Hudebníci:)

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Hudebníci:)

Příspěvek od Jerry159 »

Tak je tady otázka jak vám hraje hudba v autě myslím ty co mají nějakou tu lepší jak originál (subwofer+zesík) 8)
Já mam ještě ze starýho coupéčka Zesilovač First 4kanál 4x100w rms v můstku 2x200 rms no a tlačím to do Subwofru od Dexonu WD100

Chtěl bych se tím opítat jak máte vytlumený autíčko :shock: pač mě se tam hejbe skoro vše nemohu koukat do zrcátek jak se hejbou a vypadává mi i zásuvka na brýle :roll: drnčí mi křídlo a dveře zadní jde taky o problém že šrouby čím je přidělané křídlo jsou rezlí a nemohu tím pádem sundat křídlo a dát pod něj silikon aby nedrčil :?
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak šrouby jedině odvrtat ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

ja tam mam original ale uz sem mel v planu taky mrknout co ze se tam vlastne cpalo , uvazoval sem i wooferoj nejakym do budoucna, ale nadruhou stranu sem ani necekal ze ty origo budou hrat tak skvele kdyz sem to auto kupoval :) zatim davam ohulit tem origo a kdyz to nedaj tak tam vrazim jiny. Kdyz se da moc basu tak mi uz drnci asi mrizka u jednoho vzadu ale jelikoz basak neni tak v porovnani s tebou to bude nic a klepot zpetnyho zrcatka se da zvladnout :) Jinak verim ze drncit pak muzou ruzne veci jen verim ze u te nasi novejsi verze to jeste nebude tak hrozne kdyz se to trochu prebasuje vic jeste .
Nevite nekdo jak silne sou repraky v tech nasi 2003 r.v coupecek ? Pocitam ze verze 2.7 ma stejne jak 2.0.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

MartasZ píše:Tak šrouby jedině odvrtat ;)
Hmm nejspíš to tak dopadne stím křídlem ale co venkovní zrcátka?a Hlavně interiér??? hýbou se mi plasty v kufru !! Kamrád mi radí vytlumit to normálním molitanem a místo plata v kufru myslím to jak je nad rezrvou jak se na to pokládají zavazadla tak místo toho MDF a prý to ještě víc bude hrát :lol: 8)
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

DEDe píše:ja tam mam original ale uz sem mel v planu taky mrknout co ze se tam vlastne cpalo , uvazoval sem i wooferoj nejakym do budoucna, ale nadruhou stranu sem ani necekal ze ty origo budou hrat tak skvele kdyz sem to auto kupoval :) zatim davam ohulit tem origo a kdyz to nedaj tak tam vrazim jiny. Kdyz se da moc basu tak mi uz drnci asi mrizka u jednoho vzadu ale jelikoz basak neni tak v porovnani s tebou to bude nic a klepot zpetnyho zrcatka se da zvladnout :) Jinak verim ze drncit pak muzou ruzne veci jen verim ze u te nasi novejsi verze to jeste nebude tak hrozne kdyz se to trochu prebasuje vic jeste .
Nevite nekdo jak silne sou repraky v tech nasi 2003 r.v coupecek ? Pocitam ze verze 2.7 ma stejne jak 2.0.
To budou mít určitě stejný reproduktory :wink: jinak originály hrajou perfektně když jsem měl to první coupéčko tak na mě všichni koukaly jak vyhrávám no a v tom druhým jsem měl přední odpravený tak jsem ušetřil z prvního a šoupl je tam :lol: a hrajou perfektně 8) akorát bych teda ještě udělal jednu věc a to je ovály do plata pač jsem ted otočil bednu v kufru a ted se mi tam vejde plato horní takže tak ale ty bych musel pohánět zesíkem :shock: dalším :roll:
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Ještě jedna otázka :shock: Dají se někde opravit zesilovače??? Pač já ten svůj mám po nehodě a zjisťuji že mi hrajou jenom 3kanály ze 4 pač jeden Wofer hraje víc a jeden míň a když jsem je prohodil tak to bylo obráceně takže je to zesík :cry: už jsem ho měl i rozdělaný pač záručák zustal v autě č.1 a zjistil jsem že tam je na sinčech jak jsou od radia k zesilovači tak v zesíku je u jednoho vystupu prasklý tišťák :? brácha je elektrykář tak se na to juknul a neprohlížel to teda dlouho a řekl že je to tímhle no a že to tady stačí propojit aby tam vznikl průchod tak jsem to udělal a když jsem to pak zapojil tak to bylo stejné :cry: tak mi řekl že tam musel něco přehlédnout :twisted:
Uživatelský avatar
Romanko999
**
Příspěvky: 186
Registrován: 08 úno 2008, 00:56
Bydliště: Banska Bystrica - SK
Kontaktovat uživatele:

ahojte

Příspěvek od Romanko999 »

No tiež som bol prekvapeny ako hrajú original repro. Ale po čase mi to nestačilo a vymenil som to za nove. Mám tam woofer-zostik, kapik, zadne repro..mnoo a tiež keď mám hudbičku na plno všetko sa mi chveje trasie ale stym asi nič nespravíme:) ja som autičko netlmil ale idem kupit dinamat a idem to poriadne vytlmiť snád to pomôže:) ale inač som prekvapený ako pekne hra ta hudbička v coupečku:) Obrázek
Hyundai Coupe 2.0 1998
xenony H1 6000k
utierka na utieranie zahmleneho okna :)
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Jinak tohle tam mám já Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

origos repraky hraju celkom fajn len ide o to ci chces nieco viac ponukali este vybavu od infinity tie su suprove a stale este zhanam ten origos zadny woofer ja som predok vymenil za sinus live sl160 hra to fakt pekne zatial to postacuje aj bez woofra ale neskorsie tam pojde aj ten , zadne som este nemenil tie pekne tahaju aj s tymi novimy ale po case aj tie vymenim zatial tam mam radio JVC AVX2 tak to celkom ide pekne ale to tiez ked ma niekto lebsiu hudbu v aute tak by sa mu uz toto nepacilo
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Příspěvek od Seemann »

mám zatím v Scoupe sériovku a není to nejhorší. Jsem rocker, takže potřebuji středy a málo basů. Nicméně lepší repro tam časem taky vecpu.
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

tam ja mam MAC dvojkanalovy 1200 W a subwoofer Pro SAL 2 x 350 W a este nejaky ten kapacitor. Radio Blaupunkt DVD 7" dotyk obrazovka. Obrázek
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

dragunov87 píše:tam ja mam MAC dvojkanalovy 1200 W a subwoofer Pro SAL 2 x 350 W a este nejaky ten kapacitor. Radio Blaupunkt DVD 7" dotyk obrazovka. Obrázek
Ta bedna vypadá parádně :) :D
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

Gardovič
**
Příspěvky: 177
Registrován: 15 led 2006, 17:48
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gardovič »

Doporucuju precist forum zde: http://audioweb.cz/

Zde diskutují povětšinou odborníci.
Hyundai Accent r.v. 98, 1.3i, 12V, socka verze-prodáno, ale sloužil perfektně.
Uživatelský avatar
Coupe 102
**
Příspěvky: 210
Registrován: 29 bře 2008, 21:23
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Odhlučnění auta

Příspěvek od Coupe 102 »

Zdar borci stím klepáním a vrzáním mám taky problém.Mám možnost sehnat takovou věc.V práci tomu říkáme sealer je to taková černá hmota která se dává ze vnitř do auta na plech,ten přestane drnčet sou to takové obdelníky po nalepení se to přejede horkovzdušnou pistolí a ztrvdne to,už sem to měl v meganu,kamarád to ted dával do 306 peugeotu a říkal tak o 80 procent lepší.Jinak ten molitan podle mě není dobrá volba protože drží vodu a vlhko v autě nedělá dobrotu (můj názor).Jinak se to nalepuje na třídvéřoví auta tam kde sou veliký plochy plechu.Poštou neposílám,ale pěkně se pro to stavíte protože chci taky pokecat s někím kdo má coupe zatím sem nikoho nesehnal:)Jo sem z Kutné Hory,tak si to nechte projít hlavou. Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „COUPE“