Vstavana navigacia v NX4

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cvaldik
*
Příspěvky: 27
Registrován: 31 bře 2022, 13:34

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od cvaldik »

Anglan na foru psal že mu Hyundai sdělil v pulce prosince.. ale víš jak to je s těmito informacemi..
Hyundai Tucson (NX4) N Line 1.6 T-GDi HEV 169kW/230k
Reklama
 

Uživatelský avatar
Srandista
**
Příspěvky: 241
Registrován: 22 led 2022, 20:16
Bydliště: Brno

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Srandista »

By ma zaujimalo, co tam robia, ked Gen5W je mometalne najviac tlaceny typ MMS, co montuju do vsetkych novych aut...
Hyundai i30 1.5 T-GDI iMT Family Smart 2022, 117kW/253Nm, Engine Red - od 12.4.2022
Toyota Corolla 1.8 VVTL-i MT T-Sport 2003, 141kW/180Nm, Red
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

jsem teď dojel domů... a zkusil jsem updater... vtipný že v kroku po výběru vozu řekne že je k dispozici aktualizace a či stáhnout, a v dalším kroku velkej trojuhelník že Aktualizace pro tento model zatím není dostupná.... ](*,) ](*,)

a přesně... co by mělo mít přednost než nejčerstvější generace... ale jo... :hyu: no... už jsme si zvykli v tomto....
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od casco »

Takze do 5.12.je odstavka servera pre nas typ navi ... vid https://update.hyundai.com/EU/SK/updateNoticeView/561
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
Srandista
**
Příspěvky: 241
Registrován: 22 led 2022, 20:16
Bydliště: Brno

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Srandista »

Odstavka.jpg
Odstavka.jpg (47.95 KiB) Zobrazeno 956 x
Hyundai i30 1.5 T-GDI iMT Family Smart 2022, 117kW/253Nm, Engine Red - od 12.4.2022
Toyota Corolla 1.8 VVTL-i MT T-Sport 2003, 141kW/180Nm, Red
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od casco »

Mozete STAHOVAT verziu 23/11/2022 .... KONECNE =D> =D> =D>
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

Ahoj,

staženo, nainstalováno bez problémů... uvidíme při používání.... na první pohled nic znatelně jiného, vyjma toho changelogu na update stránce....

Ale:
- instaloval jsem v režimu vypnutého vozu... uplně bez problému, snad i rychlejší o pár minut to bylo mezi vypnutím auta a příchodem pushky do Bluelinku že hotovo...

- mapy už po roce vědí a navigují do Krkonoš přes D11 kolem Hradce...Jupííí :-) (nechápu ten režim, prostě mapa o tom od prosince 21 věděla, ale v režimu neostupné silnice, čekal bych silnici mám, je uzavřena, datově pak po otevření se zpřístupní... no ale chtěl bych moc)

@casco - servisní interval se zachoval... tuto opravu udrželi mezi verzemi :-)
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
Srandista
**
Příspěvky: 241
Registrován: 22 led 2022, 20:16
Bydliště: Brno

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Srandista »

Jop, tiez som sem prisiel potvrdit, ze aktualizacia sa nainstaluje pri vypnutom voze aj u aut, co nie su plnohodnotne hybridy (moj MHEV za plnohodnotny hybrid fakt nepovazujem). Inak ziadne zmeny nepozorujem, vstavane mapy nepouzivam, velky update AA bol uz minule, a design radia sa na prvy pohlad nezmenil.
Hyundai i30 1.5 T-GDI iMT Family Smart 2022, 117kW/253Nm, Engine Red - od 12.4.2022
Toyota Corolla 1.8 VVTL-i MT T-Sport 2003, 141kW/180Nm, Red
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

já když hledal ten servisní interval.. tak jsem si všimnul že jde vypnout upozornění na nebezpečí náledí (což mi nijak nevadí, ale na FB to někdo strašně řešil, tak se asi dovolal)
A pak je tam nějaká celá sekce jízdy s připojeným vlekem... ale nemám tažné, tak jsem víc nezkoumal.. nic pro mě...

uvidíme při navigování, já s tím jezdím, či tam nebudou nějaká vylepšení a nebo zpátky nějaké faily... :-)

a jak píšeš, rádio design furt stejný... Amerika zůstala za mořem...
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
cvaldik
*
Příspěvky: 27
Registrován: 31 bře 2022, 13:34

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od cvaldik »

Pedro tak to si mě potěšil že už to nebude po cestě na Jaroměř po dalnici otravvat ať odbočim na každým sjezdu.. :-) to mě iritovalo:-) to je to co jsem od updatu si přál:-) to radio neřešim stejně většinou mam mapu a radio v pozadí. Spíš než na Hyundai ja čekám na nové prostředí AA Coolwalk abych už konečně mohl objednat bezdratovej adapter na AA. Přes ten kabel je to otrava a současnej design 5 let za opicema.. Na kratší cesty použivám Hyundai navigaci ale na delší cesty nebo prahu apod.. jedu AA.

Jinak minule update při vypnutym autě bezproblemu před chvili zahlasila aplikace že to bylo neuspěšné tak to vyřešim až ráno.
Hyundai Tucson (NX4) N Line 1.6 T-GDi HEV 169kW/230k
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

To bylo to první co jsem v navigaci zkusil, že klepnout cestu do Krkonoš... a vede po D11... tak snad.... to samé tady cestou na Vysočinu, nový obchvat města. Letní update o té cestě věděl, aniž by ještě obchvat byl zprovozněn.. říkám si nový přístup, bude to řízeno dopravní situací, až to otevřou, online data to zpřístupní... a ono prd, tak jsem jezdil s tím že mě to tahalo na každém nájezdu dolů a nahazovalo a shazovalo rychlostní limit ze tří čárek na 70 a zpět s každou značkou... teď to vypadá že už to tam taky je...
Jinak 3D mapa byla zjevně znovu poladěna, defacto zmizel ten široký nevyužitý horizont... je to teď takový 2D/3D hybrid, ale mě se to líbí...

AA zatím nepoužívám bo mě štve ten dvoutřetinový prostor pro mapu a jak jsem psal, zatím ani po cestách do AT a na SK mě to nezklamalo... i když... většinou tam hlavní tahy znám... a jestli při místní pojížďce bych mohl nějakou lepší cestou se nedozvím... uvidíme až bude Coolwalk...dneska se mi nainstalovala 8.5 verze.... dle webů měli betatesteři na této verzi u Coolwalk, ale asi zatím full roll out není... tak snad se někdy dočkáme
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
loki18
*
Příspěvky: 11
Registrován: 14 zář 2022, 07:54

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od loki18 »

Tak update sklamanie. Nenasiel som tam ziadnu novu funkcionalitu pre PHEV vozidla - ako napr. ukazovanie spotreby kWh pocas jazdy, ako to maju ine znacky - cela ta ohlasovana funkcionalita pre EV vozdila sa asi fakt tyka iba cistych elektromobilov.
Taktiez veci, ktore som reportoval na support (niekedy v lete) su neni zapracovane, asi potrebuju roky na ich implementaciu.
Ale tesi ma teda, ze aspon vam chlapci pridali nejake chybajuce cesty do navigacie (ja radsej jazdim s Waze na dlhe trate).
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od casco »

No a este jedna vec co nas vsetkych dufam tesi je, ze tato aktualizacia je zatial stabilna ...aspon u mna vsetko funguje. Predosle aktualizacie boli fakt hrúza.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Taky u NX4 nejde vypnout zobrazování rychlostního omezení/maximální povolené rychlosti v levém horním rohu mapy?
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

Myslím že to nejde.... žádné takové nastavení jsem nenašel... (btw. manželka mi to sleduje když na to na dálnici šlápnu a komentuje že či je potřeba ten kamion předjíždet tak rychle :-) ) - takže hodilo by se to tam nemít, pro mě duplicita... :-)

jinak jak píše casco... stabilní verze... zaregistroval jsem jednu chybu, teda spíš vyčetl na Ioniq5 foru.. a je to i nu NX4.... do Bluelinku se chybně odesílá stav tachometru.... při nastartovaném autě (kdy reálně ten bluelink moc nepoužíváš) tam posílá správnou hodnotu, ale jak auto vypneš, bluelink začne zobrazovat stav tachometru v hodnotě která byla při instalaci posledního patche.... vše ostatní je správně, aktuální... jen ten celkový tachometr lítá nahoru a dolu.... vtipný...:-)
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Elektronika“