Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

no jooo parád... mě sem smůlu že bylo tak rychle.. :-) no nic jedu se do města... :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Reklama
 

matesmatesovatej
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2008, 16:18

Příspěvek od matesmatesovatej »

Zdravím všechny učástníky diskuze a chci jim pogratulovat k přispění,že se další šťastlivec dostal do spárů Korejsko-Tureckého motoprůmyslu :D A doufám,že prodejce nezklame a do měsíce bude brázdit silnice další usrkávač nafty v bleděmodrém hávu :wink:
Uživatelský avatar
tatulda
**
Příspěvky: 357
Registrován: 22 úno 2008, 22:13
Bydliště: Bystřice n.Pernšt.
Kontaktovat uživatele:

NEW ACCENT

Příspěvek od tatulda »

Směl bych se také přidat k tomu srazu zlaťáků i když mám "jen malou elču"-samozřejmě zlatou?Mám to do Brna něco přes 50km.tatulda
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW ACCENT

Příspěvek od David C3 »

tatulda píše:Směl bych se také přidat k tomu srazu zlaťáků i když mám "jen malou elču"-samozřejmě zlatou?Mám to do Brna něco přes 50km.tatulda
jj až pánům dojdou zlataky.. zdenda + swarci.. bylo by fajn někdy v květnu někde u Brna se potkat. Možna by dojelii kluci z SK... uvidíme napíšeme a domluvíme se....
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

Příspěvek od Lulie »

davide z té práce mi vezmi malou zlatou cihlicičku oki? :) v pondělí jsem ve zlíně, tak mávej :)
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Uživatelský avatar
lineduo
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 říj 2007, 09:28
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Re: NEW ACCENT

Příspěvek od lineduo »

David napisal:
jj až pánům dojdou zlataky.. zdenda + swarci.. bylo by fajn někdy v květnu někde u Brna se potkat. Možna by dojelii kluci z SK... uvidíme napíšeme a domluvíme se....[/quote]

Kluci z SK sa urcite radi pripoja. Ja rad zoberiem nasho Zlatocha na vylet do Brna.
Accent 1.5 CRDi, Elegance & Gold, 10/2007, MioP550
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Teda, to bude kolonka zlatých Accentíků :lol: :lol:
To by si měl někdo vzít na starost, kam všíchni zaparkujeme...
Nebo to vyřešíme někde na parkovišti u Delvity apod?? 8)
Je ještě čas, ale už se mooooc těším!!!
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

au. Tak mám na prodej 4ks NOVÉ LETNÍ PIRELLI P6000 z nového Accentu.
rozměr 185/65/14. najeto 0km. Auto sem převzal ze salonu na 15 alu Smile
prodam pouze celou sadu. Nabídněte cenu.. internetová cena myslím 1850,-
tak moje představa kolem 1500,-ks. 608/844457 Zlín dohoda SLEVA!!
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

David C3 píše:au. Tak mám na prodej 4ks NOVÉ LETNÍ PIRELLI P6000 z nového Accentu.
rozměr 185/65/14. najeto 0km. Auto sem převzal ze salonu na 15 alu Smile
prodam pouze celou sadu. Nabídněte cenu.. internetová cena myslím 1850,-
tak moje představa kolem 1500,-ks. 608/844457 Zlín dohoda SLEVA!!
daj to do sekcie predam :-) alebo... mam to dat na forum u nas v praci? tam predas vsetko.. BTW myslim, ze budes musiet zlavit na 1200 aby si to predal
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

mam tam napsano dohoda :-) v sekci PRODAM to mam ale nikdo se neozval... tak když je to na Accenta dal sem do i sem...
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
matesmatesovatej
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2008, 16:18

Příspěvek od matesmatesovatej »

Zdravím všechny...jsem rozhodnutý,že na 95% půjdu do Accenta a momentálně se nacházím ve stadiu dohadování s prodejci kde,kdy,jak a za kolik :lol: Jak tak prouzdám o netu,za kolik bych měl udat svou nynější fábku,tak jsem narazil na toto: http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6223717 .Propad ceny za rok (dle ceníku) asi o 69 tis. :shock: ... mít to jen o něco blíže...,podívat se jestli za to může problém s "měkkou" černou barvou,nebo silniční lišej :lol: Když vidím v inzerátu slovo perfektní,tak mě po tom,co jsem doposud viděl u různých prodejců, jímá hrůza už dopředu :wink: Co myslíte?
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

matesmatesovatej píše:Zdravím všechny...jsem rozhodnutý,že na 95% půjdu do Accenta a momentálně se nacházím ve stadiu dohadování s prodejci kde,kdy,jak a za kolik :lol: Jak tak prouzdám o netu,za kolik bych měl udat svou nynější fábku,tak jsem narazil na toto: http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6223717 .Propad ceny za rok (dle ceníku) asi o 69 tis. :shock: ... mít to jen o něco blíže...,podívat se jestli za to může problém s "měkkou" černou barvou,nebo silniční lišej :lol: Když vidím v inzerátu slovo perfektní,tak mě po tom,co jsem doposud viděl u různých prodejců, jímá hrůza už dopředu :wink: Co myslíte?

je to na tebe :D v kazdom kute CR a SR su ludia co ti Accenta radi predvedu a poradia... Ak presadnes z Fabky, myslim ze urobis s Accentom dobru volbu. Myslim ze o rok sa jazdene Accenty budu predavat drahsie, predsa len este doznieva v pamati nie moc dobry prechodca.. a spravne, perletove=nemetalicke by som nebral, su hrozne makke.. par chalanov (myslim geronimo, Mikro, ...) maju Ebony black a mozu ti poradit jak to je s farbou
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
matesmatesovatej
Příspěvky: 3
Registrován: 06 bře 2008, 16:18

Příspěvek od matesmatesovatej »

Mexican píše:
matesmatesovatej píše:Zdravím všechny...jsem rozhodnutý,že na 95% půjdu do Accenta a momentálně se nacházím ve stadiu dohadování s prodejci kde,kdy,jak a za kolik :lol: Jak tak prouzdám o netu,za kolik bych měl udat svou nynější fábku,tak jsem narazil na toto: http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=6223717 .Propad ceny za rok (dle ceníku) asi o 69 tis. :shock: ... mít to jen o něco blíže...,podívat se jestli za to může problém s "měkkou" černou barvou,nebo silniční lišej :lol: Když vidím v inzerátu slovo perfektní,tak mě po tom,co jsem doposud viděl u různých prodejců, jímá hrůza už dopředu :wink: Co myslíte?

je to na tebe :D v kazdom kute CR a SR su ludia co ti Accenta radi predvedu a poradia... Ak presadnes z Fabky, myslim ze urobis s Accentom dobru volbu. Myslim ze o rok sa jazdene Accenty budu predavat drahsie, predsa len este doznieva v pamati nie moc dobry prechodca.. a spravne, perletove=nemetalicke by som nebral, su hrozne makke.. par chalanov (myslim geronimo, Mikro, ...) maju Ebony black a mozu ti poradit jak to je s farbou

Nejvíce mě postrašil ten propad ceny.Očekával bych 40 tis.Jinak s fábkou jsem byl celkem spokojen,chytil jsem bezporuchový kousek,ale přibývající kilometry a zejména chybějící klima :cry: mě přinutili podívat se po něčem novějším.Po "skvělé" :x zkušenosti s prodejci (i novějších) ojetin jsem se vydal po salonech,že ale nástupcem fabie nebude nová fabia mě přesvědčil hlavně její ceník a disajn vozu :roll: Pokud mám objektivně hodnotit Accent z pohledu fábkaře (sedan), tak tříprostorová koncepce mě zcela vyhovuje,vzhled vozu také.Vnitřní prostor o nějaký ten centimetr větší,trochu nezvykle "celoplastový",ale tady to výrobce zachraňuje světlejším odstínem.Jednoznačně skvělý motor (nafta) ,brzdy,řazení OK.Měkké naladění podvozku mě také vyhovuje-prodejce mě protáhl po pěkně děravé silnici :D ,jen řízení se mi tolik nezamlouvalo (asi jde o zvyk) a přišlo mi jako největší slabina.Kupříkladu koncernový(ale dražší) bratránek Cee´d ho má o něco "přívětivější".Celkově ale za ty peníze se jinde člověk neobejde,jen doufám,že se hlavně šetřilo na mzdách nebohých Tureckých dělníků :twisted: ,než na síle a kvalitě plechů :lol:
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Re: NEW ACCENT

Příspěvek od majco »

David C3 píše:jj až pánům dojdou zlataky.. zdenda + swarci.. bylo by fajn někdy v květnu někde u Brna se potkat. Možna by dojelii kluci z SK... uvidíme napíšeme a domluvíme se....
Hm... David a možno by som aj prišiel, ale neviem, či môžu aj celadoni :oops:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Já si myslím, že to přežijeme :lol: :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“