jak dlouho jste čekali na nového accenta

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Schwarzie píše:Taky gratuluju :lol: :lol: :lol: Určitě nebudeš litovat. Já jsem dnes dostal techničák a servisní knížku (přesně týden od koupě) a zítra to jdu zkusit přihlásit. Jsem zvědavej, jestli se mi to povede. :?
ak budes registrovat v Brne na magistrate vedla Moravske zemske knihovny:
- Dojdi tam rano o osmej a zober si cislo
- cca o 11tej dojdi a povedz na info ze si prespal tvoje poradie
- borec da hodi najblizsii mozny cas co je cca do 5 minut
- prihlasenie tam trva cca 15 minut, piatky mi ale moc neodporucali - bol som v stredu. Predajca mi ponukol ze to za 400 kc prihlasi za mna, ale chcel som taketo veci absolvovat osobne
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

ZdeněkSvoboda píše:Ahoooj
Takže už je to oficiální!!!

1,5 CRdi v eleganci a Gold Beige je na cestě do ČR a bude doma během 14 dnů!!!!!!!

Ty jo, chlapi, to není snad možné, já se po 3,5 měsíci (cca 105 dnech) dočkám auta.

Sice to nebude moje vytoužená 1,6 v benzínu, ale já si myslím, že ji 1,5 nahradí s přehledem dobře.

Jináč mě celkem pobavilo, že mi prodejce říkal, že včera řešili na školení, že veškeré Accenty, které objednávali (včetně toho mého) budou až v září??!!!

Tak se mějte všichni suprově a čaz Zdeněk
gratulujem Zdeňku. aj podľa mňa budeš spokojný s motorom CRDi. tak už len chvilku vydržať a bude len a len tvoje. :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

No, to já jsem si šel dnes na 12h vyzvednout svého černého accentíka a těsně před tím mi bylo oznámeno, že jim večer někdo vlezl do ohrady a poškrábal jim několik aut....včetně toho mého :? Prý se jedná jen o víko kufru. Nový prý objednali v Praze. Jel jsem se na to podívat, ale auto už bylo pryč, někde na dílně.....
Radost z toho nemám, člověk se rozhodne pro nový auto a hned se stane tohle......
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

rokolo píše:No, to já jsem si šel dnes na 12h vyzvednout svého černého accentíka a těsně před tím mi bylo oznámeno, že jim večer někdo vlezl do ohrady a poškrábal jim několik aut....včetně toho mého :? Prý se jedná jen o víko kufru. Nový prý objednali v Praze. Jel jsem se na to podívat, ale auto už bylo pryč, někde na dílně.....
Radost z toho nemám, člověk se rozhodne pro nový auto a hned se stane tohle......
stale lepsie ked ho poskriabali "predajcovia skody odvedla" pokial este nepatril tebe akoby ho poskrabal nejaky "skodovkar sused" ked uz bude patrit tebe, alebo sa mylim? ... len vydrz, trpezlivost ruze prinasa :wink:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

No, ale nesmí čekat 3,5 měsíce :lol: :lol:
To už ty růže za tu dobu 3x opadají. 8)
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

Oni ale neobjednali nové auto, ale pouze nové víko kufru. Vůbec se mi nelíbí, že jsem to neviděl a že se auto někde toulá po nějaké dílně. Už to pro mne ztrácí punc nového auta. Musí to někdo nastříkat, nevěřím, že přijde rovnou černé....a kde mám záruku, že nepřestříkají to poškrábané. Bůhví jestli se to tak vůbec odehrálo. A peníze už maj ode mne na kontě.
Fakt paráda :cry:
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Já si myslím, že se zachovají dobře...nevím, jestli máš už auto zaplacené, ale zkus ještě slevu. Kolikrát už mě to taky napadlo, co bych dělal, kdyby mi auto někde odřeli při transportu...doufám, že se mi to nestane.

Držím pěsti, ať ti to dobře dopadne!!!
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

No právě, auto už mám zaplacené. Čekal jsem s převodem peněz do poslední chvíle a když už bylo vše připraveno, tak se událo nečekané. Nedá se ale říci, že by se nesnažili. Nabídli mi ještě nějaké malé výhody a hlavně tvrdí, že auto bude ještě v lepším stavu než nové.... No uvidíme, ale každopádně si nechám do předávacího protokolu napsat, že auto bylo před předáním opravované nebo něco takového. Doufám, že si tu smůlu odbydu hned na počátku a potom už budou jen samé radosti.
Dík za ty palečky :wink:
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

....teda pěsti :oops:
Uživatelský avatar
rokolo
****
Příspěvky: 1010
Registrován: 20 bře 2008, 13:52

Příspěvek od rokolo »

stale lepsie ked ho poskriabali "predajcovia skody odvedla" pokial este nepatril tebe akoby ho poskrabal nejaky "skodovkar sused" ked uz bude patrit tebe, alebo sa mylim? ... len vydrz, trpezlivost ruze prinasa :wink:[/quote]

Také jsem od nich slyšel názor, že se to mohlo klidně stát v rámci konkurenčního boje.......ale škodovku raději necitovali.......
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

rokolo píše:Oni ale neobjednali nové auto, ale pouze nové víko kufru. Vůbec se mi nelíbí, že jsem to neviděl a že se auto někde toulá po nějaké dílně. Už to pro mne ztrácí punc nového auta. Musí to někdo nastříkat, nevěřím, že přijde rovnou černé....a kde mám záruku, že nepřestříkají to poškrábané. Bůhví jestli se to tak vůbec odehrálo. A peníze už maj ode mne na kontě.
Fakt paráda :cry:
Řekl bych, že se chovají slušně. A objednávat nové auto, když je poškrábaný jeden díl? Možná tak u Maybachu za 10 míčů. A ohledně toulání auta po dílně, je to lichá obava. Každé auto prochází předprodejní přípravou, takže do té dílny jde tak jako tak.
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

skladove zasoby

Příspěvek od _miv_ »

ako som tak cital par z vas malo dobre tazkosti a dost dlho cakali na nove auticko... ja som mal v celku stastie v BB a ZV mali snad vsetky farby az na celadon blue... ja som si vybral gold beige a vlastne som ho bral okamzite... takze sa momentalne tesim z noveho accentika...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: skladove zasoby

Příspěvek od David C3 »

_miv_ píše:ako som tak cital par z vas malo dobre tazkosti a dost dlho cakali na nove auticko... ja som mal v celku stastie v BB a ZV mali snad vsetky farby az na celadon blue... ja som si vybral gold beige a vlastne som ho bral okamzite... takze sa momentalne tesim z noveho accentika...
tak to velka gratulace.. taky mam zlaté CRdi a tahle barva je pěkna a praktická :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

farba

Příspěvek od _miv_ »

ano ta farba je super! ale mozem za nu dakovat len a len mojej milej priatelke :-) pretoze ja som chcel ciernu a nad zlatou som ani nepremyslal ale ked som ju videl nazivo velmi ma oslovila :-) a nevidno na nej ani spliechance od blata :-) odskusane akurat dnes ked som sa bol troska previest...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

gratulujem a veľa šťastných km.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“