Interiérové LED osvětlení.

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Dewxik »

Jsem zvědavý co nad tou značkou mám, zatím se na výměnu nechystám, mám kopec práce. Přemýšlím kde si pořádně a v klidu navoskovat auto. Koupil jsem toto: https://www.escape6.cz/meguiars-gold-cl ... g-id35036/ a nemám zkušenost s voskováním...

Ještě jednou jsem objednal žárovky na výměnu od HLJH, viz odkazy v předchozím příspěvku, jsou fakt výborné. Jinak v našem autě jsou žárovky nad hlavou takže neoslňují. Též jsem zkoušel po tmě co to dělá s očima. Dával jsem ještě tátovi do auta a tomu to do očí trochu svítí, je to tam blbě řešené před obličejem.

Na Ruska.ruleta, netřeba reagovat, ať si dělá co chce. Užírá se ve svých nervech :) Nechtěl bych ho potkat na silnici...

Pozdravuju bratry Slováky, ahoj...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gluck
*
Příspěvky: 84
Registrován: 22 úno 2018, 19:34

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Gluck »

Tak se taky přidám. Vyměnil jsem žárovky všude kromě světýlek pod stínítkem. V předu se mi to zda ok v kufru taky ale u zadních sedaček se mi zdá, že to svítí až moc. Uvidim časem až někoho povezu, kdyžtak to přehodím vše zpět :). Výměna byla v pohodě až na ty spz, musel jsem za to opravdu vzít až mi ukápla slzička :(.

K tomu tvrdému vosku moc rad neřeknu. Jsem líny tak používám rychlé vosky. Dle mého to vyjde nastejno akorat je to levnější :).
Hyundai i30 Wagon III/1.4 T-GDI 103kW/7°DCT/Style/Adaptivní tempomat/Moon rock
Peugeot 207 ENVY - 1.4i - 54kW
Peugeot 207 - 1.4 VTi - 16V - 70kW
Peugeot 206 - 1.4i - 55kw
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Dewxik »

Já to mám naopak, ve předu to svítí víc a vzadu decentně. Myslím že tě svícení vzadu moc trápit nemusí, za jízdy se použije minimálně. Jinak spolujezdci dobře uvidí kam lezou 8)

Ten vosk by měl být kvalitka, když si s tím pohraju... Uvidíme...
Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od shawt »

Pozor na nanaseni toho vosku, aby jsi jej nedal moc, pak na tom nechas ruce. :-k
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Dewxik »

Otestuju na kousku a pak se uvidí. Píšou to i v návodě. Asi to vidím na dovču a den strávený s hadrem v ruce :roll:
Uživatelský avatar
shawt
******
Příspěvky: 3754
Registrován: 08 bře 2015, 23:23

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od shawt »

Nee to das za 2hod max. Ruka bolet bude to joo =D>
VW Passat Variant B8 2020 110kW TDI EVO
Hyundai i30 kombi 1.6 GDI Czech Edition Festival (08/2016 - 4/2023) :(
Ford Mondeo 2004 2.0 TDCI Ghia 5dv (UK)
Fiat Stilo 1.6 16V 5dv / 1.9 JTD 3dv (UK) / MW 1.6 16V (ČR)
Fiat Punto 1.2 8V 3dv (UK)
Uživatelský avatar
Gluck
*
Příspěvky: 84
Registrován: 22 úno 2018, 19:34

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Gluck »

Jo voskování tvrdým voskem to je dřina ale vyplatí se :). Ještě doporucim umýt poradne auto a pak odmastit produktem "IPA". :)
Hyundai i30 Wagon III/1.4 T-GDI 103kW/7°DCT/Style/Adaptivní tempomat/Moon rock
Peugeot 207 ENVY - 1.4i - 54kW
Peugeot 207 - 1.4 VTi - 16V - 70kW
Peugeot 206 - 1.4i - 55kw
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Dewxik »

Koukám že máš stejnou barvu jak já, na údržbu je docela naprd. Hele mám auto rok, ale ta barva je už komplet poškrábaná, i sklo mám poškrábané. A to myji auto jen vapkou a utírám mikrovláknem... Na lak se jen blbě podíváš a je poškrábaný. To mě na tom dost štve...
Casey27
**
Příspěvky: 101
Registrován: 19 pro 2016, 21:02

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Casey27 »

Dewxik: A to počkej až to umyješ pořádně kvalitním šamponem a očistíš.... to teprve vyleze defektů :mrgreen: No jo... tmavá barva a měkej lak :mrgreen: Nechceš to doufám jen ojet vapicí a zavoskovat? :shock:
Uživatelský avatar
Gluck
*
Příspěvky: 84
Registrován: 22 úno 2018, 19:34

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Gluck »

Ježíííš neděste mě :( já myslel, že to bude dobrá barva. Ještě jsem měl možnost white sand ale ta se mi nelíbíla protože byla spíš stříbrná. Budu muset teda každou chvilku leštít a užívat si jí :D
Hyundai i30 Wagon III/1.4 T-GDI 103kW/7°DCT/Style/Adaptivní tempomat/Moon rock
Peugeot 207 ENVY - 1.4i - 54kW
Peugeot 207 - 1.4 VTi - 16V - 70kW
Peugeot 206 - 1.4i - 55kw
Casey27
**
Příspěvky: 101
Registrován: 19 pro 2016, 21:02

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Casey27 »

Gluck: Neděsím.... Prostě tmavá pokud se o ni staráš tak je krásná, ale na údržbu je náročná. Každej mikro škrábanec je na ní vidět.... hologramy atd.... To by ti ale spíš potvrdil někdo ze zdejších detailerů.... tohle ber jako názor laika :mrgreen: Mmch taky mě to čeká po zimě a už teď se těším co tam bude za zvěrstva a to mám červenou "pastelku" :mrgreen:
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Dewxik »

Ano barva byla krásná, na sluníčku jsou hologramy, ale mám pocit že mi to udělal prodejce. Asi mechanickým voskováním před prodejem. Ty čáry jsou kulaté a já leštím rovně. Plus přibývají oděrky od kamínků a nešikovných spolujezdců.
Mám koupený ještě šampón před čistěním a nevím čím to ještě doleštit. Koukal jsem ještě na Claybar, nemám tušení zda je to potřeba na nový lak. Ovšem to už je na založení jiného nového vlákna....
Uživatelský avatar
Gluck
*
Příspěvky: 84
Registrován: 22 úno 2018, 19:34

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Gluck »

Práce mi nevadí spíš mě to baví leštit auto :D.

Určitě bych auto odmastil "IPA" aby se vyplatil tvrdý vosk. Já teď používám rychlí vosk a chci zkoušet nový. Budu také kupovat tuhle sadu vypadá dobře a píšou, že zapraví drobné škrábance a hologramy :)

https://www.vlesku.cz/sada-autokosmetik ... u-i-v-zime

ps: vlákno na číštětí tu už máme :)
Hyundai i30 Wagon III/1.4 T-GDI 103kW/7°DCT/Style/Adaptivní tempomat/Moon rock
Peugeot 207 ENVY - 1.4i - 54kW
Peugeot 207 - 1.4 VTi - 16V - 70kW
Peugeot 206 - 1.4i - 55kw
Dewxik
**
Příspěvky: 104
Registrován: 21 črc 2017, 18:40

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Dewxik »

Soused si pořídil toto: https://www.auto77.cz/autokosmetika/kar ... 26941.html Je velice spokojený, ale ta procedura zabere celý den. Opravdu naposled, díky za všechny rady, už radši nebudu probírat tuhle problematiku na vlákně LED osvětlení 8)
Uživatelský avatar
Chamaco
*
Příspěvky: 48
Registrován: 16 bře 2018, 19:41

Re: Interiérové LED osvětlení.

Příspěvek od Chamaco »

Ahojte, tak znova rozbieham tému o LED :D

Asi pred dvoma týždňami, som bol umývať auto. A večer som si všimol, keď som odchádzal od auta, že mi prestala svietiť 1 LED osvetlenia SPZ. Tak som juvymenil za ďalšie LED žiarovky, čo som ešte mal naviac. A dnes keď som bol znova umývať auto, tak hneď som si skontroloval ako sú na tom žiarovky a obe boli zhasnuté. Tedy vyhoreli. A okrem toho mi tiež vyhorela jedna žiarovka v interiéri vpredu. Hneď som aj rozobral osvetlenie a pozeral či tam nie je náhodou voda. Ale nie, celé to svetielko bolo zvnútra suché.

Stalo sa to aj vám? Viete mi poradiť kde je chyba? A ako je možné, že vyhorela aj žiarovka v interiéri? Ešte rozmýšľam, že dám všade naspať pôvodné a skúsim ísť umyť auto znova. Či tiež vyhoria.
Hyundai i30 kombi 2018, 1.4 T-GDI 103kW, 7°DCT, Family, Moon rock, Full LED
Škoda Rapid Spaceback 1.2 TSi 63kW (chip na 92kw)
Škoda Fábia kombi 1.9 TDi, 74kW
Toyota Corolla 1.3 XLi, 65kW
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Interiér“