přední světla

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: přední světla

Příspěvek od Stanley »

jamie.thomas: tyjo ty uz dlouho kutis neco s tim tvojim coupe, par let.. ani fotku jsem nevidel nic tyjo :) mas nekde fotky?
Reklama
 

Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světla

Příspěvek od jamie.thomas »

Stanley píše:jamie.thomas: tyjo ty uz dlouho kutis neco s tim tvojim coupe, par let.. ani fotku jsem nevidel nic tyjo :) mas nekde fotky?
Fotky právě neprezentuju vůbec nikde. Už s těma světlama jsem se překonal. No auto mám už 3 rok a zatím jsem s tím ještě nevyjel. Na jaře už se bude stříkat, takže už pak bude pojizdný a bude se dodělávat interiér a konečně celá hudba a potom se vše ukáže ;-)
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: přední světla

Příspěvek od Stanley »

Ja sice taky ted stojim skoro rok s hyundai ale sem tam ho projedu, neni tak dobre to nechavat stat pak to dela maras
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světla

Příspěvek od jamie.thomas »

Tak ono se někdy jinak nedá. Policajti by asi nebyli moc rádi, kdybych vyjel s autem bez nárazníků, předních a zadních světel, kapoty, výka kufru, komplet vybrakovanym interiérem sedíc na dřevěný stoličce za volantem ;-)

Bohužel někdy ty peníze nejsou hned a člověk musí dělat postupně. Ale už jsem se taky poučil, jelikož tim, jak to stálo ( a předtim mi to nedošlo), tak sem oddělal úplně novou baterku za 15 000, která už se teď nedá ani nabít a je nepoužitelná a na vyhození.

U všeho to chce prostě pořádně myslet.

Ono už i to, že žijeme v čechách a na slušnýho člověka nenarazíš dělá taky svý. Kdybych už před třemi lety potkal chlápka, co mi na autě teď udělal věci, se kterýma si sám neporadím, byl bych tak už 2 roky jezdil a ušetřil kvantum peněz. Když ale 2x narazíš na hovada, co si od tebe vezmou obrovský sumy peněz a totálně to sprasí a ty pak musíš ty díly kupovat znova, a za další peníze to nechat znova předělat, tak peníze mizí hooodně rychle. A pokud máš štěstí jako já, tak se ti vydaří i to, že necháš modifikovat originální díly, za to zaplatíš, a výsledek je, že ty samý original díly musíš koupit znova a za další peníze zase nechat upravit, tak ty peníze lítaj ještě rychleji a pak to děláš 3 roky.
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
Karamusa
**
Příspěvky: 338
Registrován: 13 led 2011, 22:02
Bydliště: F-M

Re: přední světla

Příspěvek od Karamusa »

nechcu zakladat další tema. Když mě zastaví policajti s xenonama můžu použit na místě možnost odstranění závady na místě? nebo tak nějak to kdysi znělo,jde oto že než abych zaplatil 2tis tak že předněma hodím normalni žarovky a bez postihu jedu dal ?
Prodej levných autodílů.
Uživatelský avatar
jamie.thomas
**
Příspěvky: 291
Registrován: 29 lis 2008, 14:30
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světla

Příspěvek od jamie.thomas »

Karamusa píše:nechcu zakladat další tema. Když mě zastaví policajti s xenonama můžu použit na místě možnost odstranění závady na místě? nebo tak nějak to kdysi znělo,jde oto že než abych zaplatil 2tis tak že předněma hodím normalni žarovky a bez postihu jedu dal ?
Nevím, jestli tato možnost ještě existuje (minimálně můžeš zaplatit pokutu a ještě to na místě odstranit :-D), ale spíše bych se zaměřil na fakt, jak chceš na místě vyměnit jak píšeš "žárovku ve světlech", když budeš mít xenonovou HID sadu?
http://www.luxury-underwear.cz
--Nové kolekce za ceny outletu--
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: přední světla

Příspěvek od LiberaleMiguel »

ta vymena za normalni zarovky je otazka asi tri minut :-) Jenom prepojis kabliky, trafo je zvlast.
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
mysticdrago
**
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2010, 13:51
Bydliště: Nemšová

Re: přední světla

Příspěvek od mysticdrago »

Ja som do mojich svetiel investoval tak do 100 euro a vyzeraju takto 8)
Přílohy
IMG_1305.jpg
IMG_1305.jpg (16.71 KiB) Zobrazeno 6851 x
Uživatelský avatar
mysticdrago
**
Příspěvky: 119
Registrován: 22 črc 2010, 13:51
Bydliště: Nemšová

Re: přední světla

Příspěvek od mysticdrago »

ale poradim ti ked budes davat xenony tak len do 4200 K tie vyzeraju ako origo za tie ta nebudu tolko jebxť
Přílohy
IMG_1306.jpg
IMG_1306.jpg (22.27 KiB) Zobrazeno 6851 x
MartinVacek
*
Příspěvky: 11
Registrován: 01 lis 2011, 08:24

Re: přední světla

Příspěvek od MartinVacek »

mysticdrago píše:Ja som do mojich svetiel investoval tak do 100 euro a vyzeraju takto 8)
Tak tohle je moc pekny...skoda ze se bojim pect ty svetla:-(
Divian
Příspěvky: 2
Registrován: 07 srp 2013, 10:44

Re: přední světla

Příspěvek od Divian »

Ahoj, nechci zakládat nové téma. Koupil jsem si Tuscani a chtěl bych z předních světel taky vyndat to oranžový a vyměnit žárovky za LED. Mohl bych se prosím zeptat, jestli to jde i bez rozpíkání? Třeba tím nožíkem na papír? A ještě jestli by mi někdo nemohl poradit, jaké žárovky mám koupit a kde seženu tu pastu, kterou zase dám světla dohromady? Moc díky.
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světla

Příspěvek od KUPIS »

Obrázek
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: přední světla

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Tak tak, napiš do skupiny :D

Něčím to lepidlo povolit musíš ;-) Jde to aji tak, že to necháš na letním slunku a pak to jde rozloupnout, ale je to dupačka. Slepíš to normálním silikonem :D/
žárovky kup normální oranžové
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
Uživatelský avatar
KUPIS
**
Příspěvky: 440
Registrován: 01 bře 2009, 09:33
Bydliště: Hustopeče u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: přední světla

Příspěvek od KUPIS »

Obrázek
r_e_n_e
**
Příspěvky: 204
Registrován: 19 dub 2010, 21:10
Bydliště: Slovensko

Re: přední světla

Příspěvek od r_e_n_e »

Predam lave predne svetlo.
Vid foto...

Neposkodene uchyty!

Cena: 50 Eur
r.e.n.e.svk@gmail.com
Přílohy
IMG_20140423_165103_1_1_1_1.jpg
IMG_20140423_165103_1_1_1_1.jpg (71.09 KiB) Zobrazeno 6033 x
IMG_20140423_165042_1_1_1_1.jpg
IMG_20140423_165042_1_1_1_1.jpg (98.5 KiB) Zobrazeno 6033 x
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“