Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hubis
*
Příspěvky: 55
Registrován: 15 úno 2008, 14:35
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubis »

Miros píše:Zdárek.Díky za odpověd.Nějak nemůžu přijít na to,jak se dělaj ty bílý podokna.Právě tak jsem se v sobotu snažil odpovědět Zdenkovi a je to někde v povětří.Dneska jsem větral Rendu.Musím ještě rychle využít závěs na vozík.Snad už stihnu ve čtvrtek ho odvézt do bazaru.Je to mazel,jako všechny auta,co jsem měl.No tady asi zájem nebude.Jinak Davide,v sobotu jsem to mačkal taky AC,večer jsem si přečetl pořádně návod a pak už jen vnitřní,dokonce obě najednou i napřeskáčku.Ted už jen čekám na techničák,abych si vybral nějaký pěkný číslo.Zatím hodně šťastných kilometrů.
Esli myslíš tohle podokno :-) tak to klikneš na pole - citovat -vpravo nahoře ve zprávě na kterou chceš reagovat ( odpovědět) :-)
Hyundai Accent 07/07
1.5 CRDi Elegance Gold beige ZLATUNA
Reklama
 

Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Miros »

Ahojte všichni.Tak rendl po STK.OK.Jen netěsnost výfuku-a to byla poctivá.Ale chtěl jsem napsat,jak je firma MAD rychlá.Včera dopo jsem poslal meila s poptávkou,a večer byla odpověd.Ted jsem posílal adresu pro zaslání vzorků.Jdu do tý první skupiny.Ještě jsem se chtěl zeptat,vím,že se to tu už někde řešilo.Maj tu u nás žárovky OSRAM NIGHT BREAKER H4 type 1G za 479,-Kč.Maj 12V 60/55WKamarád má Elantru a tam je teda HI +H7.Nemůže je vynachválit.Jen se bojím,aby se nepoškodilo zrcadlo.Takhle jsem kdysi koupil nějaké šílené modré H4 u pumpy a pak jsem se nestačil divit,jak zašedly světla.Máte s nima někdo zkušenost?Zatim zdárek.Jo a Rudo-všechno nejlepší k svátku
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

tak od rána je Accent v servisu pro nefunkční klimu svítící airbag a těsnění víčka nádrže.... večer písnu sem zvědavý jak to dopadne
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Miros píše:Ahojte všichni.Tak rendl po STK.OK.Jen netěsnost výfuku-a to byla poctivá.Ale chtěl jsem napsat,jak je firma MAD rychlá.Včera dopo jsem poslal meila s poptávkou,a večer byla odpověd.Ted jsem posílal adresu pro zaslání vzorků.Jdu do tý první skupiny.Ještě jsem se chtěl zeptat,vím,že se to tu už někde řešilo.Maj tu u nás žárovky OSRAM NIGHT BREAKER H4 type 1G za 479,-Kč.Maj 12V 60/55WKamarád má Elantru a tam je teda HI +H7.Nemůže je vynachválit.Jen se bojím,aby se nepoškodilo zrcadlo.Takhle jsem kdysi koupil nějaké šílené modré H4 u pumpy a pak jsem se nestačil divit,jak zašedly světla.Máte s nima někdo zkušenost?Zatim zdárek.Jo a Rudo-všechno nejlepší k svátku
V autě jsou od ledna, svítěj mnohem líp než originál, paraboly O.K.
Jen mě zaráží udávaná minimální životnost jen 250h... :?:
To že ti zašedly světla je spíš dáno modrým nástřikem přes čiré sklo a to se vypaluje a někde se to zákonitě musí taky usazovat.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Miros »

Jo,na tu životnost koukám.Je tam znak poloviční životnost.Známý má s brachou mototechnu v Závratci ,tak říkal,že prodávaj PHILIPSe.Zatim neměli reklamaci.Koukám,že tyhle maj namodralej nádech.Dám je tam asi až dýl.Jsem rád,že je už někdo používá.Tak jsem si nenaběhl.Jaks dopadl Davide?
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Tak teda ta klima byla údajně málo natlakovaná proto to nespínalo. Air bag včera svitíl 2x ale po napojení nic nezjistili. už včera večer to bylo ok a dnes tano taky. a provedli kontrolu víčka a snad že to bude dobré..... tak v 5 pro to jedu... čuec všem
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

kto by so mnou siel do tohto

https://www.hyundaiclub.net//viewtopic. ... 207#111207

je to sada na leptanie VIN... Brnaci, Trnavcania mohli by sme sa dohodnut :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

Bacha na to, pískování a vyleptání lze vcelku dobře odstranit nebo lépe řečeno zakrýt vodním sklem :!:
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Tak odstranit, deaktivovat, odmontovat, uřezat a utrhat lze prakticky vše. Jde o to, maximálně znesnadnit prodej a tím i krádež zrovna toho našeho auta. A tohle je takový střípek do mozajky. A určitě to bude vidět. Jestliže budou nějaké fleky/mapy na všech sklech na stejném místě, tak je to divný.
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

Tak za 10 dní jsem najel 500 km, spotřeba podle počítače 5,8. Motor má větší zátah, než na začátku. Akorát nevím, jak jezdit ve městě :o , protože jsem zvyklej jezdit cca 60 km/h (podle tacho) a na 3 je to moc, na 4 zas málo. Takže se buď plazím pod 60, nebo jedu 70. :roll: Jinak žádný připomínky nemám :D . Včera jsem namontoval zástěrky, jde to v pohodě, jen by to chtělo celý auto trochu zvednout, protože plazit se u toho u země není nic moc (zadní kola se musí odmontovat, zavazí šroubováku, kterým se odmontovávají šrouby, co drží ty plasty a pak zástěrky). Musel jsem trochu víc napasovat rádio do toho originálního rámečku, drnčelo při určitých otáčkách. Sice to nebylo při jízdě (spíš rozjíždění) a při puštěným rádiu slyšet, ale já jsem puntičkář. Snad to už bude dobrý. :D Techničák přišel za týden. Servisku mi dali až s ním. Od pátku mám i RZ. Šel jsem tam na 6,30. Počkal jsem 1,5 h. do 8 (v pohodě, MP3 do uší, noviny) a v 8,15 jsem byl hotovej.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Schwarzie: ak myslis 60 tach, tak to 4. utiahne. Ale je to tak-tak tesne nad 1500 otackami co je pre Accent minimum, potom hneva. Kym to zajazdis prave by som jazdil na 3, to je tak 2300-2500 otacok co je akurat na turbo a zvysok motora. ta 3 ma vyhodu ze ak pred tebou niekto miere spomali, tak nemusis radit nadol. Okolo kasaren v zidenicich, kolisti a podobnych okruhochh je 4 akurat
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Miros
**
Příspěvky: 127
Registrován: 19 bře 2008, 08:18
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Miros »

Zdravím Háčkaře.Tak jsme zase přidali pár kilometrů.Zatím máme zhruba 500.zatím musím jen chválit.Motůrek se rozebíhá.Má pěknou chuť jít za plynem.Jsem z toho až mile překvapený.Spotřeba se pořád drží kolem 6,8.což na naše kopečky je slušný.Měli jsme tu mrazíky a žádný škubání nebo cukání.Včera jsem prubnul i klimu,na sluníčku se vyhřál.Jen to vypnutí klimy se nepovedlo.V sobotu jsem dostal TP a servisku.Dnes jsem přinesl čísla.Jen se zeptám-šrouboval jste je někdo?Muselo by se vrtat do modrýho pruhu.A to se mi nechce.Tak jsem je jen zacvakl,i když při předávání znělo důrazně-napevno!!V sobotu jsem objednal ten chrom dekor interieru.Až bude tak konečně něco nafotím a přidám sem.Nekupoval jste někdo po netu vanu do kufru?Koukal jsem,že je tak za třetinu ceny než origo. Zatím se tu mějte.
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

4 Miros: Já jsem značky taky jen zaklapl a nešrouboval.
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

Příspěvek od SlavoRK »

Mne našťastie dobre poradili a tak som značku len zaklapol. Škoda šroubovať ...
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jak bude mít Zdena zlatáka domluvíme se na ten srazek Accentíků :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“