dvd do auta nejde

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dvd do auta nejde

Příspěvek od FISHkaa »

u těhle šmejdů vyčištění čočky nepomůže, většinou odejde zesilovač toho laseru a to je na výměnu celé jednotky... Jestli to má jiný A/V vstup, tak to s tím porovnej. Jestli ne, kup si něco lepšího, značkového :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Reklama
 

Uživatelský avatar
ALEX 74
**
Příspěvky: 265
Registrován: 20 říj 2007, 14:00
Bydliště: Bystřice nad Perštejnem(Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

Re: dvd do auta nejde

Příspěvek od ALEX 74 »

AV výstupem myslíš co prosím tě....šmejd to asi bude asi nějaká čína...no myslel jsem že kdyby oprava vyšla tak do 500kč tak bych to investoval :D
Huyndai Lantra J1 1.5i 94 úpravy:sportovní sání,výfuk 3A racing styl tanabe,interier v kůži,rozpěra mezi tlumiči,litá kola borbet,rezonátor místo katu....už je prodána,fábia 1.4 16v Komfort,octávia 1.6 74kw SR prodána,
Hyudai Coupe 2.0 16v FX 139PS
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: dvd do auta nejde

Příspěvek od 69pavel »

Tak na to budes muset sehnat manika ktery tomu dobre rozumi, jeste vyzkousej neco prehrat z te pametove karty,pokud to pujde normalne aspon budes mit jistotu ze to je v laseru, taky muze byt nepatrne posunuty a bude to delat borde mozna by pomohlo serizeni ale pokud je to starsi coz je, je mozne ze vodici draha pro laser je ma takovou vuli ze nic nez vymena laseru by pomohla,ale u takovych pristroju je to celkem nakladna operace a levnejsi vyjde koupit nove.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: dvd do auta nejde

Příspěvek od Uzi77 »

zkoušel si uz to video na SD, a nebo pres USB
Jde to ??
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Uživatelský avatar
ALEX 74
**
Příspěvky: 265
Registrován: 20 říj 2007, 14:00
Bydliště: Bystřice nad Perštejnem(Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

Re: dvd do auta nejde

Příspěvek od ALEX 74 »

zkoušel jsem sd kartu a píše to bad card a pak ještě not allowed at the moment...usb je mini a nemám jak ho vyzkoušet :cry:
Huyndai Lantra J1 1.5i 94 úpravy:sportovní sání,výfuk 3A racing styl tanabe,interier v kůži,rozpěra mezi tlumiči,litá kola borbet,rezonátor místo katu....už je prodána,fábia 1.4 16v Komfort,octávia 1.6 74kw SR prodána,
Hyudai Coupe 2.0 16v FX 139PS
Uživatelský avatar
ALEX 74
**
Příspěvky: 265
Registrován: 20 říj 2007, 14:00
Bydliště: Bystřice nad Perštejnem(Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

Re: dvd do auta nejde

Příspěvek od ALEX 74 »

Ještě jeden poznatek...je zajímavé,že někdy to pustím a jedou třeba i čtyři videoklipy,pak se to utne a zmodrá obrazovka a objeví se rv...no někdy sednu do auta dám klíč do spínačky a otočím do první polohy a dvd se samo zapne...
Huyndai Lantra J1 1.5i 94 úpravy:sportovní sání,výfuk 3A racing styl tanabe,interier v kůži,rozpěra mezi tlumiči,litá kola borbet,rezonátor místo katu....už je prodána,fábia 1.4 16v Komfort,octávia 1.6 74kw SR prodána,
Hyudai Coupe 2.0 16v FX 139PS
Uživatelský avatar
Picaso
**
Příspěvky: 304
Registrován: 16 úno 2010, 11:47
Bydliště: Zábřeh

Re: dvd do auta nejde

Příspěvek od Picaso »

No nevím jestli ti to něco pomůže,ale mám doma to samé rádio a jestli se nepletu jde o Eonon e0626 http://www.tuning-centrum.cz/product/56 ... ikost-2din
Já s přehráváním DVD nemám žádný problém,ale SD a přes USB mi taky píše Bad card.Já si myslím,že je problém někde v zálkadní desce a možná by se to dalo v servisu,kde spravujou TV a pod,opravit.Chce se to zeptat.Jinak co se týká zvuku,tak to není až tak špatný,záleží,jak je člověk náročnej.Každej rok mu dávám trochu zabrat,když jedeme do Bulharska,tak jedeme 24 hodin v kuse a rádio vydrží hrát mp3-ky z céda celou dobu.Akorát bych k němu potřeboval rámeček.
Škoda 110
Škoda 120L,
Nissan Sunny 1.6 combi
Daewoo Nubira II 1.6 combi
Babeta 228 - žlutý drak
Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi,4WD,83kW,r.v.03/2001
Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi,4WD,110kW,r.v.06/2008
Uživatelský avatar
ALEX 74
**
Příspěvky: 265
Registrován: 20 říj 2007, 14:00
Bydliště: Bystřice nad Perštejnem(Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

Re: dvd do auta nejde

Příspěvek od ALEX 74 »

No super já hledal o tom dvd nějáké info a nic jsem nenašel dík :D Jinak jak se tam píše o tom vypnutí obrazu pokud není ten signál co to znamená?Mohl bys mi poslat manuál?
Huyndai Lantra J1 1.5i 94 úpravy:sportovní sání,výfuk 3A racing styl tanabe,interier v kůži,rozpěra mezi tlumiči,litá kola borbet,rezonátor místo katu....už je prodána,fábia 1.4 16v Komfort,octávia 1.6 74kw SR prodána,
Hyudai Coupe 2.0 16v FX 139PS
Uživatelský avatar
Picaso
**
Příspěvky: 304
Registrován: 16 úno 2010, 11:47
Bydliště: Zábřeh

Re: dvd do auta nejde

Příspěvek od Picaso »

Tak začnu od zadu.Bohužel,manuál se mi nikde nepodařilo dodnes sehnat,takže tě asi nepotěším.To že se ti po otočení klíčku někdy zapne a někdy ne,tak je to proto,že si rádio pamatuje poslední stav.To je když jsi klíček vypínal a rádio bylo puštěný,tak při příštím zasunutí a otočení klíčku se rádio zase zapne.Ale pokud před vytažením klíčku rádio bylo vypnuté,tak se zase nezapne.Musíš ho pustit ty.A o tom signálu ti moc nerozumím,ale jestli připojuješ nějaký jiný signál(např.dvd,měnič,atd.),tak především to musíš mít připojený na vstup(audio,video IN) a ne na výstup(audio,video - OUT) rádia.Dělá se v tom často chyba.Jestli to ale máš správně,tak ještě může být problém,že rádio s tím druhým zařízením nekomunikuje.Chce to zkusit i jiné zařízení.No a nakonec může být problém v rádiu - víc možností mě nenapadá.
Tady máš obrázek zapojení konektorů.
Obrázek
Snad ti to trochu pomůže
Škoda 110
Škoda 120L,
Nissan Sunny 1.6 combi
Daewoo Nubira II 1.6 combi
Babeta 228 - žlutý drak
Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi,4WD,83kW,r.v.03/2001
Hyundai Santa Fe 2.2 CRDi,4WD,110kW,r.v.06/2008
Uživatelský avatar
ALEX 74
**
Příspěvky: 265
Registrován: 20 říj 2007, 14:00
Bydliště: Bystřice nad Perštejnem(Svitavy)
Kontaktovat uživatele:

Re: dvd do auta nejde

Příspěvek od ALEX 74 »

Překontroluji to zapojení a uvidím,jinak dík :wink:
Huyndai Lantra J1 1.5i 94 úpravy:sportovní sání,výfuk 3A racing styl tanabe,interier v kůži,rozpěra mezi tlumiči,litá kola borbet,rezonátor místo katu....už je prodána,fábia 1.4 16v Komfort,octávia 1.6 74kw SR prodána,
Hyudai Coupe 2.0 16v FX 139PS
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“