bixenony ve starým Santovi

Moderátoři: miooo, Moderátoři

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

V nějakém starším příspěvku jsem dával fota ostřikovačů z Audi, ty by asi šly použít. Bohužel jsem se k tomu ještě nerozhodl, ale možná teď upustím od jiné úpravy a zkusím tohle. Tak bych pak poreferoval
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

Jo to by bylo moc fajn....my s taťkou přemýšlíme taky jaké tam strčit...oteckovi by se líbily z bavoráka...tak ještě uvidíme.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

A s kterým santíkem jezdíš ty? 2.4 nebo 2.7?

Jinak já mám zatím vytipoaný tyhle z Audi A6, je to ten typ ostřikovačů, co jsou normálně schované v nárazníku a vyjedou ven jen při ostřiku. Akorát se právě musím podívat, co by obnášela montáž. Jako místo tam nejspíš bude, ale mám obavu, že v těch vhodných místech je už pod nárazníkem plech, do kterýho by se musela dělat díra.
Ideální by asi bylo sehnat tyto ostřikovače ze Sorenta nebo novýho Santíka, když už to má být stylový, tak ať je to origo Hyundai.
Z jakýho bavoráka máte vybraný?
Obrázek
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

No já jezdím s 2,4 ale zase je to manuál..taťka ma automat, tak se mu v nějakých chvílívh dokážu vyrovnat....ale zase mu krásně táhne a má perfektní zvuk.
No až se vrátí z Německa, tak se to snad dozvím...mám dojem jestli z X5 či tak...ale fakt teď nevím...No jsem zvědavej jak to pujde.
Jinak s tím vyjížděním je to dobrá vychytávka...

A co takhle zrcátka s blikrem, sklápěním a třeba i svícením na zem pod nohy??
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Zrcátka s blinkrem na autě mám, s tím světýlkem pod nohy se nedělají, muselo by se dodělat. Ohledně sklápění - jedině to zkusit z jiného korejského auta, aktuálně dělají kit jen na starou Sonatu a nový i30
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
luboš
*
Příspěvky: 37
Registrován: 04 zář 2006, 16:38

Světla pro denní svícení

Příspěvek od luboš »

Rexcor píše:Nechapu co stale mate s denními světly?? My máme na obou santících automatické rozsvícení světel po zastrčení klíčku. Přímo od výrobce...a tak nechápu na co denní světla...nehledě na to, že stejnak ty denní světla nejsou tak dobře vidět jako normální potkávačky, takže podle mě jsou k ničemu. Navíc to nevypadá moc vábně.
Fór je v tom, že pokud máš světla pro denní svícení, tak za dne při nesnížené viditelnosti nemusí už na autě, kromě těchto světel, svítit nic jiného, tzn. ani koncová světla včetně osvětlení RZ (SPZ) ani osvětlení palubních přístrojů. Tím šetříš žárovky. Spotřebují mnohem méně energie než třeba klasické halogenové žárovky (od 6 do 21wattů). Tím šetříš zase akumulátor. Jejich zapojení je takové, že se zapnou automaticky při otočení klíčku zapalování a při zapnutí standardního osvětlení automobilu (parkovací, potkávací, dálková sv.) automaticky zhasnou.
____________________________
Santa Fe 2,4i Elegance (2004)
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

jen jedna otazecka . santa ma skla ciry nebo s tema drazkama ktery lamou svetlo?
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
DOEMIXXX
*
Příspěvky: 58
Registrován: 01 srp 2006, 20:46
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DOEMIXXX »

shotik píše:jen jedna otazecka . santa ma skla ciry nebo s tema drazkama ktery lamou svetlo?
cire
Obrázek
BMW E38 740i INDIVIDUAL
Hyundai Santa fe 2.0CRDi
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

takze dobre. no a jak je to s xenonem na necirym svetle ? jde to ?
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla pro denní svícení

Příspěvek od Rexcor »

luboš píše:
Rexcor píše:Nechapu co stale mate s denními světly?? My máme na obou santících automatické rozsvícení světel po zastrčení klíčku. Přímo od výrobce...a tak nechápu na co denní světla...nehledě na to, že stejnak ty denní světla nejsou tak dobře vidět jako normální potkávačky, takže podle mě jsou k ničemu. Navíc to nevypadá moc vábně.
Fór je v tom, že pokud máš světla pro denní svícení, tak za dne při nesnížené viditelnosti nemusí už na autě, kromě těchto světel, svítit nic jiného, tzn. ani koncová světla včetně osvětlení RZ (SPZ) ani osvětlení palubních přístrojů. Tím šetříš žárovky. Spotřebují mnohem méně energie než třeba klasické halogenové žárovky (od 6 do 21wattů). Tím šetříš zase akumulátor. Jejich zapojení je takové, že se zapnou automaticky při otočení klíčku zapalování a při zapnutí standardního osvětlení automobilu (parkovací, potkávací, dálková sv.) automaticky zhasnou.
____________________________
Santa Fe 2,4i Elegance (2004)
To je další věc co se mi na tom nelíbí a to že pak nesvítejí zadní světla.Při nějakém nepříjemném sluníčku se hodí každé osvětlení vozu a to i zezadu. Teda aspoň podle mě. Navíc jsem na Santíkovi zatím žádnou žárovku neměnil. Teda musím zaklepat. Jen teď z důvodu změny barvy světla. Nemám rád žluté světlo na santíkovi. A ani taťka je nemění často. ( Má santíka dýl)
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“