AUTOFOLIE

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
super.soso
**
Příspěvky: 278
Registrován: 27 čer 2007, 14:10
Bydliště: Bratislava

AUTOFOLIE

Příspěvek od super.soso »

Mam taky problem teda je to skor dilema. V poslednej dobe je vonku coraz teplejsie a v aute zacina byt horuco. Preto som zacal rozmyslat o ciernych foliach na zadne skla. Pisal som do par firiem mail(abela,Gilafol). Pytal som sa ci je potrebne pri instalacii demontovat skla. Z ABELA mi napisali ze okna sa demontuju a ze cena je 3800sk. Je to pekna cena ale mam obavu z demontaze skiel. Bojim sa ze by mi mohlo okno zacat "padat" alebo ze by netesnilo dobre. Preto sa pytam aky je rozdiel alebo vyhoda pri demontazi okien? Demontuje sa aj zadne sklo? Ked mate niekto autofolie tak mi napistee vase skusenosti ci sa teplota v aute zmiernila,aka je jazda v noci? Som z bratislavy,ked niekto poznate dobru firmu tak mi napiste. Najradsej by som sa demontazi skial vyhol. :D
Reklama
 

switch
*
Příspěvky: 25
Registrován: 05 bře 2008, 16:23
Kontaktovat uživatele:

folie

Příspěvek od switch »

Tak presne nad foliamy rozmyslam aj ja a aka jirma to robi za tiepeniaze? Dikes
SantaFe, 2.2 crdi, 2021
komix
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2006, 15:48
Bydliště: Topolcany

Příspěvek od komix »

Cauko ja som si daval asi pred dvoma rokmi folie robit amne to robil podstane lacnejsie cca2000sk aj s certifikatom.tej demontaze sa neboj,on to mal spravene asi za 2hodky a doteraz nemam s tym problem.
HYUNDAI ACCENT 1,3 12v rv96
Uživatelský avatar
Kámen_Dave
**
Příspěvky: 294
Registrován: 22 čer 2006, 14:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kámen_Dave »

Folie jsem si nechal dělat bez vyndávání skel. cana cca 5.000,- záruka 10 let.
Accent GLS 1,3 12V, 3-dv, ??/1997 ND
Accent GLS 1,5 12V, 5-dv, 11/1999


Obrázek

www.3nectuningclub.cz
switch
*
Příspěvky: 25
Registrován: 05 bře 2008, 16:23
Kontaktovat uživatele:

folie

Příspěvek od switch »

Caute, napiste aj kto Vam to robil nie len cenu vdaka
SantaFe, 2.2 crdi, 2021
super.soso
**
Příspěvky: 278
Registrován: 27 čer 2007, 14:10
Bydliště: Bratislava

Re: folie

Příspěvek od super.soso »

switch píše:Tak presne nad foliamy rozmyslam aj ja a aka jirma to robi za tiepeniaze? Dikes

Ta firma sa vola ABELA, www.abela.sk
teoreticky ta cena by mala byt nizsia ako 3800sk, lebo accent ma okna velke asi ako fabia. A pre fabiu je cena 2800sk.

Ty co mate folie napiste vase skusenosti s nimi, ako jazda v noci,cuvanie a teplota v aute.
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: AUTOFOLIE

Příspěvek od Engineer »

super.soso píše:Mam taky problem teda je to skor dilema. V poslednej dobe je vonku coraz teplejsie a v aute zacina byt horuco. Preto som zacal rozmyslat o ciernych foliach na zadne skla. Pisal som do par firiem mail(abela,Gilafol). Pytal som sa ci je potrebne pri instalacii demontovat skla. Z ABELA mi napisali ze okna sa demontuju a ze cena je 3800sk. Je to pekna cena ale mam obavu z demontaze skiel. Bojim sa ze by mi mohlo okno zacat "padat" alebo ze by netesnilo dobre. Preto sa pytam aky je rozdiel alebo vyhoda pri demontazi okien? Demontuje sa aj zadne sklo? Ked mate niekto autofolie tak mi napistee vase skusenosti ci sa teplota v aute zmiernila,aka je jazda v noci? Som z bratislavy,ked niekto poznate dobru firmu tak mi napiste. Najradsej by som sa demontazi skial vyhol. :D
S demontazou cena okolo 3000,- SKK mam znameho (Foliatech) Aj mne robil....

Skusenosti? Viac nez dobre, mam tie najtmavsie co mozu byt povolene, v noci vyborne ked zozadu svietia svetlami, neoslepuje ta to...
Cuvanie cez spatne zrkadla, vec zvyku ale viac opatrnosti treba...
Vse ok, doporucujem najtmavsie...
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
super.soso
**
Příspěvky: 278
Registrován: 27 čer 2007, 14:10
Bydliště: Bratislava

Re: AUTOFOLIE

Příspěvek od super.soso »

Engineer píše:
super.soso píše:Mam taky problem teda je to skor dilema. V poslednej dobe je vonku coraz teplejsie a v aute zacina byt horuco. Preto som zacal rozmyslat o ciernych foliach na zadne skla. Pisal som do par firiem mail(abela,Gilafol). Pytal som sa ci je potrebne pri instalacii demontovat skla. Z ABELA mi napisali ze okna sa demontuju a ze cena je 3800sk. Je to pekna cena ale mam obavu z demontaze skiel. Bojim sa ze by mi mohlo okno zacat "padat" alebo ze by netesnilo dobre. Preto sa pytam aky je rozdiel alebo vyhoda pri demontazi okien? Demontuje sa aj zadne sklo? Ked mate niekto autofolie tak mi napistee vase skusenosti ci sa teplota v aute zmiernila,aka je jazda v noci? Som z bratislavy,ked niekto poznate dobru firmu tak mi napiste. Najradsej by som sa demontazi skial vyhol. :D
S demontazou cena okolo 3000,- SKK mam znameho (Foliatech) Aj mne robil....

Skusenosti? Viac nez dobre, mam tie najtmavsie co mozu byt povolene, v noci vyborne ked zozadu svietia svetlami, neoslepuje ta to...
Cuvanie cez spatne zrkadla, vec zvyku ale viac opatrnosti treba...
Vse ok, doporucujem najtmavsie...

Maju tie folie atest? Zadne okno sa asi nedemontuje?
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

nie to nie.... tam sa da dole iba plastove oblozenie z kufra... atest maju...
mam to odtial spravene...
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Příspěvek od soto »

Tiez mam tie najtmavsie mozne folie (tusim zadne sklo je menej tmave ako zadne bocne). Maju atest, zn. LLUMAR. Robil mi to znamy z NM nad Vahom
www.eurocentrum.sk (cena bola okolo 4000 SKK)

Mam s tym velmi dobre skusenosti. Folie mam namontovane uz 3 roky, aj ked sa mi to vobec nikdy nepacilo, uz to budem asi preferovat na kazdom mojom aute. Kedze nemam klimu tak rozdiel bol v lete viditelny. Stale parkujem zadom auta smerom k slnku a auto sa tak nenahrieva.
Inac fantasticka vec, lebo manzelka odkojila na zadnych sedadlach dve deti a mala uplne sukromie, nakolko cez tie folie nie je vidiet takmer nic (z vonku). Z vnutra je to naopak malicko tmavsie ako cire sklo =>ziadny problem pri cuvani v noci.
Velkou vyhodou je aj to, ze autosedacky, resp. nejake veci vzadu nekricia, nakolko ich nie je vidiet.
Dalsia vyhoda je pri dlhych cestach, ked dieta spi v autosedacke a svieti cez cire okno nanho slnko (klima nemoze ficat naplno pri malych detoch). folie tomu dost zabrania.
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“