co rikate na tyhle kola

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Seemann píše:Teď jsem trochu OT, ale musím se s vámi podělit.... Chci si koupit na své Scoupé alu Dotz shuriken a bylo mi řečeno, že čekací doba na ně je 22 TÝDNŮ!!!! Máte někdo podobnou zkušenost?
http://www.alu-pneu.cz/aludetail.php?v= ... %E9+plochy
mají tam aulu kola skladem možná to je obecně nebo je tam mají zkus se zeptat

http://alu-kola-elektrony.aba-pneu.cz/d ... -s15866884
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Reklama
 

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

presne takovou zkusenost mam ja!!!!!!!!!!!!!! prej budou nekdy v cervnu mega lol !!!!!!!!!!!!! jinak sem je vcera videl na leonu a vypadaj huste shurikeny!!!! skoda ze mame takovou dojebanou roztec!! jinak ja je mam uz obednane 3 mesice!!!! a bohuzel musim pockat na alcar.cz je maj za 4000,- u mzb v kladne je maj za tech 2800,-coz je husty!!! taky me to sereeeee a hodneeeee
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Predy84
*
Příspěvky: 57
Registrován: 14 dub 2008, 21:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Predy84 »

Vita píše:
Predy84 píše:
Vita píše:
A to ty nedelas ? :lol: :lol:
no zatim ne ja jsem ten blbej co hodne pracuje :lol:.no ale kdyz budu delat prostitutku tak jsi taky hodne vydelam to bych potom mel na dalsi auto :lol: :lol:.musim dat vypoved a jdu delat kurvu :lol:
Se bojim, ze tohle ti neklapne .... :lol: :lol:
tak mam plan B kousek odemne bydli jedna babicka ma vilu jako prase a nejmin 3 auta audi mercedes a to treti nevim.tak za ni pujdu ze ji budu delat milence :D jen kdyz mi koupi dalsi auto.ted uz jen si najit nejake bez navikove drogy nebo chlast at si ten vecer nepamatuji :lol: :lol:
Hyundai Coupe GK 2005 105 kw
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Predy84 píše:
Vita píše:
Predy84 píše: no zatim ne ja jsem ten blbej co hodne pracuje :lol:.no ale kdyz budu delat prostitutku tak jsi taky hodne vydelam to bych potom mel na dalsi auto :lol: :lol:.musim dat vypoved a jdu delat kurvu :lol:
Se bojim, ze tohle ti neklapne .... :lol: :lol:
tak mam plan B kousek odemne bydli jedna babicka ma vilu jako prase a nejmin 3 auta audi mercedes a to treti nevim.tak za ni pujdu ze ji budu delat milence :D jen kdyz mi koupi dalsi auto.ted uz jen si najit nejake bez navikove drogy nebo chlast at si ten vecer nepamatuji :lol: :lol:
A nebude lepsi si ji rovnou vzit a mas to vsecko .... :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Predy84
*
Příspěvky: 57
Registrován: 14 dub 2008, 21:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Predy84 »

Vita píše:
Predy84 píše:
Vita píše: Se bojim, ze tohle ti neklapne .... :lol: :lol:
tak mam plan B kousek odemne bydli jedna babicka ma vilu jako prase a nejmin 3 auta audi mercedes a to treti nevim.tak za ni pujdu ze ji budu delat milence :D jen kdyz mi koupi dalsi auto.ted uz jen si najit nejake bez navikove drogy nebo chlast at si ten vecer nepamatuji :lol: :lol:
A nebude lepsi si ji rovnou vzit a mas to vsecko .... :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
hmm to bych ji musel potom sukat od rana az do vecera :lol: to je na nic to budu vecne na chlastu a nemuzu ridit auto.pak budu jak dedecek budu mit 3 auta ale ani s jednim nevyjedu jen to budu porad lestit o babku :lol: :lol:
Hyundai Coupe GK 2005 105 kw
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Popr. jedna poradna jizda a je po problemu ... :lol: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Predy84
*
Příspěvky: 57
Registrován: 14 dub 2008, 21:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Predy84 »

ale az po svadbe.ji to poradne udelam dostane takovy orgasmus ze bude mit infarkt. :lol: :lol: a vsecho je moje :lol: . doufam ze ten infarkt nedostanu jako prvni az se svlece :lol: :lol:
Hyundai Coupe GK 2005 105 kw
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

cus hosi hele planuju ze si koupim Dotz Shuriken
6.5x15 4x114.3 ET:40 chci se jen ujistit ze nebude nikde zadnej problem s nejakym skrtanim o ty plastovy podbehy a nebo neco jinyho. napiste my ze ne. jinak budu smutnej.
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
bocelini
*
Příspěvky: 64
Registrován: 15 říj 2006, 21:05
Bydliště: Kunštát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bocelini »

Kleskojot píše:cus hosi hele planuju ze si koupim Dotz Shuriken
6.5x15 4x114.3 ET:40 chci se jen ujistit ze nebude nikde zadnej problem s nejakym skrtanim o ty plastovy podbehy a nebo neco jinyho. napiste my ze ne. jinak budu smutnej.
Cau zadnej problem stím nebude,premyslim o tech samych akorat v 7x17
a taky by to melo byt v poho :wink:
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

ja bych chtel taky radsi 17ky ale je problem v tom ze jsem si pred 2mesici koupit 4novy letnaky na 15ky a ted bych musel zase investovat do 17kovejch plastu. a navic co jsem se docetl ze na sedmnactkach je to auto jak koza na horsich silnicich a teoreticky i to mensi zrychleni. ta zustanu u 15. ale diky za odpoved na moji otazku jdu na to
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Uživatelský avatar
tiburon
*
Příspěvky: 45
Registrován: 15 led 2008, 13:26

Příspěvek od tiburon »

shotik píše:zalezi na co to mas . tyhle kola se na vsechno nehodi , pocitej s tim ze jedny se budou tocit jednim smerem a nadruhy strane budou mit opacny smer loukoti . kola se rpodavaji vsechyn stejny bez ohledu na pravoua levou stranu

To jsi cetl kde? To se prodava mozna tak v kocourkove neee? :roll: :lol:
Odpovědět

Zpět na „COUPE“