Lidi sou svině...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Hardcam »

enjoy: HD jsou oznacovany ty 720p...a to jsou IMHO vyhozeny penize :roll: hod pak nekdy video a jak to zere misto.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od enjoy »

Video v nejvyšší kvalitě 600MB na 10 minut sekvenci :D
A kvalita videa bude záviset na tom,jaký mobil máš..
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
smokeflypaper
*
Příspěvky: 70
Registrován: 18 zář 2012, 14:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od smokeflypaper »

enjoy: ad vida v HD na YT

podle toho se to nedá soudit, záleží na způsobu konverze resp.: nastavení maximálního bitového toku. Video klidně může být HD Ready nebo Full HD ale když bude nízký datový tok nebude působit tak kvalitně.
Já mám kameru DOD GS 600 (1080p s GPS) za 7.000 Kč (videa za této kamery zde http://www.youtube.com/user/smokeflypap ... ature=mhee ) Jsou komprimované tak aby mi nahrávání na YT netrvalo celou noc.. ale jinak z toho leze opravdu FullHD obraz.
i40cw,1.7 CRDi 100kW, AT,style+navi (seznamuji se :)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2061
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od milosh »

Hardcam píše:enjoy: no, to nevim, kdes hledal, ja vcera koupil FullHD (1080p) za 2390,- :) v tom mobilu me to taky napadlo, ale pri neustale zaplym BT kvuli HF mi baterka vydrzi den, pri zapnuty kamere bych ho musel mit napichlej na transformator :D
dej typ taky dumam nad kravinkou pod stromecek :-)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Hardcam »

milosh: napr. (prepnout na 1080p) http://www.youtube.com/watch?v=Zw6wG0ZJBc8 v Alze 2499,- + diky tomu, ze kamarad mel svatek, tak jeste -5%. Za ty prachy myslim dobry, umi video flip, je pouzitelna i pri sportu - samotnej pristroj je jako mobil, takze se da paskou pripnout treba na kolo. Na samotnym pristroji se da volit i sklon snimace. Ma HDMI, USB a jack. Na strankach prestigia je volne ke stazeni novej firmware. Vcera jsem ji poprve testoval vecer cestou z Prahy a i SPZky jdou cist, takze pro me dobrej kup, nicmene kamera za 7 litru co ma smoke bude asi o necem jinem :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
smokeflypaper
*
Příspěvky: 70
Registrován: 18 zář 2012, 14:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od smokeflypaper »

nemyslim ze je o necem jinem... ja jsem chtel proste v te dobe kameru s GPS (aby ukazovala ve videu aktualni rychlost a zaznamenavala trasu do googlemaps... )

jinak ta prestigio 500 se mi libi.. vyhodou oproti tomu co mam je ze ma display + dalsi veci jako napr. automaticky sepnuti. (bezpecnostni kamera)

Kazdopadne az budes mit nejaka videa i za zhorsenych podminek tak je hod na youtube a nahod link ;)
i40cw,1.7 CRDi 100kW, AT,style+navi (seznamuji se :)
Uživatelský avatar
ims
**
Příspěvky: 181
Registrován: 24 bře 2012, 03:40
Bydliště: Orava

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od ims »

iX20 1,6i Style
Ford Fiesta 1,4 TDi
Uživatelský avatar
jan.skr
**
Příspěvky: 118
Registrován: 04 zář 2011, 18:24
Bydliště: Matka měst a nálad

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od jan.skr »

To mi připomíná co sem včera viděl před barákem přítelkyně. Auta tam stojej podélně dvouma kolama na chodníku a byla mezi nima mezera, že by se tam nevešlo ani moje coupe, ale jeden pán s MB Viano to musel zkusit. Nacouval do nějakýho Jaguára, moc se v nich nevyznám, byla to taková limuzína :) a odnesl to nárazník, maska, kapota,... No a pán samozřejmě odjel, tak mám pro dobrej pocit aspoň zapsanou SPZ, ale to majiteli Jaguára asi moc nepomůže :? no, parkování na sídlištích je s prominutim na poblití, auto mi na tom samym místě stálo tejden a co den, to novej šrám..
Mazda 323f BA 1.5
ex Coupe 98´ 2.0
ex Accent 98´ 1.3
Uživatelský avatar
enjoy
****
Příspěvky: 1272
Registrován: 19 srp 2011, 20:23
Bydliště: Praha 3

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od enjoy »

V následujících měsících se budu stěhovat na jižňák a parkovat tam, to by hráblo.Naštěstí jsou tam v okolí hned dvě hlídaná parkoviště.Že je někdo ochtný kvůli 7 stovkám měsíčně radši každý den počítat šrámy, nechápu.
Ale já mám co povídat, v dobotu ráno mě trefil jeden šikula a to už několik let parkuju tak, aby mě nikdo trefit nemohl ani náhodou.No asi jsem si to jen myslel :mrgreen:
ps:s Vianem jsem jezdil rok pracovně a na parkování je to debilní auto, protože se řídí skvěle, jako osobák, ale je to dlouhý přes pět metrů a to si člověk vždycky neuvědomí.
Hyundai Matrix 1.5 CRDi VGT 81kw
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od FISHkaa »

na jižňáku sem vyrůstal a nikdy mě nikdo neškrábnul. Zato Strašnice... ](*,)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Chasnik »

Strašnice... 4. auto, 12. rok, asi 10x boule v přední RZ kvůli parkujícím koulařům, jinak nic (KLEP KLEP KLEP). Ale rozhodně to neplatí na celé Strašnice, kamarád o 2 ulice dál, prasklej nárazník, potom zase škráblý dveře, o půl roku později nakřáplý zrcátko, furt něco. Pak se přestěhoval o kousek vedle na Zahraďák a během 2 let 2 ukradený auta ](*,) .

Jo, a jednou mi ukradli anténu, ale to asi nebude dáno nešikovností parkujících řidičů :lol:
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od FISHkaa »

já mám zadní a přední roh auta buď odřený nebo nabouraný :mrgreen:
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
Uživatelský avatar
jan.skr
**
Příspěvky: 118
Registrován: 04 zář 2011, 18:24
Bydliště: Matka měst a nálad

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od jan.skr »

No všechny šrámy co mám jsem si přivez z Prahy... nejvíc z Černýho mostu, ale "nově" lakovaný dveře mi někdo ohobloval i na jižáku :roll:
Mazda 323f BA 1.5
ex Coupe 98´ 2.0
ex Accent 98´ 1.3
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od Espero »

Povedlo se mi 2 dny před silvestrem při couvání ťuknout auto za mnou stojící mojí novou Thalií. Nic moc, ale ve dveřích jsem mu udělal trošku lavórek, tak asi 6 cm v průměru, ale ty dveře měl už poškozené dříve někým jiným na jiném místě. Normálně jsem na majitele počkal, bylo to před krámem, řekl jsem mu to a pak jsem to nahlásil na pojišťovně na povinném ručení, aspoń jsem věděl kdo je poškozený. Ke mně se zakhle obvykle nechovají a zpravidla ujedou. Ani se moc nerozčiloval, jenom povídal něco o tom, že mu dají aspoň nové dveře a znělo to spíše jako přání. Byla to felicie, takže majitel asi žádný boháč. Jestli mu dají nové dveře nebo to vyklepou nevím, ale byla to od r 2006 zas jednou rána způsobená mojí nepozorností. Já mám jenom trošku odřený nárazník, co bylo do podkladu jsem zatřel lakovou tužkou, co bylo do lesku přestříknul bezbarvým sprejem, vidět to sice je, ale tak 2 metry od vozu, z větší dálky ne. Pak to trošku přeleštil Tempem (v servisu mi řekli, že přestříkání nárazníku v metalíze je za 7 tisíc a že jsou to v podstatě vyhozené peníze, ale jestli to budu chtít, že to udělají). Takže jsem se zařadil mezi "svině", co otloukají auta na parkovištích.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Uživatelský avatar
smokeflypaper
*
Příspěvky: 70
Registrován: 18 zář 2012, 14:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lidi sou svině...

Příspěvek od smokeflypaper »

Espero: no svině je ten co ujede takže si holt budeš muset na zařazení do seznamu "sviní" ještě počkat, nebo se možná nedočkáš ;)

Já měl zase nyní mezi svátky zážitek z parkoviště (Praha 4 Nusle) kde paní se Suzuki Swift vyjížděla z protější strany parkovacího stání a točila auto tak šikovně že se šprajcla bokem o můj čumák svými pravými předními dveřmi a přitom si sedřela dveře při couvání právě o tu SPZ. Dozadu pak už nemohla tam byla nalepená na autě stojícím vedle mně. Dopředu jsemjí to nedoporučoval protože by si to sedřela ještě víc o mě.
Když jsem viděl že je z toho paní celá nesvá tak jsem zachoval klid a navigoval jí k postupnému vyjetí bez ztráty kytičky... Tak jsem uvažoval o tom že jí s tím vyjedu ale bál jsem se že bych pak těžko vysvětloval pojišťovně že jsem si své auto odřel jiným autem jiného majitele...Takže jsem to hned zavrhl...

Každopádně paní odjížděla se šrámem na dveřích (tak 20 cm) který byl způsoben odřením o držák přední SPZ a tudíž na mém autě nebylo nic poznat... Možná i proto jsem zachoval klid... jinak bych se asi choval jinak... auto mám měsíc nové...
i40cw,1.7 CRDi 100kW, AT,style+navi (seznamuji se :)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“