Originál rádio v santa fe

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
SuperMUF
**
Příspěvky: 154
Registrován: 01 říj 2006, 16:16

Příspěvek od SuperMUF »

Kaproman píše:Děkuji SuperMUF. A co říkáš na tohle ??? http://www.megafoto.cz/kenwood-dpx701u.html
nakonec jsem se rozhodoval mezi Kenwoodem 502 a 701 a tím JVC ale vyhrálo JVC...

jinak výborná volba ... to moje JVC umí s origo Bluetooth modulem na displeji radia ukázat jméno ze seznamu, Kenwood jen číslo a to rozhodlo ...

navíc 701 už je starší model, to 502 je z novější generace ... ( 701 se prostě už jen doprodává )

mrkni sem : www.autoradio-prodejce.cz
Hyundai iX35 Premium 4x4 135 kw Sirius Silver 05/2011
Hyundai iX20 Comfort 1.4CVVT 16V digi A/C 04/2011
Hyundai H1 Tour 8 míst. 2.5CRDi ESP 04/2010

Hyundai SantaFe 2.2CRDi silver MT Dynamic 4x4 09/2006-04/2011
Hyundai Getz 1.1 Dynamic A/C 01/2008-04/2011
Reklama
 

Mako
*
Příspěvky: 26
Registrován: 24 říj 2006, 08:13

Příspěvek od Mako »

Ahoj .Dotaz na Super MUFa.který již má problém s radiem vyřešen.
Chtel bych se zeptat jestli je velký zvukový rozdíl /dynamika,basy ap./
mezi AVICEM D3 a JVC KW-XG701.Avica mám nyní v autě a hraje opravdu super.Líbí se mi i různé možnosti nastavení zvuku.Jelikož navigaci nepotřebuji a také se bojím že by se někomu zalíbil,tak uvažuji právě o JVC.
Jak tedy hraje je to srovnatelné ?
Dík.
Mako 2.2 CRDI AT cip.
Uživatelský avatar
SuperMUF
**
Příspěvky: 154
Registrován: 01 říj 2006, 16:16

Příspěvek od SuperMUF »

Mako píše:Ahoj .Dotaz na Super MUFa.který již má problém s radiem vyřešen.
Chtel bych se zeptat jestli je velký zvukový rozdíl /dynamika,basy ap./
mezi AVICEM D3 a JVC KW-XG701.Avica mám nyní v autě a hraje opravdu super.Líbí se mi i různé možnosti nastavení zvuku.Jelikož navigaci nepotřebuji a také se bojím že by se někomu zalíbil,tak uvažuji právě o JVC.
Jak tedy hraje je to srovnatelné ?
Dík.
Mako 2.2 CRDI AT cip.
JVC hraje velmi dobře ... má i solo regulovatelný výstup na subwoofer ... myslím že je to nesrovnatelné s původním origo radiem ... na JVC se i definuje zda máte výkonné 50W repro nebo normál ... má to basy, středy a výšky odděleně a ještě LOUDNES takže zvuk jak si kdo řeknete ...

jestli ale je srovnatelné s Avicem ? asi ano ... rozhodně to není nikterak slyšitelně horší, ale nejsem hifista ... tak mě prosím nebijte ...

bližší info o možnostech nastavení zvuku na JVC viz manuál : http://jvcmobile.co.uk/documents/products/KW-XG701.pdf
Hyundai iX35 Premium 4x4 135 kw Sirius Silver 05/2011
Hyundai iX20 Comfort 1.4CVVT 16V digi A/C 04/2011
Hyundai H1 Tour 8 míst. 2.5CRDi ESP 04/2010

Hyundai SantaFe 2.2CRDi silver MT Dynamic 4x4 09/2006-04/2011
Hyundai Getz 1.1 Dynamic A/C 01/2008-04/2011
Kaproman
Příspěvky: 6
Registrován: 03 led 2008, 13:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kaproman »

SuperMUF píše:
Kaproman píše:Děkuji SuperMUF. A co říkáš na tohle ??? http://www.megafoto.cz/kenwood-dpx701u.html
nakonec jsem se rozhodoval mezi Kenwoodem 502 a 701 a tím JVC ale vyhrálo JVC...

jinak výborná volba ... to moje JVC umí s origo Bluetooth modulem na displeji radia ukázat jméno ze seznamu, Kenwood jen číslo a to rozhodlo ...

navíc 701 už je starší model, to 502 je z novější generace ... ( 701 se prostě už jen doprodává )

mrkni sem : www.autoradio-prodejce.cz
Díky moc. :wink:
Mako
*
Příspěvky: 26
Registrován: 24 říj 2006, 08:13

Příspěvek od Mako »

Tak ho zkusím a pak dám vědět
Docela tam pasuje
Taky dík za info
Mako 2.2CRDI AT 180k
dusan
*
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2008, 19:18
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek od dusan »

Nechci zakládat nové téma pro takovou prkotinu, tak se zaptám zde. K navigaci AVIC je ovládací černý kolíček a zřejmě jeho držák-červený - nevíte někdo zda to někam poplíž avicu zapadá, kde to má být umístěno. Dík
Uživatelský avatar
Zdeněk ČB
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2006, 17:28
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Zdeněk ČB »

Nazdárek,
v Makru (ale mají to i jinde) teď bude akce na MP4 přehrávač Evolve Clever 4 GB. Krom jiného to má vestavěný FM vysílač, který umožňuje přehrávané naladit na libovolném rádiu.
Docela by to pořešilo absenci USB či kartového slotu na originálním rádiu. Proto se chci zeptat: máte někdo nějakou zkušenost s podobným zařízením? Je ten přenos přes FM dostatečný, aby se to alespoň dalo poslouchat?
Dík za názory.
2002-2006 SF 2,00 CRDi dynamic Black
2006-? New SF 2,2 VGT elegance A/T Blue titanium MY 2007
Uživatelský avatar
santafe007
**
Příspěvky: 122
Registrován: 06 bře 2007, 16:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od santafe007 »

Zdeněk ČB píše:Nazdárek,
v Makru (ale mají to i jinde) teď bude akce na MP4 přehrávač Evolve Clever 4 GB. Krom jiného to má vestavěný FM vysílač, který umožňuje přehrávané naladit na libovolném rádiu.
Docela by to pořešilo absenci USB či kartového slotu na originálním rádiu. Proto se chci zeptat: máte někdo nějakou zkušenost s podobným zařízením? Je ten přenos přes FM dostatečný, aby se to alespoň dalo poslouchat?
Dík za názory.
zkusenost nemam, ale zni to zajimave. Asi zajedo do Makra pro vody a zkouknu to :)
Jak je cena?

Ale proc si jeste nevyreklamoval to puvodni radio? Daji Ti nove podobne, uz s USB!!! Podsvetleni sice porad nouze ale jinak super. Jak jsem psal drive. Je tam i foto :)

PS: co Tva N1 nedrnci :)))
Santa FE 2.2CRDi VGT Elegance AT
http://www.cydonia.cz
Uživatelský avatar
Zdeněk ČB
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2006, 17:28
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Zdeněk ČB »

santafe007 píše:
Zdeněk ČB píše:Nazdárek,
v Makru (ale mají to i jinde) teď bude akce na MP4 přehrávač Evolve Clever 4 GB. Krom jiného to má vestavěný FM vysílač, který umožňuje přehrávané naladit na libovolném rádiu.
Docela by to pořešilo absenci USB či kartového slotu na originálním rádiu. Proto se chci zeptat: máte někdo nějakou zkušenost s podobným zařízením? Je ten přenos přes FM dostatečný, aby se to alespoň dalo poslouchat?
Dík za názory.
zkusenost nemam, ale zni to zajimave. Asi zajedo do Makra pro vody a zkouknu to :)
Jak je cena?

Ale proc si jeste nevyreklamoval to puvodni radio? Daji Ti nove podobne, uz s USB!!! Podsvetleni sice porad nouze ale jinak super. Jak jsem psal drive. Je tam i foto :)

PS: co Tva N1 nedrnci :)))

cena 1699 bez, 2021 s DPH
původní rádio jsem reklamovat nezkoušel, funguje. Myslíš, že když řeknu, že chci jiné, že mi ho bez říkání vymění?

Přepážka je po prvotním dodělání a vytunění stále v pohodě (pokud tedy myslíš přepážku). Jen jsem musel jednou promáznout ty kolíky co se zasunujou do těch gum.
2002-2006 SF 2,00 CRDi dynamic Black
2006-? New SF 2,2 VGT elegance A/T Blue titanium MY 2007
Uživatelský avatar
Zdeněk ČB
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2006, 17:28
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Zdeněk ČB »

Zdeněk ČB píše:Nazdárek,
v Makru (ale mají to i jinde) teď bude akce na MP4 přehrávač Evolve Clever 4 GB. Krom jiného to má vestavěný FM vysílač, který umožňuje přehrávané naladit na libovolném rádiu.
Docela by to pořešilo absenci USB či kartového slotu na originálním rádiu. Proto se chci zeptat: máte někdo nějakou zkušenost s podobným zařízením? Je ten přenos přes FM dostatečný, aby se to alespoň dalo poslouchat?
Dík za názory.
Tak už to vím.
Přátelé tudy cesta nevede.
Přehrávač v pohodě, ale to z...... rádio má takovou citlivost, že tam není jediná frekvence volná. Když už se najde něco s minimálním rušením v té dané lokalitě (pravděpodobně při cestování se to změní) není výkon té MP4 až tak vysoký, aby to byl čistý poslech. Hraje to kvalitně, když se ta MP4 přidrží u antény, což za jízdy není až tak dobře možné. :(
Kdyby to rádio mělo alespoň AUX vstup. Nevíte někdo o schovaném kablíku za rádiem, na který by se to dalo připojit?
2002-2006 SF 2,00 CRDi dynamic Black
2006-? New SF 2,2 VGT elegance A/T Blue titanium MY 2007
Uživatelský avatar
Motorsport
**
Příspěvky: 114
Registrován: 24 říj 2007, 22:45
Kontaktovat uživatele:

2DIN rádio + vstupy pro stávající rádio

Příspěvek od Motorsport »

Rozšiřujeme sortiment a máme v nabídce 2DIN rádia a další doplňky:

JVC KW-XG 701 + montážní rámeček = 7.299,- Kč (Adaptér propojení tlačítek na volantu pro JVC je zatím ve stádiu vývoje.)

Kenwood DPX-502U + montážní rámeček + adaptér propojení tlačítek na volantu, včetně kabelové redukce Hyundai - ISO = 7.999,- Kč

Clarion DUZ-388RMP + montážní rámeček + adaptér propojení tlačítek na volantu, včetně kabelové redukce Hyundai - ISO = 7.999,- Kč

Kenwood KOS-A200 - vstupy USB + 2x AUX + iPod + CD changer pro standardní rádio = 3.499,- Kč
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

Tak ja sem nakonec svuj problem poresil koupi AVIC-D3 a musim rici ze rozdil je hooodne znat. Hlavne pri doladeni EQ a loudnes na low a je to opravdu parada, aspon tedy v sonate kde je tusim stejnej chrchlak jako v SF. Rekl bych i ze ten kdo nepotrebuje byt "muzikant" a hrat nekde na louce ze ani neni treba woofer. Ale fakt zustava ten ze pioneer to ma oladene hezky a po strance zvuku se da jen poklonit. Na to ze jsem si myslel ze v sonate budou nejaky chrchlaky a ze to bude treba casem jeste polepsit tak nic takoveho treba neni:)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
djbb
*
Příspěvky: 16
Registrován: 27 čer 2008, 13:46

Příspěvek od djbb »

Problem s vypinanim radia ( alebo samozapinamim) je vyrobna vada radia. Import o tom vie, ale nepovie. Busines!!!
Uživatelský avatar
santafe007
**
Příspěvky: 122
Registrován: 06 bře 2007, 16:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od santafe007 »

djbb píše:Problem s vypinanim radia ( alebo samozapinamim) je vyrobna vada radia. Import o tom vie, ale nepovie. Busines!!!
PRED ROKEM JSEM SI UZIL SVE...
DNEM MAM NOVE KONCERNOVE, ASI PROTEKCNI, A JIZ MAPROSTA SPOKOJENOST!

FOTO VIZ PREDCHOZI PRISPEVKY...
Santa FE 2.2CRDi VGT Elegance AT
http://www.cydonia.cz
ivanmart07
Příspěvky: 3
Registrován: 21 zář 2008, 09:40

Příspěvek od ivanmart07 »

Ahoj,

práve som manželke kúpil nové Santa Fe a rád by som vymenil orig. rádio za niečo lepšie. Podľa diskusie som usúdil, že navigácia tam nechcem. Potreboval by som ale aby to bolo prepojené s ovládanim na volante. Našiel som tu ponuku od Motorspotra na Kenwood DPX-502U, v najbližšej dobe by malo byť už Kenwood DPX-503U. Rádio si viem zakúpiť aj sám, montáž zvládnem, len by som potreboval poradiť kde kúpiť din 2 rámik a adaptér pre ovládanie na volante. Najlepšie v SR, prípadne zaskočím aj do ČR, veď motor treba zabehnúť.

Ďakujem
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“