tu fotku a len čítam text tak si pomyslím hlupáci z Hyundai ale keď vidím ako nezmyselne šikmo si zaparkoval musím zmeniť názor kto je hlupák . tuším že si vyhľadal konflikt úplne nezmyselne hold každý sme nejaký
Hyundai I30 1,6 MPI COOL RED /06-2014
abdulzabak
**
Příspěvky: 351
Registrován: 26 zář 2014, 16:52

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od abdulzabak »

jk001 píše:Keby nevidím tu fotku a len čítam text tak si pomyslím hlupáci z Hyundai ale keď vidím ako nezmyselne šikmo si zaparkoval musím zmeniť názor kto je hlupák . tuším že si vyhľadal konflikt úplne nezmyselne hold každý sme nejaký
Zkusil jsi cist co pise? Zaparkovani jim nejprve asi nevdilo, kdym mu hned nabizeli i20, az kdyz rekl, ze Hyu stoji za prd, prestali se kamaradit...
i30 GDI kombi Weekend 2014 Cashmere Brown
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od t0x!n »

Nejde o šikminu, 2 auta by se tam díky těm úžasným vlajkám nevlezly, takže jsem se to ani nesnažil rovnat, parkoviště narvaný a byl jsem opravdu pryč za 10min a taková aféra :lol:
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
jk001
*
Příspěvky: 19
Registrován: 12 bře 2015, 14:59
Bydliště: Slovensko

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od jk001 »

ved práve som si to prečítal dobre
konflikt vznikol až po návrate nie po tom ako odmietol masáž i20


to ale nemení nič na tom že parkovať cez dve miesta šikmo je veľmi divné a nevidím na to dôvod ak samozrejme nechcel niekoho úmyselne nasrať
Hyundai I30 1,6 MPI COOL RED /06-2014
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od t0x!n »

Ale vůbec,
1. parkování a odchod - ticho nikdo nic
2. návrat k autu - nabídka i20 - odmítnutí
3. držkování jak parkuju :D

P.S. máš tam foto i jako důkaz jaký 2 místa, vedle pravé strany auta je asi 10cm místa k vlajce nalevo je metr volného k druhé, kde zaparkuješ vedle mě s místem dohromady 110cm? To přijedeš na tříkolce? Opravdu jsem nezabíral úmyslně 2 místa ani to nebylo fyzicky možné... Krom toho kdybych tam nenajel trošku ze šikma tak čouhám do silnice, jelikož tam byl ten úžasný stan plný překvapení :mrgreen:
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
jk001
*
Příspěvky: 19
Registrován: 12 bře 2015, 14:59
Bydliště: Slovensko

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od jk001 »

teraz z tými 1,2,3 je mi časová postupnosť jasná lebo si napísal :D

citujem Přicházím k autu, kolem něj 3 lidi od Hyundaie a začíná to ihned co si jako myslím, že ať vypadnu, řvou tam na mě :!: to ma trochu zmiatlo čo bolo skorej

OK ked sa inak nedalo :P ja proste neznášam keď niekto na parkovisku pre tescom alebo inom parkovisku ochodaku parkuje cez dve miesta a šikmo to je už vrchol
Hyundai I30 1,6 MPI COOL RED /06-2014
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Příspěvek od bony »

To t0x!n: musim rict ze jsi provokater od pohledu...
Uživatelský avatar
Dalin
***
Příspěvky: 770
Registrován: 05 bře 2009, 21:09
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Dalin »

Kdyby tam zaparkoval s Fabií ve Style, tak mu rovnou rozbili hubu! :mrgreen:
Hyundai i30 1,6crdi style ice blue 06/2012-prodáno
Hyundai Accent 1,5crdi 2007-prodáno
Opel Astra 1.7TD Isuzu-prodáno
Uživatelský avatar
t0x!n
****
Příspěvky: 1333
Registrován: 01 říj 2013, 21:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od t0x!n »

Paradoxně jsem vůbec nechtěl provokovat, místo toho aby byli rádi, že to tam "píchne" člověk u stánku s jejich autem, tak ho pomalu ještě napadnou, ne teď vážně, vůbec nebylo v úmyslu provokovat, kolega si mě ještě ze srandy fotil, že to vypadalo srandovně i30 a všude kolem vlající loga H, pouze jsme dojeli a za moment jeli...

Jestli to má být provokace, tak to už mám v tom případě v sobě zakořeněno tím věčným sraním úúúžasného auta s HÁ faktorem, ne teď vážně asi už začínám mít možná averzi na to v čem vlastně jezdím :lol:
Kia Ceed 2015 1.6 GDI TOP - bílá WD
i30 II 1.4 CVVT 73kW - "původní" Komfort - prodáno
Obrázek
Uživatelský avatar
Alf6
******
Příspěvky: 4963
Registrován: 26 srp 2013, 23:33
Bydliště: Klatovy

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Alf6 »

Dalin píše:Kdyby tam zaparkoval s Fabií ve Style, tak mu rovnou rozbili hubu! :mrgreen:
:mrgreen: co kdyby prijel třeba v Rapidu? :shock: :D
Hyundai ELANTRA 1,6 MPI STYLE 97 kw/132hp
Martinsp
****
Příspěvky: 1399
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od Martinsp »

Abych řekl pravdu, tak bych si 1.4 nekoupil už proto že znám 2 pány co jim tento motor odešel, i když oba v Kii, ale to je asi jedno. Ten druhý to měl ještě v záruce na opravě a teď když mu skončila, tak zase a za 50000. Prý špatný katalyzátor+oprava motoru(kroužky a další věci).
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
Uživatelský avatar
airwaves
****
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 pro 2010, 08:21
Bydliště: Vysočina

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od airwaves »

Nechci se nikoho dotknout. Moje osobní zkušenost s obchodníky a objížďáky z naší firmy je taková, že nejsou normální. Slušně řečeno. Každej si to přeberte jak chcete ale bavit s těmito magory o čemkoli je zbytečné. Docela se mi líbí ta šikovná provokace no a pak jejich reakce jen potvrzuje co píšu. Pokud to jsou ještě magoři z nějaký třetí agentury pořádně vystresovaní na výsledku je srandy kopec.
toxin za mě máš palec nahoru! =D>
ix20 1,6 LPG a i30 1,6 LPG
Uživatelský avatar
miloš1
**
Příspěvky: 215
Registrován: 05 led 2013, 08:51
Bydliště: Bratislava

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od miloš1 »

Myslím, že po t0x!inovej skúsenosti so svojim autom by takto reagoval každý z nás. A reakcia predajcov hovorí sama za seba. Nezaslúži si komentovať.
2018 - Hyundai Tucson 1,6GDI Style Fiery Red
2016 - Hyundai i20 1.2 MPI Comfort + LED svetla biela
2013 - Hyundai i30 kombi 1,6GDI Style + navi + panorama + béžový interiér Hazel Brown
only_one
**
Příspěvky: 465
Registrován: 19 úno 2014, 10:57

Re: Akce porovnaní Hyundai - Škoda

Příspěvek od only_one »

to víš, jestli jsi na ty nabízeče i20 začal sypat jakej je Hyundai křáp a byl jsi u toho i afektovanej, tak se jim nedivím té reakci.
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Pokec“