Sen,který bude ralizován

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

tvist
*
Příspěvky: 72
Registrován: 29 čer 2007, 23:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Sen,který bude ralizován

Příspěvek od tvist »

Zdravím všechny majitele autem s velkým H

Na dnešek se mi zdál sen o mém autíčku.Takže ho budu dneska realizovat.Jedná se o drobnou úpravu předního blatníku.Nafotím a dám se fotky,kdyby někdo projevil zájem o to,si taky trošku poladit vizuélně svého drahouška.Tak mi držte palce a zatím čauec............ :D


r.v. 1998 1,3i 12V Hyundai Accent
Hyundai.........I love it

1,3i 12V r.v.1998
Reklama
 

Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Re: Sen,který bude ralizován

Příspěvek od tom.rockys »

tvist píše:Zdravím všechny majitele autem s velkým H

Na dnešek se mi zdál sen o mém autíčku.Takže ho budu dneska realizovat.Jedná se o drobnou úpravu předního blatníku.Nafotím a dám se fotky,kdyby někdo projevil zájem o to,si taky trošku poladit vizuélně svého drahouška.Tak mi držte palce a zatím čauec............ :D


r.v. 1998 1,3i 12V Hyundai Accent
povídej co plánuješ jsem zvědavej :wink:
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Uživatelský avatar
Kámen_Dave
**
Příspěvky: 294
Registrován: 22 čer 2006, 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kámen_Dave »

Nejen ty, taky jsem jedno velké ucho, teda oko. :shock: :shock: :shock:
Accent GLS 1,3 12V, 3-dv, ??/1997 ND
Accent GLS 1,5 12V, 5-dv, 11/1999


Obrázek

www.3nectuningclub.cz
tvist
*
Příspěvky: 72
Registrován: 29 čer 2007, 23:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

mOŽNÁ BLBOST ALE...?

Příspěvek od tvist »

no tak.plánuju sundat celej přední nárazník.ten nosnej sloupek a všechno kovový natřít industrole,kvůli rzy atd....no a jak je díra na chladiči,tak tam prdnout tahokov,jak je pak ta druhá díra ta větší vespod nárazníku,tak ji krapet zvětšita tu prostřední špriclu takjy odříznout a dát tam tahokov.pak sou zde díry od mlhovek,jelikož nemám mlhovky,tak tam prdnu tahokov taky.Hele je to možná blbost,ale zase to bude vypadat úplně jinak.Pak sem hodím foto.Možná z toho dělám velkou operaci,ale mám radost,když si na autě můžu udělat něco sám.....
_________________
Hyundai.........I love it
Hyundai.........I love it

1,3i 12V r.v.1998
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Re: mOŽNÁ BLBOST ALE...?

Příspěvek od tom.rockys »

tvist píše:no tak.plánuju sundat celej přední nárazník.ten nosnej sloupek a všechno kovový natřít industrole,kvůli rzy atd....no a jak je díra na chladiči,tak tam prdnout tahokov,jak je pak ta druhá díra ta větší vespod nárazníku,tak ji krapet zvětšita tu prostřední špriclu takjy odříznout a dát tam tahokov.pak sou zde díry od mlhovek,jelikož nemám mlhovky,tak tam prdnu tahokov taky.Hele je to možná blbost,ale zase to bude vypadat úplně jinak.Pak sem hodím foto.Možná z toho dělám velkou operaci,ale mám radost,když si na autě můžu udělat něco sám.....
_________________
Hyundai.........I love it
jasný tak ať se ti to podaří a hoď sem pak to foto :wink:
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Nějak takhle? :) Teda bez té střední špricle....

Obrázek

je to stará fotka, už je jiný rámeček SPZ a další věci, ale tahokov zůstal stejný....
až budeš ten tahokov přidělávat, sežeň si dobrý lepidlo na plasty, blbě to na tom nárazníku drží :wink:
Naposledy upravil(a) draceq dne 06 dub 2008, 12:03, celkem upraveno 1 x.
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
tvist
*
Příspěvky: 72
Registrován: 29 čer 2007, 23:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: mOŽNÁ BLBOST ALE...?

Příspěvek od tvist »

tom.rockys píše:
tvist píše:no tak.plánuju sundat celej přední nárazník.ten nosnej sloupek a všechno kovový natřít industrole,kvůli rzy atd....no a jak je díra na chladiči,tak tam prdnout tahokov,jak je pak ta druhá díra ta větší vespod nárazníku,tak ji krapet zvětšita tu prostřední špriclu takjy odříznout a dát tam tahokov.pak sou zde díry od mlhovek,jelikož nemám mlhovky,tak tam prdnu tahokov taky.Hele je to možná blbost,ale zase to bude vypadat úplně jinak.Pak sem hodím foto.Možná z toho dělám velkou operaci,ale mám radost,když si na autě můžu udělat něco sám.....
_________________
Hyundai.........I love it
jasný tak ať se ti to podaří a hoď sem pak to foto :wink:

Díkes.Prosím tě.koukal sem na tvůj blog.Máš na té Lantře pěkný přední nárazník.Kdepak se dá takovej sehnat?Dalo by se i na Accenta??
Hyundai.........I love it

1,3i 12V r.v.1998
tvist
*
Příspěvky: 72
Registrován: 29 čer 2007, 23:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvist »

draceq píše:Nějak takhle? :) Teda bez té střední špricle....

Obrázek

je to stará fotka, už je jiný rámeček SPZ a další věci, ale tahokov zůstal stejný....
až budeš ten tahokov přidělávat, sežeň si dobrý lepidlo na plasty, blbě to na tom nárazníku drží :wink:

Tak nějak bych si to představoval.Moc pěkné to máš.Ale nejsem kopka.Prostě mě to napadlo.Můžu to přidlat tou pistolj,jak se do ní dávajíé ty válečky????
Hyundai.........I love it

1,3i 12V r.v.1998
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Re: mOŽNÁ BLBOST ALE...?

Příspěvek od tom.rockys »

tvist píše:
tom.rockys píše:
tvist píše:no tak.plánuju sundat celej přední nárazník.ten nosnej sloupek a všechno kovový natřít industrole,kvůli rzy atd....no a jak je díra na chladiči,tak tam prdnout tahokov,jak je pak ta druhá díra ta větší vespod nárazníku,tak ji krapet zvětšita tu prostřední špriclu takjy odříznout a dát tam tahokov.pak sou zde díry od mlhovek,jelikož nemám mlhovky,tak tam prdnu tahokov taky.Hele je to možná blbost,ale zase to bude vypadat úplně jinak.Pak sem hodím foto.Možná z toho dělám velkou operaci,ale mám radost,když si na autě můžu udělat něco sám.....
_________________
Hyundai.........I love it
jasný tak ať se ti to podaří a hoď sem pak to foto :wink:

Díkes.Prosím tě.koukal sem na tvůj blog.Máš na té Lantře pěkný přední nárazník.Kdepak se dá takovej sehnat?Dalo by se i na Accenta??
diky .. ještě ho tam ale nemám dopasovanej .. je původně na audi A4 .. předek je stejně širokej akorát boky jsou otevřený ve většim úhlu takže to budu muset ještě dopasovat a tak no .. a možná ho spojim v jeden celek s tou mojí maskou
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Gardovič
**
Příspěvky: 177
Registrován: 15 led 2006, 17:48
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gardovič »

Mam tam taky tahokov a lepil jsem to dle dopureceni Farmare Polyretanovym lepidlem a drzi to uz rok skvele. Lepidlo koupis v kazdych stavebninach.
Hyundai Accent r.v. 98, 1.3i, 12V, socka verze-prodáno, ale sloužil perfektně.
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

neviem ale mi sme lepili tahokov na Hondu s pomcou tmelu...........tahokov sa ohol dovnutra a tam sa dal tmel...........drzi to doteraz pevne..............
Hyundai Accent 96 1,5 12V HB
Obrázek
tvist
*
Příspěvky: 72
Registrován: 29 čer 2007, 23:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

už hotovo

Příspěvek od tvist »

Zdravím.Počasí mi přálo,takže sem to zbastlil.Pral sem se s tím někdy od 13:00 skoro do teď.Nakonec sem zvolil komplet sundat,všechny kovový díli i nosník a absorbér sem vzal ocelákem,a natřel industrolem.a docela bych to doporučoval všem udělat,protože sem si vždy říkal,jak je můj hynudai libovej a nerezavej.TY vogo docela sem se divil,co tam je rzy.Všehno sem to pěkně očistil a natřel,takže to zase dlouho vydrží.Tahokov sem lepil takovou tou pistolkou na ty plastový válečky.drží to jak beton.


Mám dotaz.Pod nárazníkem je takovej polystyrén kterej má tvár nárazníku.Je tam na něco potřeba??já sem ho tam nedal..Má to na něco vliv???

A ještě něco.Neměl sem po ruce foťák,takže fotky budou nějak v tejdnu.

Hyundai ZDAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hyundai.........I love it

1,3i 12V r.v.1998
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: už hotovo

Příspěvek od Engineer »

tvist píše:.........

Mám dotaz.Pod nárazníkem je takovej polystyrén kterej má tvár nárazníku.Je tam na něco potřeba??já sem ho tam nedal..Má to na něco vliv???

A ještě něco.Neměl sem po ruce foťák,takže fotky budou nějak v tejdnu.

Hyundai ZDAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ak sa nemylim podla popisu tak by to mala byt vystuz.... ma to vliv hlavne pri narazoch. ale ddalej ku tomu povedat neviem ;) :oops:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tvist-také jsem ho nalepil tou samou tavnou pistolkou na válečky a už rok drží.Jen je potřeba to pořádně očistit od prachu.Hledal jsem fotku předku,ale nemám.Tady je alespoň kousek vidět. Obrázek
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

hezke to je to Borkove coupe :-)
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“