Lietanie v zadhej časti Accenta

Tlumiče, odpružení, brzdy, ložiska...

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Lietanie v zadhej časti Accenta

Příspěvek od ceme »

Nazdar všetci :D mám jednu otázku aj vy ked veziete niekoho v zadu po nerovnej ceste tak vám v zadnej časti pasažier lieta :D ??? mne sa zdá že máme zadnučast strašne ale strašne nepohodlnu pre pasažierov proste x krát si kamráti vyletia a udru hlavu v zadu je to strašne ako to vzadu pláva a lieta ja len tolko že prsote ked idete inom aute vzadu tak tak nelietate alebo neskáčete....dakujem za vaše postrehy :lol:
Accent r.v 2007 elegance
Reklama
 

Uživatelský avatar
calvin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 20 črc 2007, 10:08
Bydliště: SK-TT

Příspěvek od calvin »

Zdar, ja napriklad vozim dost casto ludi aj vzadu, ale podobnu skusenost nemam. A to tie slovenske cestu su casto na zaplakanie...
Accent 2007, 1,5 CRDI Elegance, Neutral Grey
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

vela zalezi ci mas nieco v kufri a najma ako jazdis :D ja tam vozievam otca, ktory si tam maximalne pochvaluje (vyhovuje mu sklon operadla, opierka na ruku), nema problem si tam pospat
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
vojtop
*
Příspěvky: 35
Registrován: 29 úno 2008, 09:20
Bydliště: nedaleko Bratislavy

Příspěvek od vojtop »

Moja zena pri vybere auta testovala aj zadne sedadla a ked prejdu jej testami, nemozu byt zle. Vzadu obcas vozim starsie osoby a zatial sa nikto nestazoval na hadzanie a lietanie... :)
Hyundai Accent 1,4/71kW
Elegance, true blue, 3/2008
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Ja ted vezl jedny hodinky zákazníkovy tak se je dal dozadu do leketky a zdálo se to být v poho :-))))) :-)))) :-)))) :-))))
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Lietanie

Příspěvek od ceme »

Tak ja Vám neviem ale proste jazdím na firemnom Peugeote a vela krát sa veziem v zadu vo Fieste alebo v Golfe tak to tam nehádže ako v Accente no čoskoro pojdem na garančku tak sa ich opýtam na to či jo to normálne. Včera som viezol rodinku na návštevu Pri Slavín a tam sú cesty samý hrbol a samé bubny a nerovnosti a sami mi povedali že to dosť hádže a že si aj hlavu skoro udreli a verte že jazdím normálne nie preteky ako na normálnej cesta ako píšete je auto fajn ale neviem proste je ten zadok iný ako u iných autách...mal som Hondu Civic 1999 r..v 3 roky a tak to tam nehádzalo alebo neskákalo už ani neviem ako to mám nazvať :D ale dakujem Vám za vaše postrehy aj ked začínam mať pocit že to asi neni v poriadku skusim previezť technika ;) čo na to povie.....tak ešte píšte :P
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

ceme: ja som mal podobné problémy, alepri dialničných presunoch nad 130km/h . Auto ná relatívne krátky rozvor kolies,možno preto to hopsanie....sťažoval som sa na to poskakovanie zadnej nápravy a čuduj sa svete boli chybné tlmiče.
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Dakujem

Příspěvek od ceme »

ANDY 4 dakujem za postreh možno su to naozaj tie tlmiče ked pojdem na garančku za mesiac tak ich na to upozorním. Ešte raz dakujem lobo ked ostatný píšu že to maju v pohode v zadu tak asi tam bude dajaká chyba bože nové auto a problém za problémom...
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: Dakujem

Příspěvek od Andy4 »

ceme píše: bože nové auto a problém za problémom...
Neber to tak tragicky. Na to je práve záruka, vychytávaj chyby a konzultuj to so servisom. Vrámci garančky to musia dať do poriadku.

Andy
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Servis

Příspěvek od ceme »

ANDY 4 tomu moc never servis Hyundai tu už vela ludi sklamal ako čo im mám povedať nech ma prevezu v inom aute?? teda Acente??? alebo posadim tam do zadu technika a ten ked povie že je to o.k čo potom??? mám si dať spraviť test tlmičov???
Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis

Příspěvek od Mikro »

ceme píše:ANDY 4 tomu moc never servis Hyundai tu už vela ludi sklamal ako čo im mám povedať nech ma prevezu v inom aute?? teda Acente??? alebo posadim tam do zadu technika a ten ked povie že je to o.k čo potom??? mám si dať spraviť test tlmičov???
pokial si z BA chod na test tlmicov do MIKONY na roznavskej. bol som tam parkrat na test tlmicov a v pohode.
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Re: Servis

Příspěvek od ceme »

No bol som už v hyundai a všetko o.k len bola zistené jeden nedostatok na aute a to ovalita príliš velká to je niečo z brzdami ale že to neni nič vážne tak neviem na gančke budem asi trvať na odstránení chybky ved auto je v záruke...ale tlmiče sú o.k asi to tak je že Accenty cez nerovnosti lietaju a netlmia ich ako iné autá :evil:

Mikro píše:
ceme píše:ANDY 4 tomu moc never servis Hyundai tu už vela ludi sklamal ako čo im mám povedať nech ma prevezu v inom aute?? teda Acente??? alebo posadim tam do zadu technika a ten ked povie že je to o.k čo potom??? mám si dať spraviť test tlmičov???
pokial si z BA chod na test tlmicov do MIKONY na roznavskej. bol som tam parkrat na test tlmicov a v pohode.
viper
Příspěvky: 1
Registrován: 19 zář 2008, 12:23

Příspěvek od viper »

ja mam getz a zadok je takisto skutocne velmi tvrdy. Pasazieri ktori sa vezu vzadu sa mi permanentne stazuju na tvrdost podvozka. Ked idem sa pocujem vrzgajuce zvuky a citim poskakovanie. Bol som to nechat pozriet a na vine su chybne tlmice, pravy vyteceny a lavy uz skoro odpaleny. Nemam potuchy ake tlmice seriovo do Getzu, pripadne Accentu, pocul som vsak uz viac negativnych nazorov na zivotnost a kvalitu tychto tlmicov.
Rozmyslam kupit komplet novy podvozok, tlmice Monroe a pruziny aspon Weitec .. Visia mi vsak pred ocami otazniky ci sa to do Hyundaiu oplati ?!?!?! .....
celloo
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 čer 2007, 16:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od celloo »

no, podla mna sa tie ine tlmice oplatia...ked mi odidu moje, tiez pojdem do takych... auto ma prilis vela PS na ten makky podvozok...ked sa pritvrdi, tak to bude svezenicko..:) ..btw. neviete, ze ktory konkretny typ "sportovych" tlmicov tam pasuje?
Hyundai Accent 2007, CRDi, Tender green, Elegance
slabostka
*****
Příspěvky: 1725
Registrován: 23 dub 2008, 21:00

re

Příspěvek od slabostka »

Problém nie je kvalita podvozku H. ale kvalita našich ciest.... Spomente na Passaty a odchádzanie podvozkových častí v oblasti prednej nápravy. Myslím že pri kvalite našich ciest je pritvrdenie podvozku naškodu komfortu cestovania. Viezol som s v mazde so športovými tlmičmi a bol to kostitras ako sa patrí. Neviem si predstaviť dlhšiu trasu.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Podvozek a řízení“