Vstrekovač...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
voloda211
*
Příspěvky: 16
Registrován: 12 bře 2008, 08:58
Kontaktovat uživatele:

Vstrekovač...

Příspěvek od voloda211 »

Ahojte,som tu nový....Mám Terracn 2.9CRDI,ročník 2002.Už 3 krát mám problém s vstrekovačom...auto stratí ťah a nepustí ho do otáčok.Máte s tým nejaké skúsenosti alebo som sám komu sa to kazí?
Reklama
 

mmira
Příspěvky: 5
Registrován: 11 bře 2008, 19:22
Bydliště: Dražovice Sušice
Kontaktovat uživatele:

...

Příspěvek od mmira »

No já jsem tu taky nový, je to tu nějaký zamrzlý
světlu vstříc
voloda211
*
Příspěvky: 16
Registrován: 12 bře 2008, 08:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od voloda211 »

mmira píše:No já jsem tu taky nový, je to tu nějaký zamrzlý
Tiež sa mi zdá,asi mrtve forum :lol:
Uživatelský avatar
bembas
*
Příspěvky: 34
Registrován: 06 úno 2008, 14:37
Bydliště: Zlín

Příspěvek od bembas »

Moc těch terracanů tady není
Terracan 2.9 CRDI 110KW.r.v.2003 v automatu
voloda211
*
Příspěvky: 16
Registrován: 12 bře 2008, 08:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od voloda211 »

bembas píše:Moc těch terracanů tady není
Všeobecne je ich asi dosť málo :!: Ty máš terracan ako kukám,si s ním spokojný?
Uživatelský avatar
bembas
*
Příspěvky: 34
Registrován: 06 úno 2008, 14:37
Bydliště: Zlín

Příspěvek od bembas »

Je to rodičů,ale zatím spokojenost.Najeli jsme na něm zatím cca 1 000 km,tak se uvidí.Zatím s tím jezdím převážně já,jsou zvyklí na jiné auto,tak ty odhady při parkování a podobně je pro ně zatím hrůza,a ještě je to automat,tak to jr pro ně taky novinka,tak se zatím učí
Terracan 2.9 CRDI 110KW.r.v.2003 v automatu
Sempres
*
Příspěvky: 19
Registrován: 25 úno 2008, 23:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sempres »

mám Terrecana v naftě najeto 139000 Km, koupenej novej, mám ho třetím rokem úplně bez problémový auto. Tvúj problém může být čerpadlo který je choulostivý na kvalitu nafty. Na ty vstřiky bych to neviděl. Může to být i zanešený palivový filtr.
voloda211
*
Příspěvky: 16
Registrován: 12 bře 2008, 08:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od voloda211 »

Sempres píše:mám Terrecana v naftě najeto 139000 Km, koupenej novej, mám ho třetím rokem úplně bez problémový auto. Tvúj problém může být čerpadlo který je choulostivý na kvalitu nafty. Na ty vstřiky bych to neviděl. Může to být i zanešený palivový filtr.
Tiež mám naftu..myslim ze cerpadlo to nebude,lebo tie trysky mi menili uz 2x!a teraz ma tie iste priznaky :evil:
mmira
Příspěvky: 5
Registrován: 11 bře 2008, 19:22
Bydliště: Dražovice Sušice
Kontaktovat uživatele:

závada

Příspěvek od mmira »

Dnes jsem přivezl 2,9 120kw.při jízdě se objevila kontrolka check a jak řikáš auto nejde do otáček.Co to je??
světlu vstříc
mmira
Příspěvky: 5
Registrován: 11 bře 2008, 19:22
Bydliště: Dražovice Sušice
Kontaktovat uživatele:

čistič

Příspěvek od mmira »

Zdar terracan škubal, nalil jsem do něj 2 celé čističe palivového ústrojí.A zatím se to rapidně zlepšilo.. Tak uvidíme. Ale pro jistotu pojedu na diagnostiku. Tak napíšu , co to dělalo,,,...Tak čůůůůůůůůůůůůssss.
světlu vstříc
puklo
Příspěvky: 8
Registrován: 23 črc 2007, 22:07
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od puklo »

presne tak, podávacie čerpadlo. kamarátka mala presne tento istý problém. ja som mal v lete zasa s teplotou vody, motor sa zablokoval na volnobehu a konec ale teplota vody bola skoro v červenom. prasklo tesnenie pod hlavou. furt sa volačo kazí, sme traja v BA a všetci sa stretávame pravidelne v servise. hrozné auto ten terracan
voloda211
*
Příspěvky: 16
Registrován: 12 bře 2008, 08:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od voloda211 »

puklo píše:presne tak, podávacie čerpadlo. kamarátka mala presne tento istý problém. ja som mal v lete zasa s teplotou vody, motor sa zablokoval na volnobehu a konec ale teplota vody bola skoro v červenom. prasklo tesnenie pod hlavou. furt sa volačo kazí, sme traja v BA a všetci sa stretávame pravidelne v servise. hrozné auto ten terracan
Tak neviem,ja som okrem tych vstrekovačov vlastne zatial nemenil nič :shock: Dúfam že už budem mať pokoj..a čo sa vám na tom kazí?
mmira
Příspěvky: 5
Registrován: 11 bře 2008, 19:22
Bydliště: Dražovice Sušice
Kontaktovat uživatele:

spraveno

Příspěvek od mmira »

Byl jsem v servisu na diagnostice,závada konektor na vstřikovači 1 válce. Prostříkli to sprejem, a je to hotový .... zatím to dělá dobrotu, tak uvidíme. Čuuuusss.
světlu vstříc
Uživatelský avatar
Valent2004
**
Příspěvky: 118
Registrován: 17 čer 2008, 11:38
Bydliště: Levoča
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstrekovač...

Příspěvek od Valent2004 »

Ten istý problém so vstrekovačom. Na diagnostike vada - nizke napätie budenia vstreku.
Poslal som vstrek na kontrolu - vadný. Opravili ho - 5.000 Sk. Namontoval som ho, na diagnostike prekodavali. Auto zatiaľ ide dobre, lepší ťah pri malých otáčkach.
Hyundai Terracan 2,9 CRDI
VW Sharan 1,9 TDi 4Motion
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“