central

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
kody26
*
Příspěvky: 80
Registrován: 12 črc 2007, 21:15
Bydliště: Prešov

central

Příspěvek od kody26 »

Zdravim vsetkych...zacal mi strajkovat central....dialkovym mi otvori len vodicove dvere,no potom sa napr. pocas jazdy otvoria aj ostante :? ,alebo obcas neotvorim okrem vodicovych ani klucom :evil: ...alebo ked vystupujem z auta,ostatne dvere mam zatvorene a ked zabuchnem vodicove dvere otvori mi vsetky :evil: ....myslite,ze je tam len nejaka spina a ked dam dole calunenie a poriadne to vycistim bude to OK,alebo by to mohlo byt nieco ine? Vdaka za radu. Inac mam zlomenu vonk. klucku dveri vodica,tak mozno tam nieco robi sarapatu z tej klucky...no rozoberat budem az ked dorazi nova klucka :lol:
Hyundai Elantra 2011 1.6 Style ,biela
Ex-Chevrolet Cruze 2011,1.8 LS plus,strieborná metalíza
Ex-Hyundai Elantra 2001 2.0 i GLS,zlatá metalíza
Ex-Hyundai Accent 1996 1.5 12 V GLS,tmavozelená metalíza
Ex-Hyundai Pony 1993 1.5 GLS,tmavomodrá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
kody26
*
Příspěvky: 80
Registrován: 12 črc 2007, 21:15
Bydliště: Prešov

Příspěvek od kody26 »

tak klucka v stredu dorazila, uz je vymenena a aj central sa umudril a funguje ako ma :D ,asi tam fakt bol problem s nejakym ulomkom zo zlomenej klucky,vymena bola celkom v pohode...
....inak bolo to dost blbe s tym centralom ...rovno v ten den ked som isiel klucku menit,pridem rano k autu a ono je odomknute :twisted: ,a ked som vecer isiel domov bolo na beton zamknute....fakt stastie,ze si to nikto nevsimol,kedze byvam na sidlisku.... :?
Hyundai Elantra 2011 1.6 Style ,biela
Ex-Chevrolet Cruze 2011,1.8 LS plus,strieborná metalíza
Ex-Hyundai Elantra 2001 2.0 i GLS,zlatá metalíza
Ex-Hyundai Accent 1996 1.5 12 V GLS,tmavozelená metalíza
Ex-Hyundai Pony 1993 1.5 GLS,tmavomodrá metalíza
Uživatelský avatar
lazyl
*
Příspěvky: 33
Registrován: 17 pro 2007, 23:54
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lazyl »

Nazdárek, tak já mám s centrálem podobný problém. Jedna sada klíčů i s dálkou funguje skvěle a to jak klíč, tak dálka, ale druhá sada je úplně marná. Dálka nejde vůbec ( asi nejaký problém v ovladači ) a klíčem otevřu jen dveře řidiče, a po chvíli se samovolně otevřou i další dveře. U zamykání je to stejné. Jestli už někdo řešil tento problém tak prosím dejte vědět.
lazyl Accent 1997 GLS 1,3 55KW 5-ti dveř
Uživatelský avatar
mischo
**
Příspěvky: 173
Registrován: 26 dub 2008, 12:07
Bydliště: Kendice SK

Příspěvek od mischo »

Ja som mal podobny problem na dialku otvaralo len dvere vodica a na kluc vsetky.Rozobral som to a bola voda v kontaktoch vsetko som vybral vycistil a potom to islo.Neviem mozno to nieje ten isty problem ale skuste.
Accent 96, 1.5 12V
190 000 km
Uživatelský avatar
lazyl
*
Příspěvky: 33
Registrován: 17 pro 2007, 23:54
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lazyl »

jj, díky zkusím to pročistit a uvidím.
lazyl Accent 1997 GLS 1,3 55KW 5-ti dveř
Uživatelský avatar
kody26
*
Příspěvky: 80
Registrován: 12 črc 2007, 21:15
Bydliště: Prešov

Příspěvek od kody26 »

a nestalo sa Vam,ze ked je vonku horuco a auto je rozpalene,tak central nefunguje?Ako som pisal po vymene klucky tych par dni fungoval perfektne a dnes rano OK, no poobede uz len vodicove dvere...ako si tak spominam nieco podobne mi to robilo aj minuly rok.... :evil: ,neriesil to niekto?
Hyundai Elantra 2011 1.6 Style ,biela
Ex-Chevrolet Cruze 2011,1.8 LS plus,strieborná metalíza
Ex-Hyundai Elantra 2001 2.0 i GLS,zlatá metalíza
Ex-Hyundai Accent 1996 1.5 12 V GLS,tmavozelená metalíza
Ex-Hyundai Pony 1993 1.5 GLS,tmavomodrá metalíza
Michal.M
*
Příspěvky: 63
Registrován: 23 říj 2007, 17:33
Bydliště: Vrbice

Příspěvek od Michal.M »

zdravim shanim ty myslim motorky na ten central co jsou ve prednich dverich potreboval bych jen na predni dvere jestli nekdo mate ozvite se
diky
Hyundai Accent 1.5i GLS r.v.95
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“