Srovnání MPV v SM 8/2008

Moderátor: Moderátoři

Je Matrix z testovaných vozů opravdu nejhorší?

ano
1
4%
ne
22
96%
 
Celkem hlasů: 23

rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

Příspěvek od rastos »

MRAVEC MIRO píše:AHOJTE VSEDCI.POTRBUJEM ZOHANT VSTREK NA CRDI ZDA SA MI ZE PO RANU TAZKO STARTUJE .JE TO DRAHA ZALEZITOST?
Skus sa opytat tuto:
http://www.agat.sk/01-profil.html
Reklama
 

rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

Příspěvek od rastos »

behe píše: Celkovo teda na konci Februara sme tu mali 246 ks na slovensku registrovanych Matrixov.
Aby si tam mal okruhlejsie cislo, prirataj si este 4 ks, ktore som doviezol z Nemecka.
A myslim, ze akcia este trva, mozeme byt prekvapeni, aky narast Matrixov tu bude do konca roka.
MRAVEC MIRO
*
Příspěvky: 12
Registrován: 10 bře 2008, 16:22
Bydliště: ZILINA

Příspěvek od MRAVEC MIRO »

DIKY ZA RADU :) V PEZINKU ICH ORAVUJU A NIE JE TO AZ TAK DRAHE JEDEN VIDE 3500,-SPRAVIA DOKONCA AJ KONTROLU NOVYCH.DUFAM ZE MATRIX BUDE POSLUCHT A NEBUDEM MUSIT ROZMYSLAT NAD NOVYM AUTOM.
MRAVEC MIRO
*
Příspěvky: 12
Registrován: 10 bře 2008, 16:22
Bydliště: ZILINA

Příspěvek od MRAVEC MIRO »

SKODA ZE SOM NEVEDEL O HYUNDI CLUBE KED SOM ZHANAL MATRIXA.OZAJ NEVIETE KTO BY KUPIL GETZ 1,3 BENZIN 36000,-KM 2003 R.V. MAM HOD OD NOVA.MUSI HO PREDAT ROZRASTLA SA NAM RODINKA A PRETO SOM KUPIL AJ METRIXA.CENA JE TAM 177000,-A DAVAM K TOMU AJ ZIMNE PNEU NA DISKOCH A ZAHRADKU
rastos
**
Příspěvky: 275
Registrován: 12 kvě 2006, 08:28
Bydliště: SK

Příspěvek od rastos »

Ten Getz daj sem na forum do sekcie PREDAM, aj s fotkami.
Dan
*
Příspěvky: 19
Registrován: 02 bře 2008, 09:05
Bydliště: Moravská Třebová

srovnání MPV

Příspěvek od Dan »

Také jsme před koupí Matrixe rovnali několik podobných MPV a patřil k nim Roomster, který je sice svým vzhledem zajímavý, ale jízdní vlastnosti příšerné. Při zkušební jízdě s 1,2 HTP do mírného kopce funěl, s manželem jsme se shodli, že naše starší Felicie by jej lehce předehnala, navíc jsme z auta moc neviděli. Ale ... aby jsme nehanili vše ostatní kromě svého, zajímá mě názor majitelů Roomstra. Neznáte někdo odkaz na podobné fórum Roomstra?
Uživatelský avatar
ross07
**
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2008, 09:00
Bydliště: PCE (CZ)

Re: srovnání MPV

Příspěvek od ross07 »

Dan píše:Také jsme před koupí Matrixe rovnali několik podobných MPV a patřil k nim Roomster, který je sice svým vzhledem zajímavý, ale jízdní vlastnosti příšerné. Při zkušební jízdě s 1,2 HTP do mírného kopce funěl, s manželem jsme se shodli, že naše starší Felicie by jej lehce předehnala, navíc jsme z auta moc neviděli. Ale ... aby jsme nehanili vše ostatní kromě svého, zajímá mě názor majitelů Roomstra. Neznáte někdo odkaz na podobné fórum Roomstra?

Tak třeba tohle http://www.roomsterclub.com/roomster.php , to mi vypadlo mezi prvním vyhledáním. Jinak si taky nedovedu moc představit jak může to HTPečko stačit na tak velké auto jak je roomster :shock: V jedné diskuzi o 1.2 motorech jsem se celkem nasmál a nedá mi to sem nedat jak jiní upravují název motoru Škody 1.2 HTP(High Torque Performance) :D :D

"
HTP = HIGHT POWER TURBO
HTP = Hovno To Prdí
HTP = Hovno To Pojede
HTP = High Tuning Performance
HTP= Hodně Tupej Plyn
HTP= Hodně Trapnej Pohon
HTP = Honím Tři Písty
HTP = Honem To Prodej
... atd

"

... tak že asi tak. :wink:
Naposledy upravil(a) ross07 dne 13 kvě 2008, 09:16, celkem upraveno 1 x.
Nyní: Hyundai Matrix 1.6/103HP , r.v. 2004...jezdí...,
Bylo:
Opel Astra F 1.6/75HP 3dv, r.v. 1998, stále jezdí :-)
Fiat UNO 1.5/75HP, r.v. 1986, asi ve šrotu
behe
**
Příspěvky: 186
Registrován: 21 úno 2008, 08:13
Bydliště: Bratislava

Re: srovnání MPV

Příspěvek od behe »

HTP je skratka od PTH-HTP a znamena to:

"Pocujes to hucanie? Hyba ti piest!"
Matrix Premium 1.6
Dan
*
Příspěvky: 19
Registrován: 02 bře 2008, 09:05
Bydliště: Moravská Třebová

Příspěvek od Dan »

Dost dobrý, tak jsem se dlouho hezky nezasmál.
behe
**
Příspěvky: 186
Registrován: 21 úno 2008, 08:13
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od behe »

Hluboce Tlacis Pedal
Huci To Poradne
Houby To Pridava
Hlemyzd Te Predbehne
Matrix Premium 1.6
behe
**
Příspěvky: 186
Registrován: 21 úno 2008, 08:13
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od behe »

Konecne je tu nova statistika za marec a zacinbam chapat preco zrazu stretavam okolo seba tolko matrixov. Po februari bola situacia takato:
behe píše: Celkovo teda na konci Februara sme tu mali 246 ks na slovensku registrovanych Matrixov.
Ma rec priniesol predaj a registraciu 65 novych matrixov. Celkovo hyundai mal 191 vozov, takze Matrix predstavoval v marci skoro tretinu celeho predaja.

Na slovensku by teda malo byt k 1.4. spolu 311 Matrixov ktore boli tu kupene a registrovane, a k tomu pridame tie 4 co doviezol rastos zo zahranicia :-)
Matrix Premium 1.6
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“