Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Rudolf píše:http://www.autopotahy.sk/ Fungují bez problémů
Cenník na tie autopoťahy treba dopytovať mailom ?? Pretože sa na ich webe nenachádza.
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

peter1205 píše: Cenník na tie autopoťahy treba dopytovať mailom ?? Pretože sa na ich webe nenachádza.
Ano, je to tak. Tohle mi poslali:

1 skupina : 3273-, ck / ACTIVE, SENNA , F 1.... /
2 skupina : 4451,- ck / RS DESING, SUPERB /
3 skupina : 7438,- ck / automobilová syntetická koža v kombinácii s textilným materialom z 1 a 2 skupiny /
4 skupina : 9378,- ck DYNAMIC COLLECTION
5 skupina : 11305,- ck ALCANTARA + LEATHER LOOK
6 skupina : 12 495,- ALCANTARA IL + LEATHER LOOK
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Marecek
*
Příspěvky: 37
Registrován: 21 bře 2007, 22:09

Příspěvek od Marecek »

to David: ahoj Davide, jestli jsou ty gumy ještě aktuální, měl bych zájem. Kdybys mi je dal za 4000,- s tím, že si přijedu vzal bych je..Nebo dle dohody..Dej mi vědět pls na 775627358 ty Citroenáku jeden :lol:
Kia Rio II, 1,4LX+, rv.2007, béžový interiér :-)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

takze nas Accent je 5. najpredavanejsie auto v nizsej strednej triede v CR za prvy stvrtrok 2008. Predalo sa cez 350 kusov

http://portal.sda-cia.cz/statr/2008-3.s ... ic.CZ.html

za chvilu to bude frekventovane auto.. hmm.. asi budem musiet zmenit auto.. nerad kracam s davom :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

no ale pořád to nebude jako fabie :lol: :lol: :lol: :lol:
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Rudolf píše:
peter1205 píše: Cenník na tie autopoťahy treba dopytovať mailom ?? Pretože sa na ich webe nenachádza.
Ano, je to tak. Tohle mi poslali:

1 skupina : 3273-, ck / ACTIVE, SENNA , F 1.... /
2 skupina : 4451,- ck / RS DESING, SUPERB /
3 skupina : 7438,- ck / automobilová syntetická koža v kombinácii s textilným materialom z 1 a 2 skupiny /
4 skupina : 9378,- ck DYNAMIC COLLECTION
5 skupina : 11305,- ck ALCANTARA + LEATHER LOOK
6 skupina : 12 495,- ALCANTARA IL + LEATHER LOOK
Tak já s nimi mám zatím hroznou zkušenost :? .Po několika mailech a 3 měsících urgencí,mě odpověděli univerzálním mailem s těmito všeobecnými cenami,ale ani slovo o tom,zda umí udělat ma moje auto.Posílal jsem jim i několikrát adresu s žádostí o katalog a vzorky materiálů......A NIC.Neodpovídají ani po dalších mailech :evil: .Takže zkušenost s tímto obchodem-jen špatná :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

Mám dotaz. Měli jste u nového Accenta plíšek s kódem klíčů? Já teda ne. Když jsem se ptal na prodejně, tak mi nebyli schopní jednoznačně odpovědět, jestli to u Accentů bývá nebo ne (v návodu o tom ale píšou). Ukazovali mi klíče od jiných aut a u některých byl u některých ne. Nevíte, jak to je. Nerad bych, aby si tam nějaký servisák nechal vyrobit duplikát. Mám takový pocit, že to v lepším příadě ztratili, v horším to někdo záměrně ukradl.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

já dostala ke klíčům plastový proužek s nálepkou kde je uveden kod 8)
Accent 1.4 Dynamic - NATURAL GRAY
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Schwarzie píše:Mám dotaz. Měli jste u nového Accenta plíšek s kódem klíčů? Já teda ne. Když jsem se ptal na prodejně, tak mi nebyli schopní jednoznačně odpovědět, jestli to u Accentů bývá nebo ne (v návodu o tom ale píšou). Ukazovali mi klíče od jiných aut a u některých byl u některých ne. Nevíte, jak to je. Nerad bych, aby si tam nějaký servisák nechal vyrobit duplikát. Mám takový pocit, že to v lepším příadě ztratili, v horším to někdo záměrně ukradl.
ano, mal by tam byt pruzok s kodom. Mne to nechali na rezervnych klucoch (tam bol k tomu dalsi pruzok s kodom od defend locku)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

Tak jsem na základě vašich informací volal dovozci do Prahy. Chlap, co to zvedl, si taky nebyl jistý, říkal, že si myslí, že už se to nedává. Ptal se ještě kolegy a ten říkal, že to u některých klíčů bývá, u některých ne. Říkali, že kód klíče ale slouží jen k vybroušení klíče, imobilizér se podle něj nenastavuje. Ještě mi nedali servisní knížku, ale ta se možná dává až s techničákem. Až tam pro něj půjdu, tak se na to zeptám. Teď jí nepotřebuju.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Taky jsem dostal plastík s nalepeným kódem...
Ale servisku jsem dostal hned k autu a techničák až později.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Miros »

Takže jsme doma.Svezení velice příjemné překvapuje mně to ticho uvnitř.Jen si nemůžu zvyknout na řízení.Je dost tuhé a při pohybu do stran je cítit odpor.V R19 je taky servo,ale hydraulické a má velký účinek.Tohle mi připadá neklidné.Budem si holt zvykat.Převody se mi jeví krátké.Myslel jsem,že jedu trojkou a ona to byla už čtyřka.A to nejsemžádný začátečník.Ve svých 40ti mám dost najeto s různými druhy aut.Navíc denně jezdím v procesu na střídačku s Fabkou,Pikapem a Oktávkou.No ale tohle je první nové.Ke klíčům.Na obou jsou nalepeny štítkys nějakými kody.Navíc v tašce v kastlíku je ještě plastový pásek s kodem.Ted jsem zjistil,že nemám servisku.Tak snad s tím techničákem.Jo a ještě jsem nemohl vyndat panel z rádia-je to Pioneer.No ale na to snad přijdem.Byl jsem docela rozklepanej.Po cestě,navíc mám natěsno vjezd do garáže,tak jsem se bál,abych ho hned nepokřtil.Jsem totiž 2 týdny po bouráku a pořád to nejni ono,tu ránu snad nezapomenu.
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

A copak máš za motor??
A barvu?? :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Panel z autorádia? :shock: Myslel jsem že už tam je na pevno, nebo nesnímatelný, stejně jako u coupé.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Mexican píše:takze nas Accent je 5. najpredavanejsie auto v nizsej strednej triede v CR za prvy stvrtrok 2008. Predalo sa cez 350 kusov

http://portal.sda-cia.cz/statr/2008-3.s ... ic.CZ.html

za chvilu to bude frekventovane auto.. hmm.. asi budem musiet zmenit auto.. nerad kracam s davom :-)
Tak Accent je hlavně malé auto, ne nižší střední. Nižší střední je I30. To že to dovozce jako zařadí do téhle třídy, je stejně tak pravda, jako že Škodovka řadí Octavii do střední, například po bok Passatu nebo Mondeu. Je to stejný auto jako Rio včetně rozvoru, akorát má přilepený kufr.
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“