Koupit xxxxx nekoupit ?????????????????,

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

kyslikadus
Příspěvky: 8
Registrován: 31 kvě 2006, 12:23

Příspěvek od kyslikadus »

Tak děkuji všem zúčastněným za rady , ale auto jsem si byl pořádně prohlídnout a zjistil jsem spoustu nedostatků , takže se z koupi lantry sešlo .
1) prodejce píše kompletní servisní dokumentace - chtěl jsem ji vidět a prodejce najednou říká , že chybí servisní knížka , šel si to ověřit a našel ve skříňce jenom návod.
2) auto má nabouraný zadní světlo , je v něm usazená vlhkost - dalo by se přežít , ale ...
3) ... Při snaze podívat se do servisní knížky se snaží otevírat přední dveře od spolujezdce - a ouha - nejdou otevřít !!!!! Přistupuje tedy k dveřím řidiče a až na potřetí je schopen je otevřít - zajímavé.....
tatáž situace se opakuje při zavírání - nejdou mu ani řidičovy dveře zavřít , zkouší asi 2x nebo 3x a až tehdy úspěšně .
4) Z auta je cítět už při otevření dveří docela puch .....

Takže dohromady shrnuto - stav zcela jistě neodpovídá na internetu udávanému - stav perfektní - dokonce napsáno - stav nového vozu - takže jsem z koupi tohoto vozidla ustoupil. Očekával jsem tedy férovější jednání - jak je vidět - auta z dovozu v českých autobazarech zdaleka nejsou tak kvalitní, jak by se mohlo na první pohled zdát . Jen mě to utvrdilo v názoru , že si mám koupit nové auto - dám o něco víc peněz , ale za vynaložené prostředky dostanu záruku - tj. vlastně jistotu, že mě autíčko na cestě nenechá .... A ptáte li se co tobude , mám jasno - Dacia Logan ...Hovg...domluvil jsem
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Jestli si chtěl Lantru tak zkus ještě k autorizovanému prodejci. Většinou mají slušná auta a prodaná ČR. Já s vojí takhle koupil v Chomutově a i přístup prodejce supr a ještě jsem na auto dostal 6 měsíců záruku.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Dacii? oooh, mein Gott...tak si uzij slepovanyho rencka, hodne stastnych km:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

LOGAN? Upřimnou soustrast. Zbytečně vyhozený penize.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Nevím kdo s nim máte jakou zkušenost, ale dostali jsme ho jako služebák a zatím v pohjo a to mě dost překvapil jízdníma vlastnostma. Proč to hned hanit???
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

honzik: taky jsem chtel napsat uprimnou soustrast
Mates: za ty prachy existuje spousta kvalitnich ojetych aut do 3 let stari a uprimne, ani zaruka nezaruci, ze auto nekam dojede. Kdyz jsme meli v servisu Renaulta, jednou jsme dostali slabou 1.4 a podruhy 1.5dCi, diesel je novejsi a lepsi, benzin des. Uvnitr se u obou ozivalo skripani, lacinny interier, design Clio+Thalie+Espace...to uz radsi Thalii.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Logana bych taky nechtěl.Souhlasím s Hardcamem.Za ty peníze se najde mraky kvylitních jetejch aut :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
pokaymu
**
Příspěvky: 166
Registrován: 03 dub 2006, 17:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokaymu »

Logan ??? No po tom co jsem čet recenzy z testu, kdy při 50 km/h udělali myšku a Logan šel na bok a ještě k tomu mu prask boční sloupek, ho taky moc nemusím
coupe 2.0 16V 12/1998 lauf 109 dB
www.xsoundtuning.cz
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Kolik kiláků jste v tom autě najeli??? Zřejmě nic. Já ho nepropaguju jen ho nehaním.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

kolik? Dost na to, abych si udelal obrazek..s dCickem malo, pouze jeden a cirka 70km - potesila klima, jinak des...s 1.4 tyden a zhruba 500km a to stacilo bohate..nase prvni rodinny auto bylo dacie 1310, oproti Loganu zlata kara:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

jejej 1310tka.. uff, byla sice dost vylagrovana.. ale dacia never more :lol:
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

kyslik: Dobre delas. Novy je novy, neda se nic delat
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Ráďa
**
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2005, 15:11
Bydliště: Dv.Kr. n.L.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ráďa »

To co píše Mates mohu jen potvrdit. Mám Lantru taky z Chomutova-Jirkova,f.KŠV sro a jejich přístup k zákazníkum a profi servis zaujal mě i kámoše (vzal jsem si s sebou kluka z STK když jsem pro ni jel) a na mé doporučení již několik Háček od této firmy ve Dvoře Králové n.L. a okolí jezdí. Záruku mi taky dal 6 měsíců. Je fakt že jsem to měl dále, ale vyplatilo se. Místo Logana bych si počkal na nějakou pěknou Elantru a bylo by.
"H" i30HB. 1,4. černá metal, 2009, palivo E85
----------------------------------------------------

dříve:"H" Lantra. 1,6, šedá metal. 1996
Uživatelský avatar
daf7
*
Příspěvky: 48
Registrován: 21 čer 2006, 16:03
Bydliště: ostravsko-karvinský uhelný revír

Příspěvek od daf7 »

No kdyz uz tady pisete o Loganovi, tak ja osobne jsem s nim nalital asi pres 5000 km a musim rict, ze to urcite neni takovy shit jak popisujete.
Sice jizdnim vlastnostem Lantry,kterou jsem mel 4 roky se to nevyrovna,ale urcite je to lepsi nez napr. Felicia.
Jinak je na kazdem zda chce za ty prachy starou ojetinu nebo nove auto se zarukou.
Jinak ten losi test, ktery tam nekdo popisuje, byl delan SPATNE!, proto se logan prevratil. Staci se trochu informovat
† Lantra 1992
† Lantra 1997 2.0 GLS - R.I.P.
* Sonata 2003
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4kyslikadus:
GOOD LUCK! Je to jen o tom co se ti líbí, na co máš a jak se to povede vyrobit (to je fakt, ne můj výplod) :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Lantru“