Nehody

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Borek píše:
M.a.d.y píše:Motorkářská nehoda

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=12.02 ... 38v=129238
Takový kreténi nezaslouží lítost.V obci mezi baráky,předjíždí machýrek 6 aut(nehledě,kdyby někdo přecházel silnici...).Králové rychlosti v 18, s mokrým rychlořidičákem,bez značek s vědomím,že je fízlové nechytí. :roll:
A ten druhý?Předjíždět s Fobií-pekáčem,který je rád,že předjede dědka na kole,na plné čáře kamion pře zatáčkou :?: To postrádá logiku úplně.Nehledě,že o pár metrů dál se silnice rozdvojovala na dva pruhy v jeho směru-doufám,že alespoň dostane ranec roků o tom přemýšlet a seberou mu řidičák na stálo :!:
Červená na semaforu a plná čára jsou pro mě nepřekročitelné :!:Bourat může každý,ale tyto dva případy jsou případy superprasat,která nerespektují nic a ohrožují a zabíjí ostatní. :(
NÉ VŠICHNI MOTORKÁŘI JSOU PRASATA!!!!!!HAZET JE VŠECHNY DO JEDNOHO PYTLE NENÍ FÉR!
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Reklama
 

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

honzik píše:
Borek píše:
M.a.d.y píše:Motorkářská nehoda

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=12.02 ... 38v=129238
Takový kreténi nezaslouží lítost.V obci mezi baráky,předjíždí machýrek 6 aut(nehledě,kdyby někdo přecházel silnici...).Králové rychlosti v 18, s mokrým rychlořidičákem,bez značek s vědomím,že je fízlové nechytí. :roll:
A ten druhý?Předjíždět s Fobií-pekáčem,který je rád,že předjede dědka na kole,na plné čáře kamion pře zatáčkou :?: To postrádá logiku úplně.Nehledě,že o pár metrů dál se silnice rozdvojovala na dva pruhy v jeho směru-doufám,že alespoň dostane ranec roků o tom přemýšlet a seberou mu řidičák na stálo :!:
Červená na semaforu a plná čára jsou pro mě nepřekročitelné :!:Bourat může každý,ale tyto dva případy jsou případy superprasat,která nerespektují nic a ohrožují a zabíjí ostatní. :(
NÉ VŠICHNI MOTORKÁŘI JSOU PRASATA!!!!!!HAZET JE VŠECHNY DO JEDNOHO PYTLE NENÍ FÉR!
jj mas recht !! je to to sami jako s autama nekteri jsou prasata nekteri ne!!!!!
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom.rockys »

kokroff píše:Mno, tak to je sila :shock: kua to jsou pekny dementi s prominutim,
jak nekdo muze natacet takhle v klidu u takove dopravni nehody, normalne bych mu dal provaz :evil: Takovy clovek nema co delat ve spolecnosti, kdyz se dokaze bavit na smrti jinych.
Do autoskoly by to nebylo vubec zle,aspon by si frajirci v nadupanych autech uvedomili ze jde taky o zivot...
přesně tak .. ty voe nechápu jak na to mužou jen koukat? fakt kokoti ty lidi .. a ostatní auta jak taky jen projížděli a nic ... a ta ženská jak visela z toho audi byla asi těhotná co?
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Honzík,ale já jsem tam nepsal,že jsou všichni motorkáři prasata.Mám také motorku a za ty roky jsem už na nich pár km najezdil,ale i tak,když na to přišla řeč,tak osobně si myslím(a vidím,protože mám barák u silnice+oba sousedi už mají také své zkušenosti-jednomu udělal motorkář lavor do zadních dveří,když jel soused po kruháku a druhému je provalil úplně,když ve městě předjížděl auta na PLNÉ čáře a narazil do boku odbočujícího souseda-dobytci,tak to je ta většina :!: ne všichni),že tak 70-75% motorkářů jsou hlavně ve městě bezohledná superprasata,která nedodržují ani ta nejzákladnější pravidla.To ještě tak před 8 roky nebývalo. :( A je to čím dál horší.
Stejně bezohledná prasata se najdou i v autech,ale v poměru počtu aut a motorek :roll: .A bude hůř. :( Agresivita a to "americké"vtloukání do hlav mladých,že hlavní je velké sebevědomí(já jsem nejlepší,nejrychlejší a hlavně když mám značkové hadry,boty auto,motorku....tak si myslí,že jsou nesmrtelní :roll: )-tady jsou výsledky. :cry: Tenhle kluk už pochopil,že měl zatraceně velké štěstí,ale co ty další stovky bezhlavých jezdců v čemkoliv :?:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

sou proste lidi kteri chapou az kdyz uz je vjetsinou pozde. stim ale nikdo nic neudela...bohuzel :cry:
ale chci reagovat na MATESE: uz je to tu zas :!: jak lidi ve skode,vw a peugeotu sou prasata. preci se lidi nedelej podle aut. kokoti jezdej i na fychtlovy :arrow: nemyslis :?:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom.rockys »

vlastaFR píše:sou proste lidi kteri chapou az kdyz uz je vjetsinou pozde. stim ale nikdo nic neudela...bohuzel :cry:
ale chci reagovat na MATESE: uz je to tu zas :!: jak lidi ve skode,vw a peugeotu sou prasata. preci se lidi nedelej podle aut. kokoti jezdej i na fychtlovy :arrow: nemyslis :?:
tak tak :wink:
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Jo Borku ale vyznělo to tak.Hodně motorkářu jezdí rychle a i bezohledně ale já jsem s nima ale na silnici nikdy problém neměl.Asi tohle nemá cenu rozebírat.je to diskuze na dlouho a vlastně bezpředmětná.Mi to jejich chování neovlivníme.To by mělo příslušet policii, a těm tam nahoře co vymýšlejí zakony. :wink:
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Když nad tím uvažuju, tak jsem s motorkáři taky ještě problém neměl.
Oni se asi ti, co jezdí jako prasata, vždycky hned zabijou nebo jinak vyřadí z provozu. Kéž by ale s sebou nebrali i jiné :x
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

4 vlasta FR-máš samozřejmě pravdu, že to není o značkách jen prostě jak se tak dívám kolem sebe tak je těch značek asi nejvíc. Jsem zvědav jestlis e někdy dozvím jak se to u toho Panenského Týnce stalo.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Honzík-to máš pravdu.Musíme počkat a ti "špatní" se snad vymažou sami. :( Spíše mám pocit,že lidí co nerespektují ani ta nejzákladnější pravidla je čím dál víc. :?
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

ono Borku de asi o to ze lidi kteri jezdej jako dobytci sou bud bezmozci nebo sveta neznaly.. BESIP uz aspon cim dal vic rozjizdi nam znamou televizni kampan na CT2 (hura) :!: :!: jenze by to melo bejt na vsech televiznich stanicich a klidne bych byl i pro ,aby tam dali nejaky brutalni fotky treba ty ktery tu rozebirame a to samy uz v autoskole. on si pak clovek uvedomi aspon o neco vic nez jen sam sebe :idea: . a s tema bezmozkama....: asi tak jak pises

mates: je divny ze nedaly televize zpravu jak to bylo doopravdy. ta reportaz byla jen domenka NOVY :!: . mohl bejt i na vine ridit toho navesu. hlavne svedectvi ridice navesu by rekla vse. ja to tam znam, spousta mista...prave. Neni ZAS TAK nebezpecny predjizdet naves aniz by si ohrozil protijedouciho (samo ze az naves uhne trochu dostrany). Takovych silnici je vic, treba od HK na Mohelnici. myslim ze to bylo trochu jinak nez je nam znamo..........
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

souhlasim s tebou at přemýšlím jak přemýšlím tak ta animace eventualniho pruběhu nehody mě nějak nesedí.Pokud by ta Škodovka předjížděla jak ukazujou tak se musela zařadit před ten kamion minimálně 50-100m před něj což je divný když jel ten bus v protisměru protože když vidím v protisměru auto tak se snažím co nejdřív zařadit nebo když vidím že někdo předjíždí a nestíha to tak jdu ke krajnici a brzdím což ten bus asi neudělal je to vidět i na animaci jak jede po prostředku.Je to nějaký divný.I kamionáci když viděj že je někdo předjíždí a nestíhá to tak sice trouběj blikaj ale hlavně brzděj aby se mohl rychle zařadit.Divná bouračka :twisted:
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
Jack
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 pro 2007, 19:01
Bydliště: Písek

Příspěvek od Jack »

Taky mi to prijde podezřelí jenže už se nejspíš nedovíme jak to bylo protoze ti co to vědí nejlépe tak uz jsou po smrti-budiž jim země lehká.
Čekám až mi přiveze 97 coupe 2.0
Zatím mám fiat 850 =o)
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

ona ta fabie je divne zmackana. to mi prave nesedi. to neni vysledek toho co rikaly: ze se skrtla s protijedouci dodavkou. to by bylo uplne jiny. (plychy by byly srolovany a hlavne spis zadek auta nez JEN predek) a fabka ma plechy pomuchlany uplne jinak a hlavne spis do predni pulky auta. si vem kdyby se uz zarazovala tak je spis zadek pomackanej NEBO PREDEK ALE SROLOVANEJ A HLUBSI a kdyby vubec nestihala se zaradit tak to schyta ta fabka odost vic a jinac SI MYSLIM TEDA. pak me napada ze spis fabka zacina predjizdet naves a pri ty akci skrtne protijedouci dodavku a ta po "divnym kolapsu" se dostava do protismeru za fabii a predjizdeny naves a kjeji smule tam byl dalsi naves. OPET MOJE DOMENKA, ale myslim ze lepsi nez ta rekostrukce od novy...
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“