Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Trošku mimo téma, možná už je někde odpověď. Kdo mi může povolit html v profilu? Jde mi čistě o odkazy na spotřebu.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Rudolf píše:Trošku mimo téma, možná už je někde odpověď. Kdo mi může povolit html v profilu? Jde mi čistě o odkazy na spotřebu.
Nejjednodušší je použít BBCode Img nebo URL. Já to mám nějak takto:

Kód: Vybrat vše

[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/221420.html][img]http://images.spritmonitor.de/221420_5.png[/img][/url]
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Tringi píše:
Rudolf píše:Trošku mimo téma, možná už je někde odpověď. Kdo mi může povolit html v profilu? Jde mi čistě o odkazy na spotřebu.
Nejjednodušší je použít BBCode Img nebo URL. Já to mám nějak takto:

Kód: Vybrat vše

[URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/221420.html][img]http://images.spritmonitor.de/221420_5.png[/img][/url]
Děkuji mnohokráte.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

spotreba

Příspěvek od adam221 »

Caute, kto jazdite v BA s CDRI? Lebo vseci tu pisete ze vam diesle papaju tak 4,6 - 5,5... Aj ked jazdim akokolvek kludne, tak 30% cez obchvaty tak mam priemernu spotrebu podla PP 6.0 - 6.2L... Ked som to isiel prepocitat podla nabehanych km, a natankovaneho tak mi vyslo o 0.5l viac :(
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: spotreba

Příspěvek od Mexican »

adam221 píše:Caute, kto jazdite v BA s CDRI? Lebo vseci tu pisete ze vam diesle papaju tak 4,6 - 5,5... Aj ked jazdim akokolvek kludne, tak 30% cez obchvaty tak mam priemernu spotrebu podla PP 6.0 - 6.2L... Ked som to isiel prepocitat podla nabehanych km, a natankovaneho tak mi vyslo o 0.5l viac :(
netrap sa.. ja mam elkovu spotrebu cosi pod 5,1 za cca 15 000 km.. ak jazdim Brno centrum, tak pod 6 litrov s nedostanem ani nahodou. on zalezi aj ako dlho jazdis, mozno ak by si rano nastartoval a vecer vypol bez vychladnutia, bolo by to lepsie.. ked jazdim v Brne tak jazdy cca 6-10 km a to je na nizku spotrebu masaker.. pri benzine by to vsak bolo cca o 1l az 1,5 l viac (7-7,5)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

spotreba

Příspěvek od adam221 »

Ved to je jasne... Ja som bol v tom, ze ked pises 5,1L tak to mas aj s tym Brnom :)) Inac nevies nahodou ake to ma rozvody? Ci to ma retaz alebo remen? a,
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: spotreba

Příspěvek od tom »

adam221 píše:Ved to je jasne... Ja som bol v tom, ze ked pises 5,1L tak to mas aj s tym Brnom :)) Inac nevies nahodou ake to ma rozvody? Ci to ma retaz alebo remen? a,
Nesmrtelný řetěz s napínákem... :lol:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: spotreba

Příspěvek od Mexican »

adam221 píše:Ved to je jasne... Ja som bol v tom, ze ked pises 5,1L tak to mas aj s tym Brnom :)) Inac nevies nahodou ake to ma rozvody? Ci to ma retaz alebo remen? a,
ano, 5,1 celkova priemerna teda Brno a mimomesto (vratane dialnic).. ako spominal tom, je tam retaz ktora sa len kontroluje a napina.. len netusim kolko to ma kladiek, ale beztak to bude furt uplne o inomako keby tam bol rozvodovy remen
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

VÁŽNĚ NIKDO NECHCE ÚPLNĚ NOVÉ PIRELLI NA ACCENTA 4KS ZA 4200???
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Luboss1991
**
Příspěvky: 111
Registrován: 01 dub 2008, 14:27

Příspěvek od Luboss1991 »

Zdravim. Hned ako som sa dopocul o tomto fore tak som nevahal a hned som sa zaregistroval :wink: V novembri 2007 sme kupili accenta vo farbe neutral gray a zatial mame najazdene nieco okolo 3000km a maximalna spokojnost. :) O rok uz sa na tomto aute budem prevazat aj ja :wink:
Accent 2007 1.4Active (Neutral Gray)
Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Miros »

Všechny Vás zdravím.Jsem tu nový,i když celé forum pěčlivě sleduju už téměř rok.Postupně jsem získával názor,že až budu měnit svou R19 za mladší,bude to právě Accent.Doufám,že jsem se rozhodl dobře.No už je to jedno,v pátek bude nový mazlík v garáži.Stříbrná 1,4-Elegance.
Prodejce ještě montuje nějaké maličkosti na přání.Senzory zpátečky,zástěry,rádio.Byl jsem ho projet,no podle Vašich zkušeností jsem tedy čekla větší adrenalin.Snad se ale rozejde.Má teprve 22km.Více se rozepíšu o víkendu.Jak jsem napsal v sekci Jak dlouho jste čekali,tak u mně to byl mazec.V únoru jsem se prvně stavil v salonu.Pak ještě asi ve dvou na porovnání.Minulý týden jsem se ptal,telefonem,jak se dlouho čeká.A na víkend jsme byli pozvaní na právě dovezené,přesně pro nás.V neděli rozhodování-kde vzít a nekrást.V pondělí domluva a v úterý podepsaná smlouva.Až prodám Rendlíka,tak ještě potahy-díky Rudolfe za fotky.Ale nemůžu se dostat na stránky.No a pak ještě snad liťáky.Včera se mi zdálo,že auto plave.Prý jsou přefoukané pneu,tak uvidím.Zatím se tu mějte a zase brzy zdárek
Uživatelský avatar
peaty
**
Příspěvky: 285
Registrován: 04 led 2007, 17:19
Bydliště: Stará Turá

Re: spotreba

Příspěvek od peaty »

adam221 píše:Caute, kto jazdite v BA s CDRI? Lebo vseci tu pisete ze vam diesle papaju tak 4,6 - 5,5... Aj ked jazdim akokolvek kludne, tak 30% cez obchvaty tak mam priemernu spotrebu podla PP 6.0 - 6.2L... Ked som to isiel prepocitat podla nabehanych km, a natankovaneho tak mi vyslo o 0.5l viac :(
Asi ta teraz ukludnim. Nedavno som si vynuloval PP, a kazdy den som jazdil po Trnave kratke trasy, do 6 km. Po prejdeni 50 km v takomto rezime mi palubny PC hlasi priemernu spotrebu 7,6 :!: :? Teraz neviem ci palubak v meste tak klame, alebo je to realita. Lebo takato spotreba diesla na take male auticko, no nic moc...
peter1205 píše:
Maximálny extrém (najazdených spolu 100 km, iba po meste, stále so studeným motorom, zimné pneumatiky, otáčky medzi 2000-3500, rýchlosť max. 80 km/h, aktuálny stav tacho 2600 km): 9,5 L/100km

Tiež ma serie pomerne dosť vysoká spotreba v meste, ale už to neriešim a hádam sa to časom ešte zlepší.
Vidis Peter, tebe to zerie v meste 9,5 a vyrobca udava 8, a mne to zerie 7,6 a vyrobca udava 5,6. Pravda je niekde inde...
Obrázek
Accent 1.5 CRDi, 2007, Red Wine
Obrázek
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: spotreba

Příspěvek od hubis »

peaty píše:
adam221 píše:Caute, kto jazdite v BA s CDRI? Lebo vseci tu pisete ze vam diesle papaju tak 4,6 - 5,5... Aj ked jazdim akokolvek kludne, tak 30% cez obchvaty tak mam priemernu spotrebu podla PP 6.0 - 6.2L... Ked som to isiel prepocitat podla nabehanych km, a natankovaneho tak mi vyslo o 0.5l viac :(
Asi ta teraz ukludnim. Nedavno som si vynuloval PP, a kazdy den som jazdil po Trnave kratke trasy, do 6 km. Po prejdeni 50 km v takomto rezime mi palubny PC hlasi priemernu spotrebu 7,6 :!: :? Teraz neviem ci palubak v meste tak klame, alebo je to realita. Lebo takato spotreba diesla na take male auticko, no nic moc...
peter1205 píše:
Maximálny extrém (najazdených spolu 100 km, iba po meste, stále so studeným motorom, zimné pneumatiky, otáčky medzi 2000-3500, rýchlosť max. 80 km/h, aktuálny stav tacho 2600 km): 9,5 L/100km

Tiež ma serie pomerne dosť vysoká spotreba v meste, ale už to neriešim a hádam sa to časom ešte zlepší.
Vidis Peter, tebe to zerie v meste 9,5 a vyrobca udava 8, a mne to zerie 7,6 a vyrobca udava 5,6. Pravda je niekde inde...
To normální, že když ho vynuluješ a jezdíš od semaforu k semaforu, občas zaparkuješ a znovu jedeš, že to veme tolik. Trvá mu než to přepočítá. On bohužel ten počítač co tam máme, je úplně ořezaný...je to škoda, protože ty výstupy z něj jsou ani ne základní. Chybí mi nejvíc dlouhodobá a okamžitá spotřeba.
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Miros píše:Všechny Vás zdravím.Jsem tu nový,i když celé forum pěčlivě sleduju už téměř rok.Postupně jsem získával názor,že až budu měnit svou R19 za mladší,bude to právě Accent.Doufám,že jsem se rozhodl dobře.No už je to jedno,v pátek bude nový mazlík v garáži.Stříbrná 1,4-Elegance.
Prodejce ještě montuje nějaké maličkosti na přání.Senzory zpátečky,zástěry,rádio.Byl jsem ho projet,no podle Vašich zkušeností jsem tedy čekla větší adrenalin.Snad se ale rozejde.Má teprve 22km.Více se rozepíšu o víkendu.Jak jsem napsal v sekci Jak dlouho jste čekali,tak u mně to byl mazec.V únoru jsem se prvně stavil v salonu.Pak ještě asi ve dvou na porovnání.Minulý týden jsem se ptal,telefonem,jak se dlouho čeká.A na víkend jsme byli pozvaní na právě dovezené,přesně pro nás.V neděli rozhodování-kde vzít a nekrást.V pondělí domluva a v úterý podepsaná smlouva.Až prodám Rendlíka,tak ještě potahy-díky Rudolfe za fotky.Ale nemůžu se dostat na stránky.No a pak ještě snad liťáky.Včera se mi zdálo,že auto plave.Prý jsou přefoukané pneu,tak uvidím.Zatím se tu mějte a zase brzy zdárek
http://www.autopotahy.sk/ Fungují bez problémů
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Re: spotreba

Příspěvek od peter1205 »

peaty píše:
peter1205 píše:Maximálny extrém (najazdených spolu 100 km, iba po meste, stále so studeným motorom, zimné pneumatiky, otáčky medzi 2000-3500, rýchlosť max. 80 km/h, aktuálny stav tacho 2600 km): 9,5 L/100km

Tiež ma serie pomerne dosť vysoká spotreba v meste, ale už to neriešim a hádam sa to časom ešte zlepší.
Vidis Peter, tebe to zerie v meste 9,5 a vyrobca udava 8, a mne to zerie 7,6 a vyrobca udava 5,6. Pravda je niekde inde...
Po výmene softvéru v riadiacej jednotke mi klesla spotreba o cca 0,5 litra, ak porovnávam rovnaké podmienky jazdenia. Zatiaľ je to síce len odoka, ale myslím, že je to citeľná úspora.[/b]
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“