Horký plast na sloupku u nohy řidiče (plyn)

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
zmt
Příspěvky: 3
Registrován: 04 kvě 2020, 17:38

Horký plast na sloupku u nohy řidiče (plyn)

Příspěvek od zmt »

Ahoj,

našel jsem obdobné téma pro starší typ https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=156&t=32118,

mám novější i30 z r.v. 2019, motor 1.4 a po cca 30 minutách jízdy se dost rozpálí plast u pravé nohy na sloupku, napadlo mě zda tam nechybí izolace? Máte někdo stejnou zkušenost? Prodejce mi tvrdil, že je to normální, moc se mi to nechce věřit ](*,) .

Díky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Horký plast na sloupku u nohy řidiče (plyn)

Příspěvek od petzl62 »

Mám také nový model, sice s jinou výbavou a motorem, ale nic podobného nepociťuji,ani v zimě, ani v létě. Takže asi v základní výbavě chybí izolace potrubí, nebo je to jinak řešeno. Asi by bylo dobré se na to mrknout a eventuálně doizolovat. Obávám se, že v servisu ti řeknou obligátní zaklínadlo nechuti cokoliv řešit- "vlastnost vozidla" ](*,) :roll:
Ale třeba se mýlím a trefíš někoho, kdo bude mít zájem to řešit [-o<
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
zmt
Příspěvky: 3
Registrován: 04 kvě 2020, 17:38

Re: Horký plast na sloupku u nohy řidiče (plyn)

Příspěvek od zmt »

Ahoj, tak jsem byl v servise a kupodivu se jedná o vlastnost (ukázali mi fotku nezakryté trubky) - mě se to moc nezdá, pátral jsem po internetu a našel jsem následující schéma (v příloze), podle mě tam chybí díl označený 97171E. Zajímavé je, že pokud máte řízení na druhé straně (RHD) tak tam ten kryt není ...
schema_vytapeni_i30.PNG
schema_vytapeni_i30.PNG (180.44 KiB) Zobrazeno 735 x
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Interiér“