cena převodovky

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Max
Příspěvky: 7
Registrován: 12 led 2006, 12:12
Bydliště: Litomyšl

cena převodovky

Příspěvek od Max »

Nevite nekdo za kolik se pohybuje prevodovka na Lantru 95. 1,6 16 V nebo pripadna oprava,nejak mi to cim dal tim vic v ni chrasti a pokud vytocim dvojku,pri razeni tretiho stupne to spocita zuby
Reklama
 

Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Pokud nastartujes a motor i prevodovka jsou studeny a "chrasti" a pri seslapnuti spojky ti to prestane chrcet,je v haji treti synchron (zrejme treti,kdyz ti to jde pres zuby z dvojky na trojku).Opravit se to neda a jezdit se s tim da.Musis radit opatrnejc a vymen olej v prevodovce (75w - 90).Jinak prevodovku urcite shanej jinak nez novou...
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

jj synchrony, pokud jen jedno kolo, tak asi 6-7 táců i s prací.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

g-test píše:Pokud nastartujes a motor i prevodovka jsou studeny a "chrasti" a pri seslapnuti spojky ti to prestane chrcet,je v haji treti synchron (zrejme treti,kdyz ti to jde pres zuby z dvojky na trojku).Opravit se to neda a jezdit se s tim da.Musis radit opatrnejc a vymen olej v prevodovce (75w - 90).Jinak prevodovku urcite shanej jinak nez novou...
A proč by se to nedalo opravit?Je to známá bolest . Výměna synchronů u modelu 91-95 je v průměru po 80 000km, záleží, jak to kdo huntuje.
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

No,nevim me to trosicku delalo na Sonate a ve dvouch servisech mi rekli ze se to neda opravit...
V tom pripade,pokud se da...kolik stoji vymena na Lantru 90-95?
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

před pěti lety třetí synchron asi 6000kč .. vše. Převodovka se nedemontuje z auta, pouze se rozpůlí, tak mi to řekli po opravě.
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Tak za 6000,- si sezenu jinou...
Lantra GLS 94´ 1.6i 16V DOHC, 114 HP
Sluzebni:
Renault Master 06' 2.5 Dci
Renault Clio 04',1.2 8V
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No jo ted :D , ale před pěti lety byla i z vrakáču drahá,
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

To se musí každý rozhodnout, jestli generálku se zárukou, nebo použitá bez a možná O.K :(
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

doporucuju taky menit prevodovej olej.. stoji to sice 700,- myslim, ale co mi ho vymenili tak to radi 100x lip! teda i predtim to radilo krasne, ale od ty doby jde lip radit zpatecka jak po masle, ktera trosku delala problemy! :wink:
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“