Oprava zámku ve dveřích

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bohdees
*
Příspěvky: 44
Registrován: 16 led 2008, 11:11
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Oprava zámku ve dveřích

Příspěvek od bohdees »

Toto je popis závady: "částečně omezená funkčnost otevíracího mechanismu u řidiče (dveře nelze otevřít zevnitř), je potřeba stáhnout okénko a otevřít vnějším otvíráním. V mechanismu otevírání je prasklý kus plíšku a tak je nutné mechanismus opravit nebo vyměnit."

myslíte že to bude problém? Nejsem ani trochu šikovný co se týče oprav na autě, vyměním si tak kolo a doplním oleje, nic víc .) myslíte, že mi to nějaký automechanik udělá? Na kolik to muže vyjít? potřebuju nějaký díl?

na autokelly.com není zámek na Sonatu, to mě docela štve, ale snad by to šlo opravit?
V sobotu si pro něj jedu totiž :) Sonata 1995, 2.0 :)
Děkuju za rady
Reklama
 

Luka
*
Příspěvky: 20
Registrován: 01 srp 2007, 12:56

Příspěvek od Luka »

Dost těžko identifikovatelný podle tvýho popisu.. :) Máš to prasklý v klice(takové to Lko) nebo až někde dál?
Uživatelský avatar
bohdees
*
Příspěvky: 44
Registrován: 16 led 2008, 11:11
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohdees »

Luka píše:Dost těžko identifikovatelný podle tvýho popisu.. :) Máš to prasklý v klice(takové to Lko) nebo až někde dál?
Tak to auto už mám doma ... takže takhle - zadní dveře - všechno ok ..

přední dveře u řidiče: nejde mi otevírat dveře zevnitř, musím stáhnout okno a otevřít vnější klikou ... údajně je třeba tam dát nějaký kus plíšku protože ten starý se rozpadl/zrezivěl/uletěl nebo fakt nevím ..

dveře u spolujezdce - jdou otevřít zevnitř, ale jde to pouze mě, myslím tím to, že je potřeba udělat třeba loktem menší tlak na dveře a tahat za kličku, po pár vteřinách se otevřou ... mám pocit jakoby tam bylo něco vytahané ... navíc dírka na klíček ve dveřích je zaslepená a musím koupit nový zámek a dát tam centrály které dosud vozím v kufru - je to s tou dírkou proto, že údajně zloděj v praze se tam chtěl dostat šroubovákem a zničil to ..

tak se ptám - nevíte o nečem/někom kde bych sehnal nový zámek do předních dveří? Sonata 1996 GLS

Děkuji moc
Uživatelský avatar
bohdees
*
Příspěvky: 44
Registrován: 16 led 2008, 11:11
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bohdees »

bohdees píše:
Luka píše:Dost těžko identifikovatelný podle tvýho popisu.. :) Máš to prasklý v klice(takové to Lko) nebo až někde dál?
Tak to auto už mám doma ... takže takhle - zadní dveře - všechno ok ..

přední dveře u řidiče: nejde mi otevírat dveře zevnitř, musím stáhnout okno a otevřít vnější klikou ... údajně je třeba tam dát nějaký kus plíšku protože ten starý se rozpadl/zrezivěl/uletěl nebo fakt nevím ..

dveře u spolujezdce - jdou otevřít zevnitř, ale jde to pouze mě, myslím tím to, že je potřeba udělat třeba loktem menší tlak na dveře a tahat za kličku, po pár vteřinách se otevřou ... mám pocit jakoby tam bylo něco vytahané ... navíc dírka na klíček ve dveřích je zaslepená a musím koupit nový zámek a dát tam centrály které dosud vozím v kufru - je to s tou dírkou proto, že údajně zloděj v praze se tam chtěl dostat šroubovákem a zničil to ..

tak se ptám - nevíte o nečem/někom kde bych sehnal nový zámek do předních dveří? Sonata 1996 GLS

Děkuji moc
protože na netu nemůžu najít - autokelly, aukro, autovrakoviště ... :-(
Odpovědět

Zpět na „SONATA“