Koupe coupe rv.96-98

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Koupe coupe rv.96-98

Příspěvek od xpetan »

Zdravim, planuji koupe coupe z roku tak 96-98, zaujal me spise desingem, ale prave na netu sem o nem moc nenasel.Takze bych vas chtel poprosit kdo toto auti vlastni jestli by mi mohl dat nejake rady.Zajimala by me zajmena spotreba, ale taky urcite poruchovost...Na co je auto nachylne, co se hodne *ere atp. vsak vite takovy ty veci co vas zajimaj pred koupi automobilu:-)

Jestli nekdo prodavate hyndai 2,0 16v z toho roku 96-98 tak muzete urcite taky napsat....Planuji koupi spise z nemecka, ale kdyby se naskytla nejaka dobra nabidka tak bych urcite zvazil....
Z nemecka to vychazi tak na 55 000Kc + 10 000Kc dovoz, prihlaseni...coz si myslim ze je hodne vyhodny....

Predem diky moc za rady a prispevky
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

prohledej a pročti si fórum, řešilo se to tu už mnohokrát !
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpetan »

Tak sem to tak procetl a zadne vetsi problemy co by dost odchazelo sem nenasel (krom beznych veci jako jsou ,tlumice, brzdy...), ale koukal sem na tu spotrebu a docetl jsem se tak tech 8l coz sem myslel ze bude i min. to me docela stve :( ale co se da delat no....
Jinak nevite o nejakym levnym dovozci?Myslim ktery by tam se mnou zajel s vlekem, umel nemecky a omrknul to?
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

xpetan píše:Tak sem to tak procetl a zadne vetsi problemy co by dost odchazelo sem nenasel (krom beznych veci jako jsou ,tlumice, brzdy...), ale koukal sem na tu spotrebu a docetl jsem se tak tech 8l coz sem myslel ze bude i min. to me docela stve :( ale co se da delat no....
Jinak nevite o nejakym levnym dovozci?Myslim ktery by tam se mnou zajel s vlekem, umel nemecky a omrknul to?
mno ja ti nevim ale u deset let staryho dvoulitra.. je osmicka super, ne? ostatne ja ted jel liberec->praha->boleslav->ceska lipa za sedm litru, taky dobre ne? :lol: a to jsem jel vicemene podle predpisu, dalnice 130, mimoobec 100 a v obci 50, rozhodne jsem se ale necoural.. :lol: jinak taky spis osm, osm a pul..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpetan »

jasny no asi se s tim musi pocitat.. bohuzel... ale taky si myslim ze kdyz se s tim bude jezdit setrne ze se na tech 7 snad dostanu...
Uživatelský avatar
Richi
*
Příspěvky: 77
Registrován: 15 říj 2007, 13:40

Příspěvek od Richi »

Ja mam spotrebu cez leto, pri takom flakani po okrese a meste 7,5, teraz cez zimu so studeným motorom 8,5-9, na dlhé trasy, keď si ho užívam tak je to do 8, ale keď sa krotiš a moc neblbneš tak sa určo dá do 7,5 v pohode... Takuto spotrebu nema ani modernejši 2,0 v sonate 2003 tam sa hýbe na dlhe trasy okolo 8, keď sa blbne 9 a po meste 10 neni problem...
Hyundai Coupe F2 ´99 2,0
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Richi píše:Ja mam spotrebu cez leto, pri takom flakani po okrese a meste 7,5, teraz cez zimu so studeným motorom 8,5-9, na dlhé trasy, keď si ho užívam tak je to do 8, ale keď sa krotiš a moc neblbneš tak sa určo dá do 7,5 v pohode... Takuto spotrebu nema ani modernejši 2,0 v sonate 2003 tam sa hýbe na dlhe trasy okolo 8, keď sa blbne 9 a po meste 10 neni problem...
ja mam naprosto stejnou zkusenost, ted jsem bral na zkousku dve kila na rezervu a projezdil jsem to prasostylem po LBC a spotreba 9.5-10l max kdyz to orientace pocitam podle prazdny nadrze.. :lol: ale ve spicce, kolony jak prase, vic mi to nikdy nevzalo jeste.. myslim ze je to dobry pac to mi bralo i scoupko osm, devet v takovym hustym provozu, ostatne jestli mi to litr sezralo tim stanim v kolonach tak to v najetejch km nevidim a ta spotreba realna je niz :roll: ale kdyz by takhle nekdo jezdil porad, tak to je fakt jedine na nakej litrovej moturek :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „COUPE“