Nova Santa Fe - zkusenosti cerstveho majitele

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Honza1
Příspěvky: 4
Registrován: 13 lis 2006, 21:16
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od Honza1 »

A co výměna žárovek? Dokáže to normální smrtelník, já mám forda focuse a vyměnit žárovku v levém světlometu je práce tak pro zručného rumunského kapsáře. Jde to u santy lépe?
Reklama
 

kozich
*
Příspěvky: 29
Registrován: 23 srp 2006, 16:52

Příspěvek od kozich »

Jasně, je to v pohodě, již jsem popisoval v jinem vláknu.
Uživatelský avatar
Zdeněk ČB
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2006, 17:28
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Zdeněk ČB »

kozich píše:Takže ta finta s deaktivací signalizace nezapnutého pásu:

během 9s vypnout, zapnout, vypnout - pak se přestane blikat LED a máš do dalšího zapnutí pásu pokoj.
Hmmm, tak tohle u mně nefunguje. Nehledě k tomu, že když už jsem zaplej, proč se znovu odepínat. U citroena mi to funguje tak, že stačí stisknout uvolňovač zámku pásu. U Hyundai se musí zasunout přeska do zámku, aby to přestalo pípat. V servisu mi řekli, že neznají žádný způsob jak toto obejít. Dá se to prý rozpojit pod sedačkou, ale pak to zase hlásí chybu.
Má někdo nějakou jinou "fintu" ?

PS: Zapnutý pás natrvalo za zády nebude to pravé. :D
2002-2006 SF 2,00 CRDi dynamic Black
2006-? New SF 2,2 VGT elegance A/T Blue titanium MY 2007
kozich
*
Příspěvky: 29
Registrován: 23 srp 2006, 16:52

Příspěvek od kozich »

Zdeňku, opravdu to funguje, dokonce to je popsano v uživatelské příručce.

Klasický případ teď v zimě, někde zastavíš, nechceš vypínat motor, aby ti zůstalo teplo v autě a jdeš ven. Buď musíš naprázdno zapnout ten pás nebo udělat fintu.

Zkus si s tím pohrát a sleduj signalizaci nezapnutého pásu. Když odepneš pás a máš puštěný motor, tak se signalizace rozsvítí. Pak ho zapneš (zhasne) a pak znovu odepneš (během několika sekund) tak se už nerozsvítí a máš vyhráno.
Jarik
Příspěvky: 3
Registrován: 01 úno 2007, 11:48

zapinanie pasov

Příspěvek od Jarik »

Ja mam momentalne Renault Modus, a tam musim byt taktiez stale priputany inak to pipa. Tak som si zohnal zo stareho auta z pasov ten kovovy uchyt ktory sa strka do upinania pasov a vyriesene. Ked jazdim v meste tak sa ani nemusim zapinat a iba ked idem niekam dalej tak to dam prec a normalne sa zapnem. Skus nejake vrakovisko.

Cau
katma
Příspěvky: 1
Registrován: 09 úno 2007, 23:47

9.2.2007 jsme si santika přivezli

Příspěvek od katma »

už jsem mezi Vámi Elegance černá metla diesel automat
najeto za 1. den 120 km a zatím dobré až na nemožnost stmavení displeje u rádia - oslňuje a není podsvíceno jedno tlačítko
zz
**
Příspěvky: 178
Registrován: 27 srp 2006, 13:44
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od zz »

Pořídil jsem si kousek folie na okna a zkusím to utlumit takto. Až se k tomu dostanu, dám vědět, jak to dopadlo
Dříve: ..... a Santa Fe 2,4, manuál
nyní khaki Santa 2,2 Dynamic, manuál
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“