BRZDY

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Richard
*
Příspěvky: 24
Registrován: 13 led 2006, 14:02
Bydliště: Praha

BRZDY

Příspěvek od Richard »

Sice jsem si na ABS musel zvykat, ale jinak jsou brzdy O.K. Občas se mi stane, že brzdím, přejedu nějakou nerovnost, auto poskočí a ABS sepne. Až na to, že mě to občas docela vyděsí, protože jakoby přestane brzdit, je to ale v klidu. Brzdy jsou na takové auto v dostatečný. To mě víc sklamalo na tomhle mým krasavci řazení, které připomíná malotraktor... R. :lol:
Reklama
 

Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Re: BRZDY

Příspěvek od Farmář »

auti mas novy a je to vse o zvyku a pocitat s tim ze se teprve usadi
ABS neresim...proste neni :wink:
neco malo o tom razeni:
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=161
Richard
*
Příspěvky: 24
Registrován: 13 led 2006, 14:02
Bydliště: Praha

Re: BRZDY

Příspěvek od Richard »

Jo jo, počítám s tím, že se ještě trochu usadí. U mě se to projevuje hlavně při řazení dvojky a někdy čtyřky, zkrátky rychlosti "ke mně". Pravděpodobnost zarachtání sníží, když nechám chvilku fofrklacek na neutrálu a lehce s ním vyhnu mimo plánovanou trasu...
Romulus
*
Příspěvky: 17
Registrován: 30 říj 2005, 10:25
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: BRZDY

Příspěvek od Romulus »

Richard píše:Jo jo, počítám s tím, že se ještě trochu usadí. U mě se to projevuje hlavně při řazení dvojky a někdy čtyřky, zkrátky rychlosti "ke mně". Pravděpodobnost zarachtání sníží, když nechám chvilku fofrklacek na neutrálu a lehce s ním vyhnu mimo plánovanou trasu...

Taky na to,že se to usadí už čekám rok a půl a stále nic.Je třeba si na to asi zvyknout.Řazení prostě běs!Dvakrát jsem s tím byl v servise trochu to promazali a toť vše(stále stejné).
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Re: BRZDY

Příspěvek od Farmář »

Romulus píše:
Richard píše:Jo jo, počítám s tím, že se ještě trochu usadí. U mě se to projevuje hlavně při řazení dvojky a někdy čtyřky, zkrátky rychlosti "ke mně". Pravděpodobnost zarachtání sníží, když nechám chvilku fofrklacek na neutrálu a lehce s ním vyhnu mimo plánovanou trasu...

Taky na to,že se to usadí už čekám rok a půl a stále nic.Je třeba si na to asi zvyknout.Řazení prostě běs!Dvakrát jsem s tím byl v servise trochu to promazali a toť vše(stále stejné).
jojo..czech servis :?
sem byl na tom stejne
nakonec sem musel zapojit Farmářův mozek :wink:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“