Zadní ostřikovač

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Zadní ostřikovač

Příspěvek od dzakobo »

Ahoj mam na vas dotaz. Z niceho nic mi prestal fungovat zadni ostrikovac.po nejaky dobe jsem ho zkusil a jako zazrakem opet fungoval,ale jenom chvilku. potom zase prestal jit..vubec netusim cim to muze byt.motorek bezel a strikal v pohode!diky za radu
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Reklama
 

Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Možná budou zaoxydované někde kontakty.Zkus pročistit konektory.Může to být taky v zapínacím tlačítku.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

jo to je mozny,ze u toho motorku co ovlada zadni ostrikovac to muze byt orezly..kdyz jsem menil nadrzku,tak se mi povedlo do nej nalit trochu vody..melo by to jit normale oskrabat treba sroubovakem ne?A nejaky doporuceny pripravek na docisteni?Pomuze treba Contact cleaner?:o)
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Já nevím.Toto konkrétně neznám.Ale podle názvu to vypadá,že jo.Jinak já na to používám WD a to účinné je.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

jo melo by to byt neco jako WD...nekdy jsem to dostal,tak uvidim co to provede. a pripadne kdyby ne,kde bych mel hledat jeste chybu?Divny je ze to chvilku strikalo a pak zase nic...je to zvlastni..
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

No,pokud motorek běží a neostřikuje,tak je pravděpodobně ucpané sítko.Loni jsem to taky řešil.A pokud motorek neběží,tak to bude někde ten kontakt,nebo špatná kostra.Taky může být vadný motorek.Doporučuju to tam pořádně prohlídnout. a proměřit.Akorát,že se k tomu špatně dostává.Já jsem musel sundat kolo a podběh abych se dostal k ostřikovači a k motorku.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

jo to uz jsem mel rodelany.menil jsem totiz tu nadobku,byla praskla....tak ono je mozny,ze to orezlo a nema to kontakt,protoze kdyz jsem to menil,tak mi myslim do toho kontaktu natekla nejaka voda..tak doufam,ze to bude tim,ale kdyz to strikalo,tak to bylo vpohode a bodel tam asi nebude,protoze to by motorek jel a ted neostrikuje..takze to bude bud ten kontakt a nebo motorek..tak snad to bude jen kontakt...
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Já si taky myslím,že to bude kontakt.Zaměřil bych se na ten konektor.Do něho jdou dost tenké drátkyA u mě už byly ty drátky i docela(jak bych to nazval) načaté.Docela jsem měl strach,že je poruším,když jsem to rozdělával.Nejlepší je to proměřit.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

zkusim se na to mrknout!co jsem to predtim delal,tak draty byly O.K. nikde z nich nebyla strzena omotavka,ale clovek nikdy nikdo nevi..dikes za rada!:o)
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“