1. servisní prohlídka

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

1. servisní prohlídka

Příspěvek od Rudolf »

Jen pro zajímavost pro čerstvé majitele Atosů nebo pro ty, kteří váhají a zajímá je mj. i cena servisů. V pátek jsem absolvoval servisní prohlídku po prvním roce provozu, najeto 12500km, v Pyramidě Průhonice. Prohlídka trvala 1,5 hodiny a stála 1033,- Kč vč. DPH + olej. Se servisem naprostá spokojenost.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
gogo
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 bře 2008, 11:15

Příspěvek od gogo »

Jsem sice zhýčkanej Loganem, kde to stojí 8 stovek, ale i tak dost dobrý... Olej jsi měl svůj, nebo jsi bral od nich?
Peugeot 301 Active 1.2 VTi - 53 kW, rok výroby 2013
Hyundai Atos Prime Dynamic 1,1i - 46,3 kW, rok výroby 2008 (prodán v květnu 2013)
Dacia Logan "Social Edition" 1.4 MPI - 55 kW, rok výroby 2005 (prodán v květnu 2011)
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Měl jsem svůj. Dávají tam drahej Shell.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Jurajc
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 kvě 2007, 23:42
Bydliště: Bojnice

Příspěvek od Jurajc »

Tak tomuto hovorim sila cisteho produktu. Ked som volal do servisu, ze nas caka 1. servisna prve co povedal chlapik bude to trvat 3hod. Cena do 5000SK!!!!! Volal som do druhe znackoveho servisu cena do 6000Sk!!!!!
Prosim Vas co to mate za servis u Vas. Asi si ho dam urobit u Vas.
Pisal som mail do dalsieho servisu tam odpisal chlapik, ze servis tak do 2 hod. Cena cca 4200Sk. Tak som volal informoval som sa ci je to s Dph. Odpoved ano a ked, ze nemame klimu tak to bude este lacnejsie.
Tak mi povedzte kde je teraz pes zakopany. Tomuto hovorim zodrat zakaznikovi kozu mas lacne auto plat za sluzby.
Hyundai Atos Prime, r.v. V/2007
Renault Clio Grandtour r.v. XII/2009
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Normovaná doba na prohlídku Atose po prvním roce je od dovozce 1,5 hodiny. Po prvním roce se mimo oleje nic nemění, pouze kontrola. Samozřejmě, že můžou tvrdit, že to a to bylo špatné a museli to vyměnit. Nevím ale, co by po roce mohlo být na výměnu. Tak ještě pylový filtr v oblastech zvýšené prašnosti. Ten ale stačí vyfoukat. Je to o serióznosti servisu. (A to mi ještě na začátku přede mnou udělali kontrolu brzd na válcích a tlumičů a dali o kontrole protokol.)
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
RODAJ
*
Příspěvky: 15
Registrován: 09 bře 2008, 20:44
Bydliště: Ústí nad Orlicí

1. servisní prohlídka

Příspěvek od RODAJ »

Musím také přijít se svojí trochou do mlejna ! :roll:
Měl jsem také první prohlídku po 13500km, před Vánoci 2007 a musím potvrdit, že včetně výměny polosyntet.oleje a filtru s testem přes počítač si počítají všude jak se jim to hodí! Žádné seřizování jen běžná kontrola všech funkcí za 2 hod. a cena včetně DPH - 2.800,-Kč. Material byl ze servisu. Pokud se neozvete na kvalitu oleje, tak vám nalejou plněsynt. za cenu 1.600,- (syntetika není naprosto nezbytná pro normální provoz)
Uživatelský avatar
gogo
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 bře 2008, 11:15

Re: 1. servisní prohlídka

Příspěvek od gogo »

Zdarec,
tak 1. prohlídka po roce za 3.500,- Kč vč. DPH - Auto Balvin Brno. Vyměnili olej (10 W40) a filtr, seřídili geometrii (levý přední kolo bylo rozhozený), vyčistili brzdy, změřili brzdovou + chladicí kapalinu plus standardní prohlídka auta. Sem celkem spokojenej... Asi by si dalo pár stovek ušetřit na tom oleji, ale bo tomu vůbec nerozumím a nemám čas se tím zabývat, tak to neřeším...
JInak jsem si chtěl dokoupit asitenční službu - viz poslední odstavec této tiskové zprávy:
http://www.hyundai.cz/spolecnost/tiskov ... t_0901.php
ale totálně jsem je tím zaskočil, že prej jsem orvní, kdo se na to ptal. Prý to vůbec neumí. Takže to pozjišťujou a daj mi vědět...
Peugeot 301 Active 1.2 VTi - 53 kW, rok výroby 2013
Hyundai Atos Prime Dynamic 1,1i - 46,3 kW, rok výroby 2008 (prodán v květnu 2013)
Dacia Logan "Social Edition" 1.4 MPI - 55 kW, rok výroby 2005 (prodán v květnu 2011)
Uživatelský avatar
Jurajc
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 kvě 2007, 23:42
Bydliště: Bojnice

Re: 1. servisní prohlídka

Příspěvek od Jurajc »

No nas v maji caka 2. servisna prehliadka. Budem Vas informovat. Zatial auticko slape perfektne.
Hyundai Atos Prime, r.v. V/2007
Renault Clio Grandtour r.v. XII/2009
Odpovědět

Zpět na „ATOS“