Mytí v myčce

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Hardcam píše:Mimochodem, co to placas o potrefeny huse? pokud se nepleteu, tak ten dotaz jsi smeroval na me..tak jsem se ozval, priste se na Tebe vis co:)
To synáčku jsem ti napsal jelokž já pro tebe nejsem žádný Pavlíček viz tvůj příspěvek víše to za a.Za b je smutný a rozhodně to ukazuje tvojí úroven že vvzkazu příště na tebe...Tím víc je to smutný,že se takto vyjadřuje osoba,která se honosí přívlastkem moderátor.Jinak si uvědom taky,že nejsem tvůj spolužák a pokud se nepletu tak ty asi opravdu máš krátkou pamět co se týká času.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Reklama
 

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Takze se zas vratime k tematu, ne?

Příspěvek od XMira »

Nekde jsem nedavno cetl, ze mycky az z 90% vodu recykluji, takze napriklad sul v ni stale zustava. Nemate k tomu nekdo nejake info? A co Wapky u benzinek? Myslite, ze i tam se voda odkaluje a vraci?
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
yenda
**
Příspěvky: 145
Registrován: 29 srp 2005, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenda »

zdar, to uz se tu taky řešilo - tady je odkaz, David Pleva to tam docela sluušně popsal u myčky ARAL ... https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... light=zimu
Toyota Avensis sedan Sol 2.0 16V (94 kW)
dříve: Accent 1.5 12V GLS, r.v. 1997
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Pises vyrazne mimo tema, bud se ho drz, nebo mi napis SZ...nezlob se na me, ale kdyz jsi nepochopil moje vysvetleni a pises neco o potrefeny huse, ktery ses sam zeptal, tak se na me nezlob, Pavle M...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Hardcam píše:Pises vyrazne mimo tema, bud se ho drz, nebo mi napis SZ...nezlob se na me, ale kdyz jsi nepochopil moje vysvetleni a pises neco o potrefeny huse, ktery ses sam zeptal, tak se na me nezlob, Pavle M...
Nemám důvod ba ani zájem ti psát soukromou zprávu já tě neoslovil potrfenou husou jen jsem pravil vlastně napsal,že se sama ozve jo a mimochodem na tvé oslovení Pavlíku-kterým si začal ty opravdu nejsem zvědav./pak přišla ta husa rodu ženského ne kačer/Ono občas než člověk něco napíše,vysloví tak by měl trošku zvážit slovo-opravdu jsme spolu na ZŠ nechodili i když já bych se klidně do toho věku vrátil.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

S Tebou se uzasne diksutuje...je mi jedno, jak jsi to myslel, proste jsi to napsal a ja to vzal osobne, uz jsi si postezoval kde to slo,...mimochodem, co na to rikala sousedka? Takze si to dal res s Miloshem...a nebo si vezmi Diazepam:)

tak a hura k myti, umyti a oplachovani auta...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Hardcam píše:S Tebou se uzasne diksutuje...je mi jedno, jak jsi to myslel, proste jsi to napsal a ja to vzal osobne, uz jsi si postezoval kde to slo,...mimochodem, co na to rikala sousedka? Takze si to dal res s Miloshem...a nebo si vezmi Diazepam:)

tak a hura k myti, umyti a oplachovani auta...
Proč dál napadáš???Mě tady píšeš ať ti napíšu SZ a sám....
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Omyl, nenapadam...jen nevim, co sledujes temi stiznostmi kolem sebe...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

--------------------------------------------------------------------------------

Hardcam napsal:
Jsou kupovany po lete 2003...problem je, ze se ta praskla ztratila, nebo ji tata vyhodil a s tim neudelam nic, oni potrebujou obe na zkouseni...prechod jsem nepoznal...zazrak ve sviceni to porad nebyl..


Ty jednou napíšeš, že svítily super a pak že žádnej zázrak. Tak si prosím tě
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Lantra sviti prirozene spatne, byly supr, praskaj skoro vsechny a ta svitivost by proste mohla byt lepsi...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Cara
*
Příspěvky: 10
Registrován: 20 pro 2005, 13:04
Bydliště: Praha

Příspěvek od Cara »

yenda píše:zdar, to uz se tu taky řešilo - tady je odkaz, David Pleva to tam docela sluušně popsal u myčky ARAL ... https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... light=zimu
Jenže v té odpovědi od Aralu je, že nakonec se oplachuje čistou vodou. Nikde není jestli se oddělují chloridy a jak se odstraňuje sůl. To může znamenat, že v konečné fázi je auto opláchnuto čistou solankou.
Accent 1,3, 12V, 98, 62kW, 3dv
Uživatelský avatar
hoop
*
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2006, 09:41
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od hoop »

Tak jsem byl dneska v myčce na ruční mytí :D a musim říct, že jsem spokojenej............Sice mě to stálo 220 wočí, ale umyjou to takovým mopem, takže poškození laku oproti klasický myčce minimální, řekl bych, že žádný a ještě to vypucujou do sucha........no parád :wink: Takže můžu všem doporučit. 8)
Hyundai Getz 1.3 Tundra Green ;o)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

A jak daleko je to od Mladý Boleslavi? :lol:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
vipe

Příspěvek od vipe »

MartasZ je srandista co. :lol:
Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

Příspěvek od haryk »

No já to mám v září rok,stále s prvním voskem,stále jako nová,v dešti se to ještě spíše umeje než ušpiní,a myčku to ještě nevidělo.Maximálně,hlavně po soli v zimě,jsem to ostřikoval čistou vodou na samoobslužné myčce,kde se platí dvackama a jde to asi 3-5 minut tlaková čistá voda. Myčkám s kartáčema nevěřím,na staré škodovce to trhalo kryty ventilace a jiné blbůstky.
Getz UG 1341
Odpovědět

Zpět na „GETZ“