coupe GK V6 mozno problem

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

coupe GK V6 mozno problem

Příspěvek od asimo »

zdravim.. mam asi mensi problem s mojim coupe 2006 2.7 V6.. kupil som ho z darexu asi pred 2tyzdnami.. mal som predtym eclipsa.. ale chcel som nieco novsie.. tak som zobral toto.. som spokojny.. hoc som z pociatku nebol nejako omameny jeho silou... az casom som si vsimol, ze lanko na skrtiacej klapke bolo volne asi ako moja retaz na bicykli.. hehe.. tak som to utiahol.. a zmena jak svina.. ale este stale sa mi nieco nezda.. ta V6 taha pekne odspoda od 1500-2000rpm pekne linearne.. ak mi pri 4500-5000rpm proste.. strati tah.. akoby zaplo obmedzovac.. ale nezda sa mi.. moze byt nieco s nim?ma niekto V6 aby mi mohol poradit?najlepsie by bolo nejake stretko a vyskusat ako taha jedno a ako taha druhe.. kludne cely vychod slovenska.. kosice, presov, vranov, humenne atd.
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Reklama
 

DT
Příspěvky: 7
Registrován: 07 pro 2005, 21:56
Bydliště: Košice, SR

6V

Příspěvek od DT »

Cau, odkial si?
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Re: 6V

Příspěvek od asimo »

DT píše:Cau, odkial si?
sevas.. z vranova.. uz je to opravene, bol to vzduchovy filter.. ked som ho vybral, normalne z neho snezil prach.. hahaha.. kupil som SFsprintfilter a ide jak na roztrhanie.. :D
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

s tym lankom som mal aj ja problem ked som auto kupil tak tahalo ako dive ale dal som tam namontovat bezpecnostny system proti kradezi a ked som odysiel tak uz tak nejak neslo v servise zistili ze lanko bolo povolene a uz to ide ako drak aspon som odhalil co vlastne montovali do auta
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE“