(/-/) Accent 2002 styling .:news:.

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

díky moc kluci, pokud se mi povede sehnat všechny potřeby návod jistě udělám, hlavním problémem zůstávají ty kruhy, zdeněk mi zkušebně něco objedná z sharkracingu a pokud ta věc dorazí, půjdou na řadu další včetně angel eyes a kdyby to nevyšlo tak se to dá vyrobit, takže návod si ymslím bude :) :wink:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Reklama
 

Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od omartinek »

Teda tam jsou nadherny kousky,jeste aby se tam clovek vyznal a nebylo to v angline.Proc nemuzou byt nejaky takovy obchody taky u nas?Ty kliky jak vnitrni a vnejsi jsou nadherny.
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

Zdravím všechny kolegy hyundaijáky :)
po dlouhé době bych tu měl novinky, sice věci už mám doma celkem dlouho ale ne a ne se dokopat k tomu je sem hodit, znáte to :D
takže mám nějaké nové zboží od zděnka viz. fotky, jedná se o vnitřní kliky, nápis verna (accent v korejštině se tak jmenuje), dále angel eyes kruhy, vystřelovací klíč a konečně carbonová hlavice řadičky :)
v čem vás musím zklamat tak je že na svém místě je zatím jen řadička, protože ta už potřebovala výměnu, abych vysvětlil ten karbon, tak karbon by mě být ve finále po celém interiéru, ruční brzda, pedály, létkové výplně dveří a sem tam ještě někde občas :)
zatím jsem teda víc nenainstaloval, což by se ale v létě mělo změnit, za necelé dva měsíce začínám dělat řidičák a tudíž budu přes léto pečlivě makat, zatím auto stojí hezky v garáži a občas s ním vyjede mamka, takže nechci aby mi nové věcičky hned "ošoupala" :D
zde fotky: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ale abych vás přeci jen nezklamal že nic nedělám tak něco přeci jen, odjakživa se mi příliš dvakrát nelíbila mlhovka umístěná v nárazníku, tak jsem se rozhodl že když budu mít nová světla tak proč něco neudělat s tímhle tudíž sjem se rozhodl jí zadělat, mlhovka se přesune do hlavního světla místo jedné couvačky a díra se zahladí(za pomoc kolem toho děkuji rastymu) sice jsem to ještě nedokončil ale alespoň vám ukážu jak váš accent vypadá bez nárazníku :) Obrázek Obrázek Obrázek
Prozatím vše, doufám že až budu psát příště bude hotovo :) jinak další a hlavní plán je vzít hunáče k panu klempířovi (kdybyste o někom šikovném z okolí prahy nebo středních čech věděli byl bych rád za info), jelikož nám začaly lehce kvést zadní lemy ze vnitř a pár malých místeček a nakonec aby nám zadělal boční blinkry, toť zatím vše :)
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
CentriFUGA
*
Příspěvky: 90
Registrován: 20 bře 2008, 22:31
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CentriFUGA »

lidi, když sme u těch dodělávek a tak koukněte se na tenhle můj dotaz prosím:-) ... díky
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=8342
Hyundai Accent Edition 2000; 1.3i 12V 63kW; r.v. 2000
JAWA 350/640-0-00 SPORT, r.v. 1992 - probíhá renovace
ČZ 125/453.05 De Luxe, r.v. 1965
Uživatelský avatar
omartinek
**
Příspěvky: 152
Registrován: 20 kvě 2007, 20:58
Bydliště: Bechyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od omartinek »

Ty vnitřní kliky na Accentika jsou nadherny. Ale co jsem kouka,l Zdenek uz je na strankach nema. :-( Na kolik vysly?
Hyundai Accent GLS 1,5 12V 66kW, r.v 2001, klima, ABS, centrál, 2x airbag, modrá metalíza, el.okna + zrcátka + anténa, mlhovky, loketní opěrka, sportovní pedály, dětská autosedačka :-)
Uživatelský avatar
TechGen
**
Příspěvky: 217
Registrován: 28 lis 2007, 18:58
Bydliště: SVK, Big Šariš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TechGen »

Byt na Tvojom mieste tak vyberiem aj ten zadny kovovy naraznik a absorbery narazov, vycistim ich od hrdze a aspon dvakrat streknem. Ja som to tak spravil, ked som dopasovaval predny - je na nom sest striekanych vrstiev. Skratka sa na to nedalo divat.

A pripajam sa k nazoru ze tie doplnky vyzeraju velmi dobre.
Červené superžihadlo Accent 1,5 12V 1996 (audio drvič okien - 1390 W)
http://www.hitechweb.genezis.eu/?page=_fcc1.htm
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Kubin píše:Zdravím všechny kolegy hyundaijáky :)
po dlouhé době bych tu měl novinky, sice věci už mám doma celkem dlouho ale ne a ne se dokopat k tomu je sem hodit, znáte to :D
takže mám nějaké nové zboží od zděnka viz. fotky, jedná se o vnitřní kliky, nápis verna (accent v korejštině se tak jmenuje), dále angel eyes kruhy, vystřelovací klíč a konečně carbonová hlavice řadičky :)
v čem vás musím zklamat tak je že na svém místě je zatím jen řadička, protože ta už potřebovala výměnu, abych vysvětlil ten karbon, tak karbon by mě být ve finále po celém interiéru, ruční brzda, pedály, létkové výplně dveří a sem tam ještě někde občas :)
zatím jsem teda víc nenainstaloval, což by se ale v létě mělo změnit, za necelé dva měsíce začínám dělat řidičák a tudíž budu přes léto pečlivě makat, zatím auto stojí hezky v garáži a občas s ním vyjede mamka, takže nechci aby mi nové věcičky hned "ošoupala" :D
zde fotky: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ale abych vás přeci jen nezklamal že nic nedělám tak něco přeci jen, odjakživa se mi příliš dvakrát nelíbila mlhovka umístěná v nárazníku, tak jsem se rozhodl že když budu mít nová světla tak proč něco neudělat s tímhle tudíž sjem se rozhodl jí zadělat, mlhovka se přesune do hlavního světla místo jedné couvačky a díra se zahladí(za pomoc kolem toho děkuji rastymu) sice jsem to ještě nedokončil ale alespoň vám ukážu jak váš accent vypadá bez nárazníku :) Obrázek Obrázek Obrázek
Prozatím vše, doufám že až budu psát příště bude hotovo :) jinak další a hlavní plán je vzít hunáče k panu klempířovi (kdybyste o někom šikovném z okolí prahy nebo středních čech věděli byl bych rád za info), jelikož nám začaly lehce kvést zadní lemy ze vnitř a pár malých místeček a nakonec aby nám zadělal boční blinkry, toť zatím vše :)
Až budeš mít funkční ten vystřelovák tak dej vědět,taky o něm uvažuji
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“