Chci si koupit coupe 97"

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

black_sheep napsal....S tim volantem - zalezi na okolnostech, ja budu mit 150 000 a volant je uplne peknej :-) a videl jsem i jedno s 200 a interier opet netknuty, coz me fakt sokovalo.. navic to byl sluzebak, jedina vada - propaleny sedacky od vajglu :-)

jo jo te je pravda taky mam volant jako novej ale třeba jen u spod volantu ho mam sešoupanej, protože jak nastupuju do auta vždy o něho zavadím nohou
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Reklama
 

Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

tak zitra se tam jedu podívat tak držte palečky přidám sem pak fotky
luckyn7
*
Příspěvky: 28
Registrován: 08 bře 2008, 20:43
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luckyn7 »

zdenek17:
koukám, že jsem trošku zaspal, ale k tomu autu.., když jsem si já.., asi před dvouma měsícema, možná třema sháněl Coupéčko, tak jsem taky narazil na tento inzerát, co jsi uváděl- já už nevím, na začátku a tak jsem nemeškal, napsal mejl, přišla celem v pořádku odpověď, tak jsem zase nemeškal a zkoušel stánout cenu.. cena byla asi 79 tis. a byl by ochotnej jít o 10 tis. míň.., myslím si, že to auto nebude úplně OK, ale to je pouze můj názor a asi bych se kouknul i po jiných a nechytnul se hned na první nabídku, což už ti tady radili jiný. A ty Km? Opravdu bych jim také nevěřil, což se přikláním k ostatním.. Ber to trošku s rezervou, protože jsem neměl zase takovou možnost to auto prolést. A mně poslaná nabídka je asi tři měsíce zpět. Tááá, když to teď po sobě čtu, tak mě napadá, jestli jsem ti vůbec nějakým způsobem pomohl :roll:
Schopný tvoří, neschopný poučuje..
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

tak jsem se byl na to podívat a děs, přední kapota křivá, u tlumiče popraskaný dřžák, pod kapotou rez
luckyn7
*
Příspěvky: 28
Registrován: 08 bře 2008, 20:43
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luckyn7 »

zdenek17:
tak to bych opravdu nebral. Na ty fotky se nedá vůbec spoléhat, ale to je klasika.
Schopný tvoří, neschopný poučuje..
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

ale teď sem našel jiný z mostu tak se tam pojedu e středu podívat
http://www.tipcar.cz/hyundai/hyundai-co ... 04006.html
luckyn7
*
Příspěvky: 28
Registrován: 08 bře 2008, 20:43
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luckyn7 »

zdenek17:
a psal jsi tam? Já jenom, aby jsi tam nepřijel a nezjistil, že ta cena je o deset víc, než uvádí na netu, protože co jsem si to teď prolítnul, tak tam čtu: možnosti financování: leasing, spotřebitelský úvěr.., aby ta cena nebyla práve k tomu leasingu a td. Za hotové to může být takovej obchodní tah, takže si dej bacha. Trošku do obchodu dělám.. Ale nechci zase strašit a třeba v tomhle případě jenom tlachám.
Schopný tvoří, neschopný poučuje..
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

ja jim tam zitra zavolam ale tohle vypada dobre ne?
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

luckyn7 píše:zdenek17:
a psal jsi tam? Já jenom, aby jsi tam nepřijel a nezjistil, že ta cena je o deset víc, než uvádí na netu, protože co jsem si to teď prolítnul, tak tam čtu: možnosti financování: leasing, spotřebitelský úvěr.., aby ta cena nebyla práve k tomu leasingu a td. Za hotové to může být takovej obchodní tah, takže si dej bacha. Trošku do obchodu dělám.. Ale nechci zase strašit a třeba v tomhle případě jenom tlachám.
jj skoro si myslim ze to tak bude.. jinak si neumim vysvetlit ze takova nabidka by tam byla tak dlouho.. toho auta uz jsem si vsiml davnoa cekal jsem ze bude do tydne pryc.. ale je tam porad tak je to divne...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

nu zavolam a uvidim treba uz tam neni a zapomeli to vymazat hlavne je dobry ze tam je ta servisni knizka takze by kecat nemeli ne?
luckyn7
*
Příspěvky: 28
Registrován: 08 bře 2008, 20:43
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luckyn7 »

zdenek17:
vypadá pěkně, ale zase jsou to jenom fotky :? a jak je vidět, tak ty fotky maj účelově takovu mizernou kvalitu, aby člověk nic nepoznal. Opravdu si tam cinkni ať nejsi zklamanej. A jak píše black_sheep, jestli je tam ta nabídka delší dobu, tak to bude víc než pravděpodobné s tou cenou.
Schopný tvoří, neschopný poučuje..
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

jako po dnesku kdyz jsem byl v te praze jsem si rekl ze mam smulu jsem se tesil ze uz ho bdu mit a ono nic a ted tohle tak doufam ze to vyjde
luckyn7
*
Příspěvky: 28
Registrován: 08 bře 2008, 20:43
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luckyn7 »

zdenek17:
ono to zklame, ale neuchvátej to, aby jsi pak nelitoval, projdi si víc coupátek ať máš z čeho vybírat. Neboj, určitě ho seženeš a pak budeš řádit :D
Schopný tvoří, neschopný poučuje..
Uživatelský avatar
zdenek17
**
Příspěvky: 174
Registrován: 14 bře 2008, 19:04
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zdenek17 »

jako kdyz jsem si s nim dneska projel tak to byla parada i na ten stav krasne zivy i nad ocekavani
Odpovědět

Zpět na „COUPE“