prodam komplet vyfuk ze sveho coupe 05

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
tommy
*
Příspěvky: 27
Registrován: 07 úno 2008, 10:15

prodam komplet vyfuk ze sveho coupe 05

Příspěvek od tommy »

prodam kompletni vyfuk na Hyundai coupe muj r.v. 05 od predu az po koncovy tlumic bez katalyzatoru uplne jako novy cena dohodou tel. 731 406 500
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Co přesně to obsahuje? Myslíš tím laděné svody a zbytekaž po koncové tlumiče? Je to duplex (dvě koncovky) nebo jen jedna koncovka. A jakou si představuješ cenu. Kdyžtak mi pošli SZ nebo mi napiš na e-mail david.munzar@seznam.cz když budeš psát na e-mail tak mi prosím pošli fotky. Díky
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
tommy
*
Příspěvky: 27
Registrován: 07 úno 2008, 10:15

Příspěvek od tommy »

tak svody to nejsou ten prvni dil i s katem nemam az ty dalsi tri a jj je to duplex a je to origo v nadhernem stavu uz je to davno dole ve sklepe takze az budu mit cas tak bych mohl kdyz tak zkusit udelat foto ale myslim ze osobne je to lepsi videt protoze foto vyfuku to sem teda jeste nikdy nedelal
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

tommy píše:tak svody to nejsou ten prvni dil i s katem nemam az ty dalsi tri a jj je to duplex a je to origo v nadhernem stavu uz je to davno dole ve sklepe takze az budu mit cas tak bych mohl kdyz tak zkusit udelat foto ale myslim ze osobne je to lepsi videt protoze foto vyfuku to sem teda jeste nikdy nedelal
ORIGo ako original vyfuk alebo nejaky aftermarket dokupeny.. :D
a este, co je tazke na tom spravit fotto z vyfuku?je na to nejaky specialny ISO schvaleny postup, ci co taky stres?heheh.. :D
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
tommy
*
Příspěvky: 27
Registrován: 07 úno 2008, 10:15

Příspěvek od tommy »

kdyz origo tak to asi znamena ze asi original co je od vyroby!!! na aute byl asi 6000km pak komplet sportovni tudiz lezi doma a fotky vyfuku to sem nikdy nedelal stejne na nich nepujde nic videt je velky takze aby byl celymusel bych ho zabrat s dalky a to uz zas nepujde skoro vubec videt takze asi tak zadne iso!!!! :-))) spokojen?? a navic mam fotak jen v telefonu
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

expert.. nemusisho fotit cely, len hlavne casti, catback, koncovky, otvor, spoj na duplexi.. a pod.. a origo.. no pocuj, sleng je super ak chces vyzerat,z e sa do toho rozumies, ale origo moze byt aj origo gready, alebo origo na hyundai coupe ale origo nejaka aftermarket znacka.. takze origo je dost siroky pojem.. ale uz to vieme, ze je to original vyfuk.. no.. tak hodne stastia pri predavani.. sevas
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Aha to je originál tak ten mám taky já myslel že nabízíš laděný :roll:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Rasty píše:Aha to je originál tak ten mám taky já myslel že nabízíš laděný :roll:
Rasty já mám vrtačku,tak ti ho naladím. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Odpovědět

Zpět na „COUPE“